Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    no scarlet to juz wadomo czemu taka szycha z ciebie na rurze, clubowa dziewczyna hahaha

    teraz mnie cos pokłada, łep mi peka, chyba mnie przewiało
    i nie bedzie dzisiaj grzania

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      ciebie przewiało, a to ja z basenu z mokra głową wyszłam

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Napisane przez edzia7891 Pokaż wiadomość
        no scarlet to juz wadomo czemu taka szycha z ciebie na rurze, clubowa dziewczyna hahaha
        edzia masz na myśli "taniec na rurze z albumu Scarlett" hahah
        wkóncu się wydało...
        Scarlett na szerokiej mieliśmy półmetek w knajpie..na przeciwko posterunku policji,to sa moje rejony a na ul.brzozowa chodziłam do średniej
        FROCH

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Cos sie nam dziewczynki rozchorowuja tutaj.To chyba wiosenne przesilenie-co kochane.Edziula kuruj sie kochana, nie daj sie jej słonce

          A ty scaarlet po dupie dostaniesz jak bedziesz z goła główka wychodziła z basenu.Wystawiej ja mi tu szybciutko


          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Miss, a ja na Brzozowej się wychowałam

            a dziewczynom o inną rurę chodzi hahahahaha nie tą czerwoną z mojego albumu na nk hahahaha ale ta rzeczywiście też dobra
            Oczekująca ciepło było
            Last edited by Scaarlett; 25-03-2010, 21:18.

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Hej dziewczynki!!
              Ja tu widze ze tu sie temat seksu nie ma ochoty sie konczyc tylko ciegnie sie !! jak nie seks to chorubska was lapia ale to tylko widze ze te ktore malo swoich mezow wykorzystuja. wiecie co jak was tak czytam co wy wyprawiacie z tymi swoimi facetami to az samej sie chce takich rozkoszy i wspolnej kompieli ale mnie niestety troche tesc krepuje wiec mala lipa jest!!
              Jak ja bym chciala sama mieszkac.


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Cześć kobietki wpadłam się przywitać.Wspaniały słoneczny dzionek się zapowiada,no tak trzeba by tu okna pomyć i posprzątać troszkę w domu miłego weekendu życzę i gruchania gru,gru................

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  hey Laski

                  ja już pije kawkę i przegryzam z ciachem - ze sklepu
                  pogoda bo bani,własnie zaczęło padać..
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Miss a u mnie slonko i ma dzis byc 19 stopni
                    Edzia i co bylo wczoraj hupanko czy nici? Ja tez przeciezbiona jestem wiec kochana chyba przesadzilysmy z ta gimnastyka
                    Ana ciesze sie ze gardelko juz lepiej, szkoda ze Ci "najlepsze dni" przepadly na chorobe, ale kwiecien juz tuz tuz.
                    Scarlet z tym pawiem w basenie to mieliscie przezycie, ale uwazaj zeby Cie przez te mokre wloski jakies przeziebienie nie dopadlo.
                    Promesse jajka w bitej smietanie super sprawa, napewno wyprobuje kolejnym razem

                    Moj kochany odjechal a mnie przeziebienie dopadlo ehhh katar, kicham i taka glowe mam rozbita. Oby mi szybko przeszlo. Ja tez mialam jutro jechac do Krakowa z moim bratem i jego dziewczyna, ale to przeziebienie nie pozwoli mi. Szkoda ze moj grzejniczek wyjechal bo teraz to piesek mnie musi grzac


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      dotka kiedy mnie coś lamie to jem cytrynę, przynajmniej połówkę
                      łyknij jakiś rutinoscorbin i ciepła herbatka...przecież nie możesz się rozłożyć przed świętami...ktoś musi jaja święcić
                      a co do pogody...to kiedy ja mam deszcz w Pl jest słonecznie i na odwrót,tak jakoś ostatnio to zauważyłam
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dziewczyny kawa gdzie jestescie?


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          jestem jestem, juz wstawiam wode na kawke, ale mi ciezko dzisiaj, chyba sie wczorja przerobiłam i dzis dam sobie spokój...
                          musze zaras do sklepu zasuwać
                          dotka nie było nic, m ma przesilenie wioesenne chyba, a ja bylam tak obolała i padnieta ze...

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dzien dobry
                            Komu cappucino, komu?

                            Ja dopiero wstalam i chadzam jeszcze w pizamie

                            Dotka wez dwie apirynki na noc i rani bedziesz nowka sztuka


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Klaro bralam paracetamol wczoraj. Ty tu nie proponuj capuccino tylko dawaj nam do kawki włoskie Croissanty mniam uwielbiam je
                              Edzia to dzis tylko zajmij sie malowaniem jajeczek


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dotka mowisz i masz

                                Ja w drodze do pracy zatrzymuje sie zawsze na sniadanko z cappucinko i rogalik. Masz racje - sa przepyszne. Nawet jesli jeden ma kolo 300 kalori lub wiecej
                                Attached Files
                                Last edited by Promesse; 26-03-2010, 09:43.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X