Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja mam 21 czyli malenstwo sie pojawi jak bede miala 22 tak jak Ty wiesz kazdy inaczej do tego podchodzi, niektore moje kolezanki mowia ze sobie marnuje zycie , ze jeszcze tyle zycia przede mna , imprezy i w ogole a ja chce sie wpakowac w pieluchy- TAK CHCE bo co mi po tych wszsytkich imprezach , niech imprezuja ja bede miala cos najpiekniejszego bezinteresowna milosc do dziecka

    Skomentuj

    •    
         

      Ja też bardzo pragnęłam dziecka.Tak wiec rozumiem co czujeszMi się wydaje że to jest kwestia instynktu.U jednych odzywa się wcześniej u innych później a u jeszcze innych wogóle.
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        no dokladnie tak jak mowisz mam kolzanki ktore maja 30 latr i tylko imprezy im w glowie , mam tez takie(jedna) ktora nie chce dziecka i jest ogolnie anty jesli chodzi o dzieci a ja chce juz, chce teraz, jestesmy gotowi moj narzeczony tez tylko tego teraz pragnie. A jak bylo u Was najpierw slub czy Dzidzia byla?

        Skomentuj



          Ale sie rozpisałyście
          U mnie - dziś tempka spadła i po zawodach
          Dalej szydełkuje żeby sie nie wściekać i nie dołować
          Dziś 28dc @ nie widać, a mnie przepełnia gorycz i wściekłość i smutek - chętnie bym coś rozwaliła. Wczoraj w dodatku siostra cioteczna przesłała mi fotki z USG swojego 3mies maluszka i taki słodki nawet w brzuszku, że sie poryczałam. Wczoraj miałam takie nadzieje wielkie, że teraz jestem zła na siebie, że sie dałam tak wkręcić - a juz tak dobrze szło z luzikiem
          Jutro pewnie przyjdzie miesiączka, a jak nie to nie wiem co ze mną

          Beti ja mam 22latka i tez mi gadali ze wcześnie ślub i wogule że szkoda zycia i wiesz co teraz żałuje że czekałam rok po ślubie ze starankami, bo mogliśmy je zacząc od razu,a teraz co mam. My w sumie to 3cykl staran, wcześniej była 1pruba taka żywiołowa, ale nie wyszło wiec teraz ciągiem sie staramy i tez nic.


          Skomentuj


            Moj maz ma 20 lat, a bardzo chcial dziecko! Nie rzuca slow na wiatr, bardzo mi pomaga, przewija malego rozmawia z nim i tak dalej. Wiek chyba nie gra roli...

            Skomentuj


              Ślub wzięliśmy 21października 2006 a Igorek urodził się 11 września 2007 rokuWłaśnie stoi i pokazuje mi że go gardło boliI chyba będzie lekarz
              Ewa
              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
              3150g.55cm.
              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

              Skomentuj


                o jak milo ze wszystkie jestesmy takie mlodziutkie, w koncu ktos mnie rozumie ... tzn. rozumie mnie moja rodzinka. mam nadzieje, ze niedlugo wszystkim sie uda i bedziemy cieszyly sie malenkimi fasolkami, tak bardzo pragne tego momentu... Dziewczynki lece pozalatwiac troszke spraw i pozniej sie do Was odezwe, dziekuje ze mnie do siebie przyjelyscie

                Skomentuj

                •    
                     

                  A wiecie co Wam powiem, ze dopiero urodzilam a chetnie znow bylabym w ciazy . Ale kurcze wiem, ze narazie nie mozemy miec drugiej dzidzi, wiem ze nie dalabym sobie rady .
                  Po urodzeniu plakalam za brzuszkiem.
                  Ale by bylo gdyby jednak jakas wpadka sie zdarzyla .

                  Skomentuj


                    wpadka

                    Carin wiesz ja też nigdy bym nie pomyślała że bede mażyc o wpadce, a teraz tego prragne - a wczesniej sie bałam
                    Nawet mój mąż mi przypomniał jak sie baliśmy wpadki jeszcze pare lat temu bedac para, a teraz nie możemy zajśc w ciaże
                    I załujemy, że po ślubie nie zaczeliśmy straranek, atak tok przeleciał, a moze bobasek juz by był z nami Ale cóż widocznie Bóg ma wobec nas inny plan i musimy poczekac na brzuszek

                    Beti my przyjmujemy wszystkie staraczki i doradzaczki
                    Tak że zapraszamy i witamy w naszym klubie
                    Last edited by edzia7891; 22-09-2009, 11:07.

