Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dziękuję kobietki za miłe przyjęcie może i ja coś upichcę dzisiaj bo mi smaka narobiłyście kremy z paczki stosuję i zawsze się udają mniam. te serduszka dla Was kochane!!!!!!!! Jesteśmy jak koszyczek pełen miłości i wsparcia dziękuję Wam za to!!!!!!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Czesc wszystkim, jak Wam mija poniedzialek?
      Dotka, dobry ten biszkopt po przelozeniu masa? Nasaczylas go czyms?

      Scaarlett pozycz hulajnoge od synka, zeby spalic te slodkosci hehe

      Ja dzisiaj zaspalam do pracy i posprzeczalam sie z szefowa. Nie mialam czasu nic sobie wyprasowac wiec ubralam sie w takie spodnie jak haremki, ale z takiej jakby czarnej satyny, adidaski, gladka bluzke i skore, a ta moja szefowa zamiast mi robic wyrzuty, ze sie spoznilam kazala mi jechac sie przebrac, bo dzis jestem jej potrzebna na spotkaniu, a w dresach nie wypada To ja jej mowie, ze to nie sa dresy, a do domu 30 km nie bede sie wracac. Tlumaczyc jej moge nawet w adidasach. Postekala cos i poszla, chyba ma PMS. No i jak sie okazalo, ten pan polako-niemiec by ubrany w sprane dzinsy i jaks sportowa wiatrowke, o kolorowych skarpetkach nie wspomne hehe


      Ja robie bita smietane 30% bez zadnych dodatkow, trzyma sie sama.
      Jesli lubicie mascarpone to spobojcie zrobic krem z mascarpone, nutelli i bitej smietany, mhhhh mniam mniam


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        No wlasnie nie nasaczylam bo zapomnialam, ale troche zwilgotnialo od kremu wiec jest ok, a czym nasączasz biszkopty Klaro?
        Swoja droga to dobrze ze facet przyszedl tak ubrany, to taryfa uglowa dla Ciebie


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Dotka ja nie nasaczam biszkoptow, nie lubie zabardzo, wole jak nasiaknie troche od kremu.
          Tez mysle, ze dobrze sie tak ubral, przynajmniej nie tylko ja bylam "wiesniakiem" hehe
          U mnie w firmie nigdy nie bylo zadnej sztywnej etykiety, jesli chodzi o stroj, a w lecie to sama szefowa ubiera sie w plazowe sukienki, chociaz ma dosc spora nadwage

          Bierzesz na jutro urlop?
          Ja wlasnie rozmyslam jakby to powiedziec szefowej, ze jutro mnie nie bedzie... Umowilam sie na przymiarke sukni, restauracje juz wybralismy, ksiadz tez sie ucieszyl, ze grzesznicy sie nawracaja i nawet otworzy nam zabytkowy kosciol
          Na poczatku bylam sceptycznie nastawiona do slubu, ale teraz ciesze sie jak mala dziewczynka


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            No to super, widzę ze sprawa ślubu nabrała rozpędu cieszę się bardzo
            Ja jutro wolnego nie biorę bo zanim m. tu zajedzie to ja już pracę będę kończyć, ale w środę biorę na żądanie bo cos czuje ze poszlalejemy
            A Ty nie mozesz wziąć na żądanie?


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              klaro pożyczyłam i spróbowałam, ale powiem wam, że to wcale nie jest takie łatwe jak myślałam ale dłużej niż 2 minuty nie byłam w stanie, bo była histeria, że zabieram.
              tak jak doka mówi, dobrze, że facet przyszedł na luzie, bo przynajmniej już wysłuchiwać nie będziesz
              a załatwień dotyczących ślubu nie zazdroszę, ja tego okresu nie wspominam dobrze, kłóciliśmy się o każdą pierdołę, dobrze, że to wszystko szybko się skończyło
              gosiaku nie bój się pisać z nami! nie pamiętasz, my nie gryziemy! hahahahaha

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Ja mam nienormowany czas pracy, ale ostatnio wiecej mnie nie bylo niz bylam, i tak mi troche glupio. Ale co tam, najwyzej walnie focha

                Dotka nawet sie nie zastanawiaj nad tym urlopem na zadanie. Pozadanie z urlopem na zadanie idzie w parze


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dobre bore, pozadanie z urlopem na zadanie jak najbardziej juz mam zapowiedziane ze nie bede miec spokoju ale przetrzymam go, wtedy lepiej bedzie smakowac


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    ja tez tak myślę, żebyś się nie wygłupiała trochę szaleństwa się wam należy

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Nie zapomnij o czerwonym winku i innych urozmaiceniach wieczoru


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Będą bankowo, swiece i caly ten urok


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          No to sie bedzie dzialo

                          Jesli mieszkasz w bloku, uprzedz sasiadow, ze lozko moze skrzypiec hehehe


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            W bloku, a sasiadow ani sni mi sie informowac - wolność Tomku w swoim domku


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Dotka to byl zart z tymi sasiadami . Takie sa uroki mieszkania w bloku, ze wszystko slychac


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                wiem, wiem mam kolezanke ktora ma takich sasiadow wlasnie co to jak sie kochaja to caly blok musie wiedziec


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X