Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Edzia, rozumiem powody dla ktorych nie chcesz narazie isc na zwolnienie. Mysle, ze nospa Ci nie zaszkodzi, ale lepiej zadzwon do gina i zapytaj.

    Walnij sie do lozka i pospij troche, sen to dobre lekarstwo. 3maj sie cieplo.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      nq L4 to bym chetnie poszła, ale od razu od ginka żeby było, aon w tym tyg jest na urlopie, a po za tym jak w piatek byłam powiedzil ze dopiero w poniedziałek 15marca bedzie mozna stwierdzic na usg ciaze, a na razie mma brac Duphaston, a prac anie powinna zaszkodzic
      Bo mu mówiłam z emam bóle brzucha i prace fizyczna po 10h, stwierdził ze nic nie powinno zaszkodzic

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Skoro lekarz tak powiedzial, to napewno wszystko bedzie w porzadku . Z nospa to powiem Ci, ze moja mama bedac w ciazy z moja mala siostra brala nospe 3 razy dziennie, od poczatku ciazy, ale ona byla swiezo po operacji i brzuch bolal ja podwojnie (ciaza byla wielka niespodzianka) i mala urodzila sie zdrowa. Jeszcze 3 dni i weekend, dasz rade


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          edziula jak cie tylko brzuchol boli to weź tą nospę, ja razem z duphastonem brałam 3x dziennie na powstrzymanie skurczów macicy, więc możesz spokojnie brać. od razu ginek zalecił jak powiedziałam, że brzuchol boli, przynajmniej nie będziesz się z bólu zwijać. buźka odpoczywaj

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            byłam w aptece farmaceutki powiedziały ze tylko nospe zadnych innych leków w ciazy na ból nie wolno, chyba ze lekarz zaleci
            No tez sobie powtarzam ze tylko 3 dni jeszcze, ze moze dam raze, zeby mi Bóg pomógł dodał mi siły...
            Uciekam sie położyc, moze uda mi sie zdrzemnac i troche siły nabrac

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Edzia nospa nie zaszkodzi napewno, poloz sie i postaraj rozluznic.
              Ale we Wro pięknie słonko świeci. Jeszcze pół godzinki i koniec pracy.
              @ mnie zalewa ale jeszcze 2 dni i sobie pojdzie mam nadzieje ze na dluzej
              Caluski dla Was !!!


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Hej!
                Nie wiem czy wiecie, że przyjmowanie dużej ilości nospy powoduje u kobiet bezpłodność!!!!Były w tym temacie przeprowadzone badania.....

                Scaarlet masz wiadomość na priv
                " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Edziula i dla was wszystkich moje oponki....-połowe już wmuciłam.....
                  Attached Files

                  mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                  gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                  Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                  Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                  Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    gizelka mniam mniam uwielbiam oponki, a twoje tak smacznie wyglądają ja też potrzebowałam dostawy słodkości, a że został mi jeszcze karmel z ciasta milionera, to dzisiaj upiekłam placek toffi, już nie wytrzymałam i kawał wmuciłam

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Dziś tak się wku*********na na mojego że szok...dośc,ze przyjechał o 16.20 to jeszcze pijanyjestem wkurzona,bo wie,że nie mamy pieniędzy..
                      Idę sobie zrobić kawkę bo łeb mnie rozsadza....,bo tak sie na niego zdenerwowałam,zrobiłam oponki i pyszny obiad....ledwo co zjadł i teraz śpi....jak wytrzreżwieje to mu dam wódkę....
                      Last edited by gizela79; 09-03-2010, 17:11.

                      mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                      gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                      Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                      Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                      Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        hejka ale pospałam, chyba sie w nocy tak nie wyspałam jak przez te 3h
                        Nospe wziełam chyba dzieki niej tak pospałam,ale teraz znów brzuch napiety czekam tylko jak zacznie nawalac, na razie na tapecie sa (.)(.)
                        Ale sie zmeczona czuje....
                        A Gizelka dzieki za oponki
                        Last edited by edzia7891; 09-03-2010, 18:03.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Edzia kup sobie herbatke rumiankowa. Mi pomaga na kurczowe bole brzucha. A do tego jest naprawde smaczna.

                          Gizela nie denerwuj sie swoim mezem, faceci juz tak maja. Kawa o tej porze w Twoim stanie raczej nerwow Ci nie ukoi.

