Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Edzia widze, ze Ty artystka jestes Sprzedajesz tez swoje male dziela np. na allegro?

    Dziewczyny 3 kwietnia jadziemy na ponad tydzien do Polski ze znajomymi, zrobimy mala objazdowke. Musze im pokazac, ze Polska nie jest taka zacofana jak im sie wydaje hehe
    Ale sie ciesze, tesknilo mi sie za Polska
    Napewno zaliczymy Wroclaw i Krakow, Zakopane i Warszawe. Juz nie moge sie doczekac


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      promesse zapraszam na kawkę do krk
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        A ja na kawkę do Wro


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Miss i Dotka mi nie musicie dwa razy powtarzac, wiec uwazajcie, bo zrobie Wam nalot hehe


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            jak wydziergam juz troche to wstawie fotki
            na allegro mowisz, myslałam o tym ale nie wiem jak sie za to zabrac, bo nigdy nie wystawiałam, głównie to z przesyłka nie wiem jak na poczcie - waga jest liczona
            Juz mnie kuzyn rok temu meczył zebym wystawiła

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Edzia zaloz konto na allegro, po aktywacji bedziesz mogla wystawic juz na aukcje swoje dziela. Za przesylke placi kupujacy, nie sadze, zeby to byl duzy koszt, bo te robotki chyba nie sa ciezkie

              Ja sama chcialabym kupic sobie takie cuda, bo jestem kompletnym beztalenciem jesli chodzi o takie ozdoby


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Edzia tu masz cennik pozcty polskiej za przesylki w zaleznosci od wagi i wszystko bedziesz juz wiedziala http://www.cennik.poczta.lublin.pl/i...e/k_paczka.php


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Czesc kochane

                  Gizelko super ze jestes!!!!!!!!!!!! Ja tez popierwm zdanie Klary i Edzi słonce, ale tak jak dziewczyny pisza to jest tylko wasza decyzja i musicie siasc we dwojke i to przemyslec

                  Edzia ja myslałam ze pała musi twardnac a nie mieknac hahahhahahahahhaahahahhahahahaahah, no nie wiem co mam juz myslec

                  Edzia ja tez chce ja tez chce!!!!!!!!!!!!!

                  Scaarlet ciesze sie ze mały sobie z katarkiem juz poradził.No i ze masz takie piekne zapachy wisenne z ulicy


                  Uważam za szczęśliwego tego,
                  który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                  ale podziwiam i szanuję tego,
                  który szczęcie stworzył sobie sam,
                  który stworzył je silną wola i energią.
                  Hippolyte Taine

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Z ta pala to ja tez juz nie wiem, moze my nie mozemy zajsc, bo nasi m. zle sie do tego zabieraja hehehehe [zart]


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      pała mieknie z wrazenia, a potem twardnieje jak skała - tylko ani mru mru bo to tajemnica

                      Dzieki za cennik
                      no konto juz dawno mam, wiec jak tylko zrobie moje dzieła to wystawie, tylko gorzej z cena musze looknac u konkurencji hhehehe

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Widzialam takie koszulki w ksztalcie kurek na jajka na allegro po 4,50 - 5,00 zł. Jak będziesz miala zdjecia swoich to koniecznie podeslij, jestesmy ciekawe


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Promesse ja również na kawkę w krakowie zapraszam
                          edzia niezmordowana jesteś z tymi kordonkami super sprawa. chciałabym kiedyś zobaczyć co pięknego tworzysz. prześlij nam koniecznie zdjątka swoich dzieł!
                          ja już zapisałam młodego do tego przedszkola. jeszcze 2 tyg zostały do końca rekrutacji, a już chętnych 50 dzieci, a miejsc 25-30, z tym, że dużo mówiła samotnych matek, rodzeństw dzieci już chodzących, z udokumentowanymi zaświadczeniami lekarskimi. zerknęła tylko na to gdzie mój m. pracuje i powiedziała, że potrzebują mieć u siebie człowieka z tej firmy, żebyśmy byli spokojni. uznałam, to za delikatną sugestię, że mamy szanse. kurde czemu w tym kraju, tak to wszystko funkcjonuje?! znajomości, znajomości, znajomości..
                          obskoczyłam właśnie dwa okna balkonowe, reszta innym razem i odsmażyłam kluseczki na obiadek, ależ mnie na leniwce naszło
                          sernik piecze się, ale w myślach..
                          wracam do sprzątania

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            no to pierwsze rękodzieła tej wiosny
                            Attached Files

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              ojjjjj jakie śliczności! barawoooooooo

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Piekne Edziula

                                Scarlet zaczelam czytac o Twoim serniku i juz pozazdroscilam, uspokoilam sie jak doczytala do konca, ze piecze sie tylko w myslach. Ale smaka i tak juz narobilas

                                Ja do popoludniowej herbatki mam trocik, bo brat mial wczoraj urodziny i zostalo troszke


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X