Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    heh no mój m. nie poszedł smacznie spać niestety hahahahaha no ale nie narzekałam

    a z tym drapankiem to dziwna sprawa, chyba nie powinno nic drapać. masz rację kochana, lepiej to sprawdzić, bo i po co sie mordować..

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      No to super a ja po raz kolejny poszlam z kwitkiem do lozka hihi ale niech go przypili to i ja mu pokaze co to znaczy chciec a nie moc ale wrdna jestem. No ide na 11,30 dlatego uciekam ubrac sie bo w pizamie i posprzatac bo balagan. boze nigdy wiecej psa w domu i wam tego tez radze chybaze maly knypek ktory nie zrzuca siersci tak jak moj
      pozdrawiam i zycze milego ndia


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        a ja widzę swoje wyniki na necie i nie bardzo wiem jak je zinterpretować dzisiaj nie dam rady podjechać i ich odebrać ana jakbyś mogła mi napisać jak wyglądają normy tego syfu? chyba mamy winowajcę, z tego co widzę

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          zasłabłam w pracy, cukier mi bardzo spadł, bo mi zmierzyli
          choc szefowa rzuciła tekstem ze moze w ciazy jestem, aja głupia sie wystraszyłam i powiedziałam nie wiem... mogłam powiedziec ze chyba tak
          Ale nie byłam w stanie myslec bo mna telepało i do tej pory trzesie
          Zastanawiam si edo jakiego gina by tu jechac zeby to dzis załatwic, bo jutro normalnie do pracy kazała mi przyjsc
          Nie wiem czy dam rade wytrzymac do poniedziełku, maiałam sobie dzis załatwic wolne ale nie zdarzyłam

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            ojej Słońce koniecznie podjedź po to zwolnienie, bo tak nie możesz się kochana przemęczać pracujesz ciężko fizycznie więc to nie dziwne, że organizm odmawia posłuszeństwa. mam nadzieję, że szybko załatwisz i będziesz mieć to już z głowy. teraz fasolka najważniejsza a teraz kładź się do wyrka i odpoczywaj

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Czesc dziewczynki, zostala jeszcze kawka, zostala??? Ja tez chce! Scarlet, napisz mi na priv-pozstaram się pomóc. Dobrze,ze juz masz wyniki! A co do psychiki to prawda. Wszystkie moje kol.mowia,ze nue mogly zajsc przez psychike i ciagle myslenie. Ja przez te 2 mies.sie odprezylam i zrelaksowalam, wyluzowalam-bylo mi to potrzebne... Bo myslalam,ze sfiksuje! Ale teraz znowu zaczynam myslec i liczyc Potrzebuje kopniaka! Lac mnie tu
              Edziula slonce, zalatw sobie zwolnienie i nie czekaj do poniedzialku, pierwszy lepszy internista da Ci zwolnienie. W Twoim stanie nie ma żartów i lepiej dmuchac na zimne, zwlaszcza przy Twojej pracy.
              Mamakacperkaifasolki swedziec nie powinno, lepiej rzeczywiscie to sprawdzic i miec spokojna glowe. A my sie zastanawiamy nad pieskiem-mopsikiem A Ty masz duzego psiaka czy malego, a kudlatego? Uwielbiam pieski i tak z m chcemy tego mopsa!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                niestety ana wychlałyśmy całą kawkę hahahahaha
                taaaaaaaaaaa zasługujesz kochana na kopanko. w imieniu oczekującej zapodam.
                a to jeszcze ode mnie mało? hahahaa to weź się jeszcze trzepnij
                mam nadzieję, że pomogło hahahaha

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  jade dos tarego gina, cóz nie mam wyjscia, ciaze chyba bedzie umiał odróznic od torbieli
                  powiem ze tydz nie mam @ i testy 2 wyszły pozytywnie
                  jak cos zapyta czemu nie chodz edo niego to mu powiem ze sie przeprowadziłam i dalismy sobie z m czas na dzeicko, no i sie chyba udało
                  ale nie sadze zeby pamietał, bo on w kilku przychodzniach pracuje wiec nie bedzie miał mojej karty starej wie moge łgac
                  Z reszta wali mi to byle mi dał zaświadczneie o ciazy i L4

                  Ale nie powiem ze sie boje rozmowy z szefowa, bo jak rzuciła hasłem ze moze w ciazy jestem,a ja powiedziałam nie wiem, to miała nie tega mine
                  No ale m mniejuz ochrzanił ze mam sie nimi nie przejmowac, wiec wy juz mnie nie dobijajcie
                  ja sie boje tej rozmowy to chyba noramlne
                  I trzymajcie kciuki zeby na USG wyszło maleństwo i dał mi zaswiadczenie i L4

                  Jade o 14, bo kolejke musze zajac, bo od 15 przyjmuje

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    nie wiem czym się edzia przejmujesz słońce. ciąża normalna sprawa dla kobiety i nie mas obowiązku informować szefowej, że starasz się o dziecko. nic jej to tego, a jej nie tęgą minę miej głęboko w d.. dajesz L4 i się nie pojawiasz już w robocie, jeszcze by do tego doszło, żeby pracodawca mógł zabraniać ciąż pracownicom hahaha głowa do góry.

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      wiesz nie o to mi chodzi
                      nie wiem jak mam ta rozmowe zaczac
                      cyz dzis jeszcze po wizycie u gina zadzwonic i poprosic o chwile rozmowy, czy wstrzymac sie do jutra i jeszcze isc do pracy
                      nmie wiem zapytam lekarza moz ecos doradzi, albo zadecyduje za mnie ze nie wolno mi pracowac przy tasmie
                      Nie wiem jak taka rozmowe o ciazy przeprowadzic z pracodawca??
                      jakies wskazowki??

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        no normalnie, jestem w ciąży i idę na L4, bo nie wolno mi pracować fizycznie, ciąża jest zagrożona czy jakoś tak. nie miej żądnych skrupułów, bo tobą się tam nikt nie przejmował. co ci może zrobić i tak pójdziesz na L4 i ich więcej już nie zobaczysz

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          edzia powiedz jutro prosto z mostu "szefie jestem w ciąży i bardzo się z tego faktu cieszę" trzymam kciuki za maleństwo,oby serducho już biło..
                          jeśli Ci da gin l4 od kopa to jutro na luzie jedziesz do roboty tylko po to by je zawieś...i miej wsio w doopie
                          FROCH

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
                            tak pójdziesz na L4 i ich więcej już nie zobaczysz
                            oby ich już więcej nie zobaczyła. choć l4 trza będzie pewnie co 3tyg zanosić
                            FROCH

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Scarlet alez mnie dobilas Kopanko troszke pomoglo, ale nie calkiem-trzeba czesciej Dzis mam wyniki o 16h. Chwila prawdy
                              Edzia jak dostaniesz zwolnienie, to najlepiej od razu to zalatwic i podejsc do pracy. Dasz zwolnienie, powiesz,ze nie mozesz w obecnej sytuacji pracowac, bo okazalo sie,ze jestes w ciazy i do widzenia. Nic Ci nie moze zrobic, bo to normalne, a jak bedzie robic jakies mony i cos gadac, to to sie nazywa mobbing i jest karane, wiec miej to w d***** Trzymam kciuki, by serduszko juz bylo słychac...

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                a ja nie wytrzymam, jade po te wyniki

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X