Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    nie widzę tych plusów u siebie mam dość jej ciągłego narzekania, biadolenia, zawsze jest jej źle i mało, zawsze o coś obrażona..
    właśnie masz rację już nie pamiętam takiego weekendu, który spędzilibyśmy sami zawsze albo gdzieś się człowiek spieszy, to teściowa, to znowu ktoś inny, jeszcze moja uczelnia.. powiem ci, że jestem ostatnio strasznie zmęczona tym wszystkim.. jakbym sobie chciała zrobić taki piżamowy dzień i mieć w dupie wszystko i wszystkich.. ale jak człowiek jest za dobry i chce wszystkich w koło uszczęśliwić, to tak na tym wychodzi

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Kochana, tylko spokoj nas ratuje wiem ze o niego czasem ciezko, bo nawet swiety czasem by sie wciekl. Ja popijam kawusie i racze sie wafelkiem i sie rozplywam


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        ja kawe wypiłam, ciastko wszamałam i zbieram się pomału za przygotowanie na popołudniowe zajęcia, ale zebrać się nie mogę.. leń jak nic najchętniej wróciłabym spać, pogodaa masakryczna

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Edziula Kochana trzymam kciuki słonce z całej siły jak tylko potrafie

          Ana mówiłam ze chwasta wyrwiemy

          Scaarlet słonce pamietaj ze zawsze jestem z toba



          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            A ja przy herbatce z cytrynką Właśnie wróciłam do domu-ale pogoda Normalnie nic sie nie chce. Chyba zaczne wznosic modly do wiosny! Oglądałam wczoraj do pozna film na tvn_Plan doskonaly. Ogladalyscie? Suoer film! Az mi sie przysnil hehe Szkoda,ze nie ma wiecej takich filmow hehe Scarlet ja mam tak samo-tez bym sobie odpoczela, posiedziala z moim m w week., a tu TRZEBA jechac:/ A jak powiem 'nie mamy czasu', to foch:/ Tak mnie to wkurza!
            Dotka goracy tydzien nas czeka A raczej nastepny week. hehe
            Edzia musi byc dobrze! Trzymaj sie i nie daj sie

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              ana ja oglądałam ten film wczoraj i zasnęłam na nim...ale już go kiedyś oglądałam...lubię Denzela
              u nas piękne słońce i duzo śniegu....ja też chcę już wiosnę
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Ana ktorego zaczal Ci sie cykl? Bo mi 7 marca, na szczescie dzis juz @ sobie poszla i spokoj czuje sie wyzwolona


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Czesc dziewczyny,
                  u mnie chyba juz wiosna przyszla, 19 stopni mam .
                  Rano bylam z tesciowa u fryzjera i na zakupach (moja wloska tesciowa jest naprawde fajna, troche mi matkuje, ale nie przeszkadza mi to, moze dlatego, ze moja rodzina jest daleko i oprocz C. i jej nie mam tu nikogo). W poniedzialek wracam do pracy i chce zrobic wejscie smoka w nowej fryzurze .
                  O 21.30 mam wizyte u ginka, ciekawe co powie.

                  Scaarlett co studiujesz jesli moge wiedziec?

                  Kto chce kawalek domowego biszkopta bez konserwantow? Ide wyciagnac z piekarnika


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    ja chce
                    ja właśnie robię tartę gruszkową z czekoladą i migdalami....dla zainteresowanych przepis w kulinariach
                    FROCH

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Mam nadzieję, że ginek nastawi cie optymistycznie noooo jak go powalisz nowym swoim wcieleniem hahahaha od razu będzie miał dobre wieści.
                      Ciasteczko ja zawsze i wszędzie mniaaaaammmm, straszny ze mnie łasuch
                      a studiuję sobie dziennikarstwo
                      oczekująca pamiętaj, że ja ciebie tutaj potrzebuję i wracaj do nas szybciutko!
                      dotka to zapowiada się u was szaleństwo a ja czekam spokojnie na @. znowu jestem na duphastonie i zaczynam po nim szaleć hahahahaha
                      miss widziałam wczoraj ten przepis i aż spać przez niego nie mogłam, podziel się podziel, albo chociaż napisz czy wygląda tak jak smakuje

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Scarlet ale jakies staranka byly w tym miesiacu u Ciebie w tych dniach? No my juz sie smailismy ze jak przyjedize ta sniezyca i nasypie na slowacji to zostaniemy w chacie i bedziemy gruchac cale dnie pod koluderka
                        Promesse to masz juz lato mozna powiedziec, we Wro rano bylo na minusie, a teraz chyba z 1 stopien na plusie. Ojej o kosmicznej porze masz tego ginka
                        Miss kusisz tymi gruszkami w zimie


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          nie staraliśmy się w tym miesiącu, odpuściliśmy sobie staranka. przytulaliśmy się kiedy była ochota, a na dzień przed owulacją testowaliśmy metodę "włożyć i wyciągnąć"

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            hehe raz mialam wizyte na 22 .U niego to normalne, ma bardzo duzo pacjentek, a kazdej chce poswiecic maximum czasu.

                            Zapraszam, czestujcie sie biszkoptem (nie wiem czemu zrobila mi sie dziura na srodku, kiedy rzucilam nim o podloge).

                            Scaarlett dziennikarstwo fajny kierunek, gratuluje checi do studiowania pomimo prowadzenia domu i wychowywania synka .
                            Attached Files


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Scarlet A nóż podziala
                              Promesse slicznie Ci wyrosl, a dziurka to wiesz z dziurkami to różnie bywa


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dziurka mi nie przeszkadza, wrecz przeciwnie


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X