Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    co wchodzę, to te o seksie gadają wiosna przyszła, to się widzę gruchać każdemu zachciało hahahaha tak namawiacie, że chcąc nie chcąc sama się seksoholiczką przez was staję i to tylko wasza winaaaaaaa hahahahahaha

    my właśnie wróciliśmy z basenu i z jacuzzi,mhhhmmmmm ale było bosko, fajny taki relaks i troszkę zmęczenia. piotrek pływał jak ryba, kupiłam mu skrzydełka, to szalał i opił się tak wody, że pawia puścił dobrze, że w basenie ludzi 5 na krzyż i nikt nie widział hahahahaha wszystko się szybko przefiltrowało, ale my jednak cegłę spaliliśmy. Przeżycia nie z tej ziemi z tymi dziećmi.
    edziula ubranko na ptaszka dla mojego też zamawiam, ale zrobi minę hahahahahahaha nam lekarz zalecił to samo, seks dla seksu, a nie dla dziecka, a o ile lepiej to smakuje
    promesse u nas też ob króluje, no chyba, że nie da się wytrzymać, to co tam wtedy potop też tak mam, że kiedy nie mogę to chce mi się jak c h o l e r a
    Gizelka Miss ma racje, 8kg to dość sporo jak an ten tydzień ciąży. ja do końca przytyłam ok 14 kg, a w 14 tyg byłam na minusie. Jak ci się szyjka skraca, to za bardzo szaleć nie możesz, raczej spokojny tryb życia, a co do jedzenia, to dużo owoców, warzyw, bo teraz się zacznie sezon, mało smażonego i słodkiego. Ja również miałam problem z szyjką, tyle, że w 7 miesiącu, wtedy zrezygnowałam z pracy, odpoczywałam w domu i przenosiłam dziecko. będzie dobrze. oszczędzaj się
    Miss w dzień pożegnaliśmy się z pampkami, ale na noc zakładam, bo budzi się cały czas z bardzo mokrym a w walczycie z Milenką? i jakie postępy?
    Last edited by Scaarlett; 25-03-2010, 18:25.

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Edzia ja tez chce ja tez chce kubraczek na generała

      klara super ze i gosienke podpatrzyłas to nie bede samotną złodziejka

      Scaarlet no to widze ze pzrezycia ładne miałas z małym-ty to masz z nim ubaw kochana


      Uważam za szczęśliwego tego,
      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
      ale podziwiam i szanuję tego,
      który szczęcie stworzył sobie sam,
      który stworzył je silną wola i energią.
      Hippolyte Taine

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        mam ubaw, mam, ale jak mam nie mieć jak to dziecko 2 minuty na tyłku nie usiedzi, tylko cały czas coś kombinuje Żywe srebroooo, ponoć jego tatuś też taki był nie ma co narzekać, jest kochany

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Tak jak mówisz kochana zywe srebro słonce.A ma pomysł sto na minutke napewno.
          Słodziak z niego scaarlet naprawde i ten szczery usmiech hahahaha


          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Miss poki co nie jestem na tyle odwazna. Nie podoba mi sie ten modny ostatnio ekshibicjonizm internetowy

            Scaarlett znasz jakies fajne kluby w Krakowie, gdzie mozna sie pobawic, posiedziec i nie dostac po zebach, wiesz o co mi chodzi


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              wezcie mnie nie podpuszczajcie bo na prawde zrobie wdzianko na dragala hahahaha

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Napisane przez edzia7891 Pokaż wiadomość
                wezcie mnie nie podpuszczajcie bo na prawde zrobie wdzianko na dragala hahahaha
                zrób zrób
                FROCH

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez Promesse Pokaż wiadomość


                  Scaarlett znasz jakies fajne kluby w Krakowie, gdzie mozna sie pobawic, posiedziec i nie dostac po zebach, wiesz o co mi chodzi
                  na serio będziesz w Krk?? bo chętnie bym CIe zobaczyła,ja się wybieram na święta do Pl,przy okazji ze Scarlett bym się w końcu zobaczyła
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ja bede w Krk z tymi moimi znajomymi i chcialabym ich zabrac gdzies do klubu wieczorem, tyle tylko, ze nie wiem gdzie. Krakow znam tylko z wycieczki szkolnej w podstawowce i ze szkolen, ale wtedy po klubach nie latalam