                    Skomentuj


                      Napisane przez edzia7891 Pokaż wiadomość
                      Carin wiesz ja też nigdy bym nie pomyślała że bede mażyc o wpadce, a teraz tego prragne - a wczesniej sie bałam
                      Nawet mój mąż mi przypomniał jak sie baliśmy wpadki jeszcze pare lat temu bedac para, a teraz nie możemy zajśc w ciaże
                      I załujemy, że po ślubie nie zaczeliśmy straranek, atak tok przeleciał, a moze bobasek juz by był z nami Ale cóż widocznie Bóg ma wobec nas inny plan i musimy poczekac na brzuszek
                      Napewno się Wam uda jak bedziecie sie tego najmniej spodziewac.
                      U nas wlasnie tak bylo. Niby sie nie zabezpieczalismy (tak postanowilismy), ale myslalam, ze dlugo bedzie trwało takie "staranie" wiec nie nakladalam na siebie presji. Szczerze mowiac nawet nie wiedzialam kiedy mam dostac miesiaczke

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hmm no ja miałam nieregularne miesiaczki i niby po hormonach jest lepiej ale tez to rożnie bywa z @
                        Bardzo bym chciała sie mile zaskoczyc i żebys ie okazało że jestem w ciaży
                        Ale juz sama nie wiem - przez ostatnie kilka dni miałam dziwne smptomy do tego podwyższona tempka ale dzis rano mi spadłą do 36.8 a teraz znów 31,1
                        nie wiem co oznaczają te wahania ? Kłucie w brzuchu zniknęło, piersi nadal lekko obolałe i mam spanie że hej ( zawsze cierpiałam na bezsenność) a teraz jak usne to 9-10h śpie zobaczymy co sie wydazy w tym tyg czy przyjdzie @ jak nie to zrobie test albo pójdę do lekarza za tydz

                        Skomentuj


                          Edzia ja Ci powiem, ze u mnie poczatek ciazy byl niemal bezobjawowy... Mialam tylko zawroty glowy od czasu do czasu.

                          Skomentuj


                            moze nie wiem
                            jutro powinnam dostac @ o ile znów sie coś nie po przestawia
                            Najgorsze jest to czekanie, a tak wielka chec posiadania dziecka potęguje wszystkie uczucia z wiazane z oczekiwaniem
                            A niech bedzie co ma byc bo mnie juz to wkurza
                            Dam znac co ze mna jak sie coś zmieni
                            3-majcie sie
                            Carin dziex za rozmowe

                            Skomentuj


                              Napisane przez edzia7891 Pokaż wiadomość
                              moze nie wiem
                              jutro powinnam dostac @ o ile znów sie coś nie po przestawia
                              Najgorsze jest to czekanie, a tak wielka chec posiadania dziecka potęguje wszystkie uczucia z wiazane z oczekiwaniem
                              A niech bedzie co ma byc bo mnie juz to wkurza
                              Dam znac co ze mna jak sie coś zmieni
                              3-majcie sie
                              Carin dziex za rozmowe
                              No problem . Oby @ się nie pojawiła!!

                              Skomentuj


                                nie no na prawde dieki wielkie bo mam dziś takiego smenta że masakra, a siedze sama w domu i nie mam do kogo buzi otworzyc
                                To mnie spanie łąpie to mnie piersi pobolewaja, że nie wiem co myślec o tym wszystkim. W życiu nie myślałam, że zrobienie dziecka kosztuje tyle czasu, wysiłku i kasy tez
                                Zawsze sobie wyobrazałam, że moja fasolka powstanie z upojnej nocy i tak naturalnie jakoś , a nie z wyliczeń i obserwacji. Miałam nadzieje, że po tych hormonach juz mi sie wszystko wyreguluje, a bynajmniej bede miec II faze cyklu - owulacje i szybko zajde w ciaże. A tu znów mnie faszeruje wspomagaczami (CLO) ale efekt nijaki jest
                                Czasem czuje sie samotna z tym wszystkim i mam dośc tej bezsilności

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X