Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dziewczyny podam Wam liste badan ktore robilam (chyba niczego nie pominelam):

    - Morfologia krwi
    - Poziom cukru
    - Antitrombina III
    - PT
    - PTT
    - Bialko S
    - Bialko C
    - Grupa krwi z oznaczeniem RH
    - OB
    - AB ANA
    - AB anty-DNA
    - AB antykardiolipina (IgG; IgM; IgA)
    - Homocysteina
    - MTHFR w poszukiwaniu mutacji C677 T
    - MTHFR w poszukiwaniu mutacji A1298C
    - Faktor II° protrombiny na obecnosc mutacji G20210A
    - Faktor V° Leiden
    - Poziom litu we krwi
    - Progesteron
    - Prolaktyna normalnie i po obciazeniu
    - 17-beta estradiol
    - Testosteron
    - DHEA
    - TSH
    - Free T3
    - Free T4
    - Androstenedion
    - IgE calosciowo
    - Badanie posiewowe z szyjki macicy
    - Badanie moczu ogolne

    Dodatkowo zostalo przebadane nasienie meza, powtarzane 3 razy dla pewnosci wyniku.
    Nie dawajcie sie zbywac przez lekarzy, to ich obowiazek dac wam skierowanie na wyniki.
    Lepiej cos sprawdzic niz nie wiedziec. Mam nadzieje, ze cos Wam ta lista pomoze.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      No to niezle Swoja drogą na tyle co miałam z nim kontaktu to chyba sympatyczny gość Podobały mi się na furcie tam te siostrzyczki co siedziały mlode dziewuchy, tak na nie patrzylam jak czekalam na spotkanie i nie wyobrazalam sobie siebie w takiej roli


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Witam!:-*
        " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Wynik ujemny!! Nie ma chlamydii Tak sie ciesze! To Dotka działamy Ejonczyk trzymam kciukasy za testowanie! Widze,ze kolejna staraczka z Wro hehe

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Napisane przez Ana2081 Pokaż wiadomość
            Widze,ze kolejna staraczka z Wro hehe
            Jesli chodzi Ci o mnie to ja we Wrocku juz nie mieszkam... Nie moglam wpisac w danych forumowych, ze mieszkam za granica, wiec zostawilam Wrocek, bo bardzo go lubie .
            Ciesze, sie ze wyniki sa Ok


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              bosheeeee jaka ja padnięta po tym basenie jestem, ale za to jakie szczęśliwe dziecko było
              ale się rozpisały, a kiedy ja jestem, to nikt kawy ze mną nie chce pić
              Ana cudownie! no to do dzieła,a nie mówiłam, że wykurzysz syfa. teraz droga wolna!
              ewa ja również będę trzymać kciuki
              Promesee dziękuję za twoją listę, cudna jesteś! a co do imienia, to nie wiem czemu się jego czepiasz, mnie się tam bardzo Klarcia podoba przynajmniej jesteś oryginalna
              Miss właśnie teraz nic innego nie robię jak się relaksuję i odpoczywam i powiem ci, że super się z tym czuję. a i jaki mąż zadowolony, mówi, że dawno nie miał żony w takiej formie

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                No Ana bedziemy działać, ja zaczynam w czwartek bo wtedy m przyjedzie, a Ty kiedy?


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  ide do szpitala
                  endometrium i macica powiekszone jak na ciaze, ale jest tylko małą kropeczka - na razie zbyt wczesna ciaza zeby ja stwierdzic
                  Ale nie podoba mus ie mój prawy jajnik i chce wykluczyc czy tam nie ma ciazy pozamacicznej
                  A po za tym aby zbadac krzywa cukrowa i ustalic leczenie cukrzycy

                  mam dosc BOJE SIE JSK CHOLERA
                  ja nawet nie wiem co sie bierze do szpitala
                  tak mnie chuj nastraszył, ze nie wiem co robic
                  M sie upiera zebym szła do szpitala

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Edzia wszystko bedzie dobrze, idz do szpitala, tam sie Toba i Kropeczka dobrze zaopiekuja. Trzymam kciuki za Was.
                    Do szpitala wez kapcie, pizame, bielizne, srodki czystosci, recznik, szlafrok. Wez tez cala dokumentacje medyczna jaka masz.
                    Last edited by Promesse; 11-03-2010, 19:41.


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Edziula idz do szpitala, tam porobia Ci wszystkie badania i sprawdza czy fasolinka prawidlowo sie rozwija. Biedna, nie bój się, będzie wszystko dobrze! Musi byc! Przesyłam buziaka:*

                      Dotka, ja taka steskniona jestem,ze jak tylko mi sie @ skonczy, to napadne mojego m i bede go napadac chyba codzinnie, bo wyglodniała jestem hahaha

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Edzia idż do szpitala i tam sie tobą zajmą....wiem,ze jest ci cieżko,ale jesteśmy z tobą kochana.....nawet nie myśl iść czy nie iść-po prostu pędż!!!!
                        Trzymaj się kochana!

                        mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                        gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                        Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                        Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                        Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Tak jak piszą dziewczyny, idź do szpitala tam wszystko sprawdzą i będziesz spokojniejsza. Wierze jak bardzo sie boisz, ale masz przy sobie swojego m., razem to przetrwacie, buzka


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Edzia skarbie jestem z Tobą.Idź się porządnie przebadaj.
                            Przynajmniej bedziesz wiedzieć na czym stoisz.
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              kochana tak jak dziewczynki mówią, to będzie najlepsze. Zrobią badania, opanują sytuację jakby co, w domu nic nie poradzisz, a tak będziesz spokojna. nigdzie nie będziesz miała tak fachowej opieki. nic się nie bój kochana, ja wyłam, że chcę pomocy, do szpitala, żeby mi ktoś pomógł i co?powiedzieli, że nic się nie da zrobić. skorzystaj z tego szpitala i z tego, że się tobą ktoś interesuje. mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. gryzę pazury w oczekiwaniu na wieści. do torby dopakuj poza piżamą, środkami czystości jakąś miłą lekturę lub gazetę żebyś się czymś zajęła. całuję!

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                a miało byc tak pieknie
                                w piatek mój gin mówił ze wszytko wporzadku w srodku, jajniki ok
                                to skad to podejzenie co do ciazy pozamacicznej
                                świra idze dostac, ja nie przezyje tego jak sie cos wydarzy

                                no to pa Kochane
                                trzymajcie kciuki aby mnie szybko wypisali i stwierdzili ze jest jedna ciaza prawidłowa! i wszytko OK!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X