Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Witajcie dziewczynki ale tu pustki czyzby kazda miala wlasnie randke w wannie
    Ja juz po kompieli dzisiaj spedzilam na doprowadzeniu porzadku w domu po mojej nie obecnosci zostal mi jeszcze synka pokoj ale to na jutro
    Pozniej zakupki i jestem na etapie relaksowania.
    Tak piszecie o tych ciastach ze i ja od wczoraj mam wielka ochote na ciacho moze jakies pierniczka upiecze??pomysle

    Scarlet jelsi chodzi o hulajnoge to moje dzieci ja ma i wlasnie jutro obiecalam mu ze pojdziemy na nia jak bedzie ladnie. Mysle ze to nie jest zly pomysl by mu kupic on dostal tez gdzies tak jak jest teraz twoj maly i szybko opanowal jak sie poruszac wiec spokojnie a dla bezpieczenstwa twojego nakladaj mu kask na poczatku ale chopcy sa geniuszami wiec szybko sie ttwoj synek nauczy hihih


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      ja juz po randce, ale ona była przed kąpielą m niewyżyty, a ja coś nie mam za bardzo ochoty. do szału mnie te moje cyce doprowadzają.
      mamakacperka wiem, wiem dzieciaki, to tak wszystko w lot łapią, że aż się za głowę łapię. Na placu zabaw dopiero wychodzi jakie są sprawne. Piotrek wszędzie wejdzie, wszędzie wyjdzie, ze wszystkiego zjedzie, na wszystkim się zawiesi, nie będę opisywać, że czasem to mnie potrafi do zawału serca swoimi wyczynami prawie doprowadzićz hulajnogą też sobie poradzi.
      a co do zachcianek, to bardzo się nimi nie przejmuję, bo u nas, to co tydzień marzy o czymś innym hahaha cały zeszły tydzień mordował o latawiec, teraz będzie hulajnoga tylko najgorsze jest to, że coraz cwańszy i namolny się w tych swoich żądaniach robi a ja serca nie mam odmawiać, a wiem, że czasem dla jego dobra muszę..

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        No ale czasami jak mus to mus sa rzeczy co warto smykow kupic a sa co nie warto dlatego oni wiedza co dobre. twoj to jest na etapie chciec i zapomniec a moj jak sie uprze to koniec.
        Datego mysle ze hulajnoga to dobry zakup bedzie w sam raz na zajaczka hihi


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          właśnie u nas już jest: chcę i koniec! i potem beczenie do wieczora. strasznie jest pamiętliwy.tylko jak już daną rzecz ma, to pobawi się kilka dni, a potem jak wszystko idzie w odstawkę, a człowiek już się w mieszkaniu z tymi wszystkimi zabawkami nie mieści. co wyjście, to coś musi przywlec dlatego obawiam się, że kupimy hulajnogę, pojeździ dzień,a potem ja będę się o nią potykać

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Znam to moj tak samo chce marudzi a potem sie tym nie bawi chcial dostac dzwik na mikolaja dostal pobawil sie 3-4 dni bo cos nowego i teraz stoi i zbierza kurz. Ale mysle ze z hulajnoga nie powinno tak by bo to radosc na dworz to troszjke co innego Zreszta one teraz to juz drogie nie chca wiec moze warto zaryzykowac i mu kupic??
            oki kochana ucikam spac bo oczy to mi sie same zamykaja mam dosc na dzis od tego sprzatania Pozdrawoam i do jutra. juz sama nie wiem co pisze co naciskam do poranej herbatki ale nei obiecuje ze wpadne


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              nie no kupimy, kupimy tylko chciałam popytać i upewnić się, że moje dziecko nie jest jedynym dzieckiem ze słomianym zapałem do wszystkiego hihihihihihihihi ale chyba wszystko w należytym porządku hahahaha

              ja na kaweczkę nie wpadnę, może później,bo pewnie będziemy odsypiać jak to w soboty i w niedziele, takie nic nie robienie i lenistwo poranne kiedyś się musze tym moim chłopem nacieszyć