                          U mnie byl wlasnie kafelkarz pomierzyc lazienke. W przyszlym tygodniu zaczna rozwalac mi chalupe. Na sama mysl o kurzu i o sprzataniu po remoncie boli mnie glowa :/


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            wiecie co ale mi brzuch wysadziło, normalnie, az m sie zdziwił i zapytał
                            Dziś po raz pierwszy M popatrzał i pogłaskał brzuch z taka pewnościa, uśmiechem, radoscią - ale to miłe było
                            I do mnie tez dotarło ze w ciazy jestem
                            jutro test zrobimy powinien wyjśc juz mocny i w koncu dac 100% potwierdzenie,
                            ale napisze wam dopiero po powrocie z pracy, czyli nie wiadomo o której...

                            Ide chyba dalej spac, bo znuzona strasznie jestem
                            zjadłam ciepłej zupki pieczarkowej, bo tak mi sie zachciało i musiałam sobie ugotowac, jakos zupy ostatnio mi pomagaja, chyba brzuch od środka ogrzewaja i rozluźniaja
                            M lata, taki kochany jest , zmywa, nawet kanapki do pracy mi robi juz 2 dzien...

                            Gizelka nie martw sie tez mi zapowiedział, ze skoro ja pic nie moge to bedzie za mnie nadrabiał, wiesz wiem że cie wkurzył Twój m, ale faceci w ten sposób sie ciesza ze swojego tatusiowego sukcesu - trza to opic po prostu
                            I chyba nie powinnysmy miec o to pretensji do nich, za jednorazowy wyskok i to za dzidziusia na którego czekali razem z nami, oni nie mówia, nie okazuja emocji, a wiec jak juz si eokazja natrafiła to musza odreagowac
                            Wiem, ze to jego zachowanie powoduje u Ciebie brak bezpieczenstwa, ale moze tym razem mu wybacz i daruj, mysle ze przyniesie to lepszy skutek niz awanturka, czy docinki ;P
                            Po porodzie tez nas to czeka - opijanie, tak ze chyba raczej lepiej sie nastawic i dac im troszke wolnosci nie ch sie uciesza, oni tez maja prawo do tego, a ze oni tylko w taki sposób... no cóz to tylko faceci hehehe
                            takie moje zdanie
                            Last edited by edzia7891; 09-03-2010, 19:05.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              hejjjjjjjjjjjjjjjjjj kochane! my po spacerku z młodym, ale była dzisiaj cudna pogoda, aż miło było pochodzić po Krakowie
                              ja też byłam naburmuszona na mojego, ale mi przeszło echhhh te naszeeee hormonyyyyyyyy
                              gizelka ja też bym się wściekła na mojego, więc wiem jak się czujesz, ale jak dziewczynki piszą, że to jednorazowy wyskok to bądź dla niego laskawa.oni tacy są. ja w tej kewstii mojego trzymam krótko, w tygodniu jest praca, dom, załatwienia i nie ma używek, a od relaksowania się jest weekend
                              ja pamiętam podobną sytuację jak u ciebie kochana, było lato, ja w 7miesiącu ciąży, zestresowana na maxa, bo miałam cały dzień examiny na uczelni i zamiast wrócić do domu, na pyszny obiadek i masaż, to po całym dniu wróciłam padnięta,obolała, a mój m. miał wszystko w d i siedział cały dzień z kolegami na piwie na stadionie. ale mi się wtedy przykro zrobiło. zawsze to on wraca zmęczony po pracy do domu na dobry obiadek i odpoczynek, a ten nie dość, że nie zadzwonił cały dzień spytać się co i jak, jak mi idzie z examinami jak się czuję,to zabawiał się z kolegami cały dzień i przyszedł nawalony Powściekałam się trochę i mi przeszło teraz już nie mamy takich sytuacji.
                              Odkąd się synek urodził nie mamy za dużo czasu na takie eskapady i po prostu człowiek jest przeważnie za bardzo zmęczony, a i wygodny się zrobił

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dziękuję moje kochane dziewczyny...mnie już pszeszło...w sumie to jego pierwszy raz takiej wpadki.......tyle,że ja chyba tak zareagowałam bo nie cierpię pijanych ludzi...bo wystarczy,że moja mama jest alkoholiczką i to czynną....ale mam nadzieję,ze to był jednorazowy wybryk mojego!!!!!!!!

                                mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                                gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                                Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                                Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                                Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X