Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Cześć kochane moje! aż miałalam łzy w oczach jaka was wszystkie czytam Oczekująca, edzia, ana, ewcia dziękuję wam za wsparcie i troskę, jesteście cudowne. nie pisałam, bo musiałam dojść do jakiejkolwiek równowagi psychicznej, nie mogłam sobie z sobą samą dać rady, a ciągnięcie tematu bolałoby jeszcze bardziej czytałam was, ale na pisanie nie potrafiłam się zdobyć..
    Bardzo mi ciężko, ale żyje dalej.
    Odpuściliśmy staranka. co ma być będzie, a jak dziecko nam nie pisane to trudno się mówi
    ale za zdrowie nawet dla samej siebie się zabrałam. z kopa zrobiłam badania krwi, po których mogłam ocenić swoją formę oraz hormony tarczycy.wszystko bez zarzutu. byłam dzisiaj u ginka. tarczyca u mnie wykluczona. Do ogólnych badań też nie można się przyczepić. szukamy igły w stogu siana. bierzemy się teraz za kolejne syfy zakaźne: chlamydię, toksoplazmozę, listeriozę, różyczkę, a do tego mam zbadać poziom cukru.
    już wolę żeby coś wykryło, bo bym się wzięła za wykoszenie dziada, a tak, jestem w czarnej d..

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Czesc słoneczko nasze!!!!!!!

      Dobrze ze jestes
      Tak jak piszesz znajdz to cholerstwo i wykurzymy dziadaw krzaczkach hahahahahhahahaha, czy w tulipankach jak kto woli

      A tak napowaznie dobrze kochana ze lekarz bierze cie na powaznie i robicie wszstkie badania, jak bedzie podskakiwał to tak jak ci mówiłam dawno kopanki nikomu nie dałam-takze moze byc pierwszy hahahahahahh


      Uważam za szczęśliwego tego,
      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
      ale podziwiam i szanuję tego,
      który szczęcie stworzył sobie sam,
      który stworzył je silną wola i energią.
      Hippolyte Taine

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Czesc dziewczynki Scarlet jak dobrze,ze jestes! Fajnie,ze porobilas badania. Teraz mozesz stopniowo wykluczac wszystko, ale mam nadzieje,ze w koncu wyjdzie ten dziad! A wtedy pif-paf i nie ma! Główka do góry kochana-w końcu dowiesz się, jaka jest przyczyna i nie mów,że dzidziuś nie jest Wam dany, bo zobaczysz,że tak nie będzie. Tylko trzeba czasu i życzę Ci, by jak najkrócej trwał! :****
        Oczekująca Twoj m może tego nie przebolec hahaha Pozostaje wtyczka na supełek albo parę piw dla ukojenia rozstroju nerwowego hahaha a swoją drogą to faceci są naprawde inni-odkad my się nie staramy, to moj m jest jakis markotny Ale jak mu cos dobrego upichce, to od razu się ożywia hahahaha Ależ oni są prości w obsłudze hahahaha
        Ejonczyk gril w lutym-super sprawa Tez bym sobie pogrilowana. Juz nie moge doczekac sie wiosny i lata.
        A ja za tydz.robie badania. I mam nadzieje,ze wynik bedzie ujemny... Jejku jak bym chciała dostac już zielone światło

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          właśnie z tym braniem na poważne mnie przez ginka to jest problem, ale jak siadłam u niego w gabinecie, tak go molestowałam przeszło z godzinę o każdą pierdołę. nie miał wyjścia, jak chciał się mnie pozbyć, to musiał mnie wysłać na te cholerne badania. ale oczywiście