Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Edziu słonko u mnie była podobna sytuacja też nic nie było widać dopiero póżniej więc myślę że to za szybko dla twojego organizmu i stężenie jest bardzo słabe,wiem że jesteś teraz kłębkiem nerwów ale proszę cie o spokój .mi test wyrażny wyszedł dopiero kilka dni po terminie spodziewanej @/4-5/ trzeba czekać a który masz dc? jesteś po terminie @?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      gosiek 9dc, ja mam ogolnie nieregularne, ale ostatnie miesiace to tak 27dni miewałam cykle. Gin kazal w sumie w pon zrobic test, no ale ja wolałąm dzis bo na spokojnie, a jutro to przed praca na szybko
      Jedyne co mnie wkurza to ze w ciagu 5min jest blada ledwo widoczna a po 10 juz mocna, jeje intensywnosc to połowa lini kontrolnej


      oczekujaca Ty cipko :P gdzie jestes, co sobie myslisz, ja wstałam a ty sie bedziesz rozwalac w wyrku
      Last edited by edzia7891; 07-03-2010, 08:46.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Edziulka teraz pozostaje tylko oczekiwanie i cierpliwość!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka




          ...

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Edziula może faktycznie to stężenie jesy jeszcze bardzo niskie , wazne ze wychodzi druga smuga. Mi nie wyszla i faktycznie nie bylam w ciazy, wiec myślę że jesteś na dobrej drodze kochana, głowa do góry zobaczysz - ciumkam Cię :* Zreszta nie mozliwe zeby w 3 testach zachodzila reakcja ze wychodzi smuga, mysle ze to jest to !!! myśl pozytywnie

            Ja ide na kawke i wpierniczyc troche ciasta milionera bo jeszcze sie ostalo na dzis


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              edzia ja i tak trzymam kciuki,moja koleżanka też miała taki blady test,jak zrobisz bete to na pewno wyjdzie,a tak jak piszą dziewczyny stężenie za niskie
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                nie wiem nie chce mi sie o tym myslec, jestem zmeczona tym wszytkim, znów mnie brzuch boli, bo cyce to cały czas pobolewaja tak raczej od dołu do wysokosci sutków
                Mam dosc wszytkiego, czekam na @ jak sie nie pojawi w tym tyg to zrobie w sobote ostatni test, bo w poniedziałek za tydz i tak do gina na USG

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Edziula ja ci powiem,ze ja widzę słabą drugą kreskę...na pierwszym teście......mi się wydaje,że masz jeszcze ciut za mało tego hormonu....a żeby sie nie denerwować to idż na betę....ja robiłam test w 6d spodziewanej @ i wyszły mi mocne 2 kreski....także pędż jutro na betę-robią w szpitalach-bo ja też robiłam w szpitalu.....
                  Nie denerwuj sie bo ja ci mówię,że widzę.....

                  mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                  gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                  Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                  Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                  Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    edzia zrobiłaś teścik za wcześnie kochana. tak jak dziewczynki piszą, stężenie jest za małe i dlatego tak wychodzi. już ci wczoraj nie napisałam, że warto by było odczekać z drugim testem przynajmniej ze 2 dni. jak przeczytasz o skokach stężenia Hcg to jest napisane, że wzrasta ona co 48 godz do 3 dni. więc myślę, że nie masz się czym na razie stresować.
                    szkoda tylko, że się musiałaś tylko stresować biduleczko moja
                    na rozmowie z ginkiem też usłyszałam, że wiele kobiet w dniu @ nie ma takie stężenia hormonu żeby go teścik wykrył.choć jak wiesz sama testowałam się jak wariatka w tych całych nerwach, dlatego cię rozumiem
                    twoje objawy mówią same za siebie, więc musisz cierpliwie poczekać.
                    Gosia tak samo jak ja miałyśmy ten sam problem, drugie kreski wychodziły później niż po 5 minutach jak się testowałyśmy, a ciąża była, tyle, że musiałyśmy odczekać kilka dni żeby druga krecha wyszła od razu.
                    Myślę Słońce, że i u ciebie będzie tak samo! buziaki!
                    Życzę wam wszystkim miłego dnia!

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      chetnie bym poszła ale nie mam jak prace o 6.00 zaczynam
                      Poczekam na rozwój sytuacji jak sie @ nie pojawi to powtórze test pod koniec tyg najlepiej w sobote wtedy był by pełny 5tydz to powinno wyjsc

                      M tez widzi ta bladzioche, na kazdym tescie widział
                      a ja to juz mam metlik i nie wiem co widze i czuje
                      A miał byc taki piekny prezent na dzien kobiet

                      scarlet pierwszy test robiłam w piatek wiec mineło 48h do dzis :P
                      no ale pewnie za wczesnie jest, zobaczymy za tydz, choc pewnie mnie skreci i w srode zrobie kolejny
                      Last edited by edzia7891; 07-03-2010, 11:04.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        edziula może to być jednak słonce za krótki czas no nic teraz ci tylko przyszło czekanie na to żeby @ zechciała się spóźniać 9 miesięcy

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          hehehe
                          m to juz tak wygladal musialam go wygonic zeby sie ogolił. ja chyba tez ide sie troche pozbierac i ogarnac, bo jak czarownica wygladam

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Edziula ja to ujme tak. Jezeli bys nie byla w ciazy to nawet po 5 minutach nie wyszlaby zadna kreska nawet slaba a wiem bo ja tak mialam. Zrobilam i nic wywalilam potem zagladalam i tez nic wiec cos w tym musi byc. Dlatego nie stresuj sie. Pamietasz scaarlet miala to samo bo za wczesnie i miala za malo czegos cos daloby mocniejsza kreske. tak wiec pozostaje ci zrobic bete alo test za 2 dni ale w pracy staraj sie nie przedwigac i nie mysl o najgorszym ani sie nie stresuj bo to moze zaszkodzic.
                            Dlatego ja wieze tym kreska!!


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Ja dostałam dziś @ brzuch boli bardzo, właśnie tabletę łyknęłam.
                              Ale się cieszę że przyszła bo przynajmniej juz mogę policzyć kiedy mniej więcej będzie owulka i kiedy mam m. do siebie ściągnąć
                              Milego dnia ja ide sie zwiljac z bolu


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka


                                miejmy nadzieje, ale dzieki za wsparcie, bo z m to wiecie jak to z facetami jak nie wiedza jak pomóc to sie zamykaja i nawet łomem nie otworzysz

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X