Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Miss bidulo, ty ciągle nie możesz się do kurować popijaj tą herbatkę z miodem i cytrynką, popijaj
    Promesse, a ja słyszałam, że tylko na brzuchu powinno się leżeć
    jeju dotka ale kusiszzzzzzzzzzzzz! ja dzisiaj kupuję masło i biorę się za sernika, bo inaczej oszaleję
    Last edited by Scaarlett; 18-03-2010, 09:08.

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      A ja znam teorie ze przy tylozgieciu pod tylek waleczek :/ sama nie wiem gdzie racja jest


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        a ja raz mam tyłozgięcie, a raz go nie mam takich mamy tych lekarzy..

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Moja kolezanka zaszla wlasnie trzymajac nogi do gory . Moj ginek tez mowi, ze trzeba sie polozyc na brzuchu i nie myslec i dlatego najlepiej "po" wogole nie wstawac z lozka .

          Dotka a do tego piernika trzeba miec przyprawe do piernika?


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            ciekawe jak tam Ewcia, miała się dzisiaj testować

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Ewcia co z testem? dawaj znac bo nas tu zjada ciekawosc
              Gizela co z Toba, niepokoimy sie?
              Scarlet, Promesse fakt najlepiej lezec zeby za duzo nie ucieklo "po" ale sama nie wiem jak to z tymi nogami, lezeniem na brzuchu itp. czy to faktycznie pomaga, slyszalam ze orgazm pomaga bardzo bo skurcze macicy popychaja wtedy szybciej zolnierzyki do celu


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                ja leżałam na brzuchu i się sprawdziło

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  ok walki juz podkladama kiedys, ale lezenia na brzuchu nie testowalam, wiec jesli pojade to przetestuje


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    hej ja dopiero kawke wstawiam
                    Miałam do szefowej dzisiaj jechac, ale nie ma dzis czasu, jutro do południa
                    No moze na lepsze wyszło bo pytała co z moja choroba, powiedziałam jej ze cukrzycy niema, ze byłam w ciazy, ale juz nie jestem i mi sie głos załamał łzy poleciały.... Powiedziała tylko ze ta ciaze mi wykrakała, bo jak zasłabłam to mi powiedziałą ze moze w ciazy jestem.
                    Teraz bedzie mi lzej isc bo juz beda miec jakies delikatniejsze nastawienie
                    A chce poprosic o reszte urlopu, bo po l4 jeszcze tydz bym musiałą pracowac do konca umowy, a nie jestem w stanie. A jak nie to zeby mi bezpłatny dała, bo nie przedłuzam umowy, musze o zdrowie zadbac, bo chce miec dziecko,a mam powiekszone jajniki i dzwiganie nie jest wskazane
                    Mam nadzieje ze mi pójdzie na reke jaknie to bede musiała kombinowac jakies L4
                    Dzis znów taki skrzepy ze mnie leca, ze az.....
                    Nic ide kawe zrobic bo znów bede beczec i biore sie za szydełko, bede robic kurki i kurczaki na wielkanoc

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Witam kochaneNo i nic z tego
                      Dziękuję za pamięć dziewczynki.Ale wiecie co dziwne to wszystko jest.Dlaczego na tamtym w 5min pojawiła się ryczę.Tak doszło do mnie że dzisiaj już bym tuliła mojego aniołka
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Boże co sie dzieje, co to za fatum

                        Skomentuj


                          Edziula nigdzie nie idz słonce tu z nami zostan kochana.
                          Kochana nasza wiemy ze to trudne i to bardzo i nie powiem ze wiem jak trudne bo ni wiem słonce. Nie bede cie pocieszac bo wiem ze to nie pomaga kochana.Ale wiedz ze jak czegos potrzebujesz to tylko skrobnij


                          Co do lezenia i wałków to ja to juz wszystko próbowałam i bardzo zle mi to na psychike działa takze stwierdziłam ze to nie ma sensu, bo sie szłowiek troszke blokuje, przynajmiej u mnie tak jest

                          Dotka a ty zasuwaj tam do tego swojego na sto prcent a nie na 85%
                          ja juz chce cie w podrózy widziec a nie
                          haahahahhaahahhahahhahah, no bo wiesz jak nie to w krzaczki i kalosz bedzie

                          Miss ja tez tak mam ze jak mnie chorubsko chyci to trzyma długo, ale to jest meczarnia wtedy. tak jak piszesz duzo herbatki i miodu, no i czosnku jak lubisz potem mozesz swojemu chuchac jak nie bedziesz chciała a on bedzie uparty hahahahhaahahhaahah

                          Ewcia jak tescik


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Ewcia słonce głowka do góry pamietaj ze zaniedługo bedziesz tuliła swojego aniołka i to bedzie ten sam takze sie nie smuc slonce.

                            On sobie tam siedzi i sobie plan obmysla kiedy sie pojawic
                            No i te aniołki tak nas zbywaja i próbuja chyba ile wytrzymamy, no ale wkancu stwierdza ze trzeba przyjsc tutaj do nas bo nigdzie indziej im tak dobrze nie bedzie

                            Paulinko a ty gdzie sie podziałas słonce?


                            Uważam za szczęśliwego tego,
                            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                            ale podziwiam i szanuję tego,
                            który szczęcie stworzył sobie sam,
                            który stworzył je silną wola i energią.
                            Hippolyte Taine

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              edziula, ewcia moje kochane tulę was mocno! bardzo mi was szkoda,znowu mi się buczeć z wami chce
                              tak jak oczekująca mówi zostańcie z nami,a nie chować się po kątach..

                              ja dzisiaj nadrabiam zaległości z wczoraj i staram się poświęcić max uwagi Piotrusiowi, obiad mam gotowy, więc od rana czytamy, malujemy, kleimy nalepki, układamy puzzle, muszę swoje wyrzuty sumienia czymś zbombardować

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dziewczyny przesylam Wam deserek Tiramisu, co zanczy "podnies mnie do gory" - podnosi na duchu.

                                Moge sie tylko domyslac co czujecie i jest mi bardzo przykro. Nadzieja czyni cuda i w koncu musi sie udac
                                Attached Files


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X