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Czesc!!! Gizelko gratulacje synusia Najwazniejsze,ze zdrowy, a te kg to zrzucisz po ciazy,choc musisz uwazac na siebie. Super wiadomosc!
                      Widze,ze nasze forum przeradza sie w sexforum Az me obolale gardlo obudzilo sie do zycia hahahaha
                      Scarlet a Twpj synus jest slodki-jak 5tak patrze na to zdjecie,to ma takiego diabelka w oczach Na pewno masz z nim wesoło
                      Dotka widze,ze potop był, a Ty jak ta żaba chodzisz hahaha i bardzo dobrze kochana!
                      Gosiu fajnie,ze wracasz do formy i to naprawde swietna wiadomosc,ze mozecie sie starac
                      A ja sobie nadal leze w lozku. Troche mi lepiej, ale nadal wypluwam płuca Ale wpadłam na pomysł,ze pojedziemy z m do mojej przyjaciolki do Niemiec i juz mi sie polepszylo hehe

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Napisane przez Promesse Pokaż wiadomość
                        Ja bede w Krk z tymi moimi znajomymi i chcialabym ich zabrac gdzies do klubu wieczorem, tyle tylko, ze nie wiem gdzie. Krakow znam tylko z wycieczki szkolnej w podstawowce i ze szkolen, ale wtedy po klubach nie latalam
                        kurcze,może Scarettka pomoże,kiedy ja latałam po knajpach to było jakieś 10 lat temu,ale teraz chyba więcej ludu napiera na Kazimierz,tam są w fajnym klimacie knajpki...zawsze wolałam iść tam niż na ryn.
                        swego czasu,co jeszcze pamiętam to zawsze chwalono "gorączkę",ale czy po zębach się nie dostanie to nie wiem w sumie jak Ci jest pisane stracić siekacza z przodu ,to wszędzie możesz dostać
                        FROCH

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Poszukam w necie jakis klubow na poziomie.
                          Moj m. wlasnie wrocil z pracy z pizza wiec spadam.
                          Milego wieczoru


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            ANA ty sie lepiej wykuruj dobrze bo Ci sie bakteryjki nawracały,a na wyjezdzie zmiana klimatu wiec.... mozna poszlec
                            no tak i znów o sexie
                            chyba czas rui sie zaczął heheeheheheh
                            Last edited by edzia7891; 25-03-2010, 19:15.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              hahahahahhahahhhaha, Miss no a bez tego siekacza to raczej trudno by byłu - taki usmiech niepełny hahahahahahahah

                              Aneczko slonce witamy spowrotem kochana.

                              Ja w krakowie byłam rok temu w grudniu na trzy dni z mojim m, no ale po knajpach nie chodzilismy, ja to nie lubie.Bardziej to domownica taka jetem))

                              No ale Scaarleciatko moze pomoze
                              Last edited by oczekujaca7777; 25-03-2010, 19:11.


                              Uważam za szczęśliwego tego,
                              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                              ale podziwiam i szanuję tego,
                              który szczęcie stworzył sobie sam,
                              który stworzył je silną wola i energią.
                              Hippolyte Taine

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Promesse Ja często siedziałam na Kazimierzu np. ul szeroka, super klimat, można spokojnie browara wypić w miłym towarzystwie, a na rynku, to knajpa na knajpie, z jednej wychodzisz, do drugiej wchodzisz ja chodziłam, do Gorączki, Frantica, carpe diem 1 i 2, cień, rdrzy, pergaminu, fausta.. ale dawno to było.
                                jak chcesz to popytam młodszej siostry, ona się prowadza po klubach, wie co teraz w trawie piszczy, a jest osobą wybredną więc wybiera knajpy na poziomie.
                                ja teraz z młodym, to na rynku buszuję,na starym mieście, nad Wisłą,po plantach, na błoniach, w parku jordana itp. z knajp wyrosłam hahaha
                                Last edited by Scaarlett; 25-03-2010, 19:15.

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X