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                No tak nikogo nie maa ja piję kawusię-słabą....bo jest niskie ciśnienie....pada deszcz-brrr...
                No a ja coś wam powiem w sprawie mieszkania.....-otóż moja teściowa powiedziała,że wezmą kredyt i będą go spłacać dopóki nie polepszy nam się sytuacja....-szok-a to dlatego ,ze rozmawiała z moim mężem....,ale i tak sie cholernie boję.....tyle ,ze zaoszczędzimy na czynszu tam jest ok.100zł...a u nas za 37m....250zł- w tym 170zł za ogrzewanie( gdzie przyszło rozliczenie i musimy dopłacić 830zł-bez wody ciepłej bo mamy na gaz....-piecyk gazowy....
                A w tamtym mieszkaniu jest ogrzewanie gazowe....W tamtym roku żeśmy dopłacali 500zł-to jest dla nas szok przecież to jest tylko 37m....To moja kuzynka ma ogrzewanie gazowe a ma 70m. miesięcznie samo ogrzewanie ją kosztuje 300zł.....i tak samo ma moja koleżanka więc sami jesteśmy w szoku!

                Moje największe szczęście

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  widzisz gizelko mówiłam zeby dac im czas i pogadac na spokojnie
                  GRATYLUJE

                  A u mnie wszytko wróciło, tydzen temu jeszcze nie bylam sama, było we mnie zycie i razem z nim odeszła tez moja radosc zycia
                  Najgorsze jest to ze otocznie to najbliższe zachowuje sie jak by sie nic nie stało, nie ma tematu. Nikt nie wie co ja przezywam, nikt ze mna o tym nie rozmawia, nawet M - tylko praca i tv, a ja tak nie potrafię
                  Czuje sie jak by wszytko działo sie obok mnie....

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    edzia a przecież rodzina pewnie nie chce z Tobą rozmawiać,bo wiedzą,że to temat bolesny dla Ciebie,więc najlepiej nic nie mowić, o nic nie pytać...
                    podziel się z najbliższymi o twojej sytuacji psychicznej itd...
                    ja myślę,że tak się dzieje ze względu na cierpiącą, temat skończony- szybko minie..koniec kropka....ale tutaj na mc możesz się "wypisać"
                    FROCH

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Witam wszystkie starające się dziewczyny jestem tu nowa i przesledziłam troche wątek no i proszę o poradę staramy się z mężem juz od pewnego czasu o dzidzie w tym miesiącu spóźniał mi sie okres ale niestety dostałam 09.03 wg moich obliczen owulacja ma nastapic 23.03 natomiast dni płodne od 18-26.03 zastanowiło mnie tylko zjawisko, że sluz płodny zauwazyłam 19.03, 20.03 troszke go było i właśnie w tym dniu kochaliśm się z mężem natomiast dzisiaj zauważyłam już biały śluz. Czy jest w ogóle szansa zajścia w ciążę? Może źle coś obliczyłam. Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Czesc własnie dzis wyprobowalam przepis na biszkopt Klary juest rewelacyjny, pomimo iz mam szersza tortownice bo 27,5cm to ciacho wyroslo pieknie i co najwazniejsze nie opadlo !!! Dziekuje Kochana za przepisik jest rewelacja, postanowilam zrobic biszkopt przekladany kremem tiramisu z brzoskwiniami i galaretka. Jest naprawde wysoki po przelozeniu kremem wystawla juz ponad tortownice wiec musialam dorobic boki z papieru zeby wylac galaretke. Wlasnie tezeje mi, a ja nie moglam sie juz doczekac i zrobilam zdj przed zanim jeszcze galaretka doszla. Przesylam Wam, proszę !!!

                        Właśnie zalałam więc dorzusam jeszcze jedną fote
                        Last edited by dotka85; 16-05-2012, 14:10.


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Dotka wreszcie sie doczekalam fotek Ja tylko na chwile. Ciesze sie, ze przepis na biszkopta sie sprawdzil. Tort jak marzenie Ci sie udal
                          A pierdut blacha o podloge bylo?
                          Last edited by Promesse; 21-03-2010, 18:40.


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            O kurde z wrażenia aż o tym nie napisałam a miałam cały czas na myśli no oczywiscie ze rzucanie blacha bylo najbardziej sie nie moglam doeczkec tego momentu


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              dotka85 ciacho piękne-ale bez dziurki
                              FROCH

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Miss dziurka jest ale na swoim miejscu
                                Dobrej nocy dziewczyny, ja lece się myć, ale tu dziś pustki, upiekłam ciacho więc spróbujcie się nie zameldować na kawce jutro to...

                                Last edited by dotka85; 21-03-2010, 21:12.


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X