Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    ja mam taki sam stosunek do pijanych ludzi jak ty, od razu w szał wpadam więc cię doskonale rozumiem. ja co zrobiłam, to rano z nim na ten temat porozmawiała i wytłumaczyłam, że takie coś powoduje u mnie panikę,strach brak poczucia bezpieczeństwa i wściekłość. niech wie jak się poczułaś, mam nadzieję, że to się nie będzie powtarzało, na mojego zadziałało.

    ja samotna dzisiaj, m poszedł na siłownię,ciekawe ile będzie trwał ten jego słomiany zapał do ćwiczenia oby nie jeden tydzień hahahahaha
    oczekująca dalej się słonce wakacjujesz? nie rób mi tego, umieram z tej samotności hahahahaha

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Byłam z mamą dzis na zakupach spożywczych i padam na twarz idę się kąpać już żeby szybciej do łóżeczka pójść. Wpadłam tylko życzyć Wam dobrej nocy



      P.S Gizela jeśli to jednorazowy wybryk Twojego m. to wybacz, ale porozmawiaj z nim szczerze i powiedz ze nie chcesz by taka sytuacja sie powtorzyla, buzka :*


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Czesc Kochane !!!!!!!!

        No widze zescie troszke stron zapisały jak mnie nie było-taka mała lekturke mam teraz

        Edziula-daj troszke tego brzuszka co? Aha ja tez robie zapis na jednego bobaska jak beda dwa-zrobisz potem losowanko, A tescik z rana prosze zrobic przed praca i wrzucic tu go nam, bo tam sie przejade po niego sama jak tego nie zrobisz

        Gizelko słonce tak jak dziewczyny pisza, jelsli to jest jednorazowy wyskok, to poprostu zapomnij, nawet nie wiesz jaki bedzie zadowolony z tego powodu i sam nie bedzie wiedziała co jest grane i moze nawet pomysli ze to jakis podstep hahahahahhahahahaahhahahhaah. Tak jak dziewczyny napisały, moze w ten sposób chciał odreagowac ale napewno nie chciała cie zranic.

        Scaarlet no to sobie pochodzilas troszke dzisiaj, ja tez i mam nogi nie powiem gdzie-zdradze tylko ze w dziurze sobie siedza haahhahahhahahahahahahahahahah

        Witam nowa koleznake I mam nadzieje tak jak dziewczyny ze długo tu nie zagoscisz, bo szybko na mamuski uciekniesz. Jak jak masz jakies pytania o endo albo IUI to wal jak leci na priv


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Dziekuje oczekujaca, pozwole sobie skorzystac z propozycji i zadam Ci pare pytan na priv.


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Dziewczyny pewnie ,ze wybaczam bo Go bardzo kocham.....

            mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
            gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
            Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
            Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
            Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              kathrinko słonce witamy spowrotem, teskniłysmy bardzo-buzka


              No ja sobie troszke wypoczełam, ale nici z dunga-dunga bo @ sie pojawiła, takze m musiał obejsc sie smakiem, no ale wypoczelismy i to bardzo, takze było super.

              No ale teskniłam bardzo za wami kochane, scaarlet straszyła mnie ze mi bedzie pierdziochy przez kom. puszczac i nic-na straszeniu sie skaczyło hahahahahahahhhahaha, take moja tesknota była przez to jeszcze wieksza. Kochane musze spadac, rozpakowac sie i spac bo padnieta jestem a na rano do pracy, alez mi sie niechce, Chetnie bym tu z wami posiedziała.

              Buziaczki papapapappapa
              :*************************************************************8


              Uważam za szczęśliwego tego,
              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
              ale podziwiam i szanuję tego,
              który szczęcie stworzył sobie sam,
              który stworzył je silną wola i energią.
              Hippolyte Taine

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                oczekujaca o 5 rano nie zdaze, po pracy wrzuce
                a Ty nie ściemniaj tylko pisz jak tam weekendzik, daj troche tej energi i relaxu

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Ja tylko na chwilke wpadlam sie przywitac i zyczyc Wam dobrej nocki. Padam... Oczekujaca fajnie,ze juz jestes i widze,ze week.sie udał Edzia nospa nie zaszkodzi, odpoczywaj, mysle,ze sie udało i juz na sama mysl sie ciesze Gizelko porozmawiaj powaznie z mezem i na spokojnie mu wytlumacz, co i jak, ale jak to jednorazowy wyskok, to odpusc-moze tego potrzebowal, choc rozumiem Twoja irytacje. Nie denerwuj sie i nie chlej tej kawy! Uciekam. Aaaa ja o dziwo dzis dostałam @-bardzo szybko, jak na odstawienie duphastonu(1dzien), a tak to zawsze dlugo plamilam. Oczywiscie uznaje to za objaw wykurzenia tego swinstwa Alez ja jestem naiwna hahaha Paaaa

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Edzia cipka jestes i tyle

                    Giizelko Ana ma racje nie chlej tej kawy-booooooooooo Kopanka hahahhahhahahahahahaahhaahha


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      nie piłam kawy-wstawiłam wode i mi się odechciało,ale nastawiam moją ....a tak na serio to malutko piję kawy...bo zrobię tylko 2 łyki i koniec....a na ból mam apap ale staram się jej nie braż-narazie wzięłam 1-i to też chyba za dużo....
                      A mój się obudził i się dobierał do mnie -a ja do niego,że śmierdzisz najpierw kapiela potem zobaczymy,ale wstał i mówi,że idzie do sklepu ....i kupił ogomne pudełko...
                      A póżny wieczór się zapowiada....

                      mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                      gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                      Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                      Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                      Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        a widzisz gizelko nie musiałaś nic mówić, a jemu i tak głupio mój z siłowni wrócił, wmucił kolację, zdrzemnął się i zaczął się tak samo jak twój przystawiać do mnie. kazałam mu się na razie wyeksmitować do kuchni i umyć po sobie gary ale my jesteśmy paskudyyyyy hahahahahaha


                        Mojaaaaaa kochana oczekująca wróciła! jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nareszcie będzie gatka szmatka o krzaczorach hahahaha. Błotko troszkę wyschło, gówienka ludzie wdeptali, więc śmiało można się wybierać hahaha ewcia idziesz z nami?

                        ana mam nadzieję, że wysłaliście syfa w kosmos, daj znać jaki wynik
                        Last edited by Scaarlett; 09-03-2010, 22:54.

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Widzę, że wszystkie śpią i nie chcą ani kawki, ani ciastka hahahah wstawać lenieeeeeeee!
                          bo taka pogoda cudnaa

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            scarlett ja zwijam się i lece do sklepu
                            później wypijemy wirualną kawke
                            FROCH

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              ja też się zbieram na badanka i do sklepu no to umawiamy się na późniejsza kawusię

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Ja juz po kawusi dzis do klawy byl tylko wafelek, ale wazne ze slodki
                                Słonko swieci pieknie i az chce sie zyc, milego dnia zycze


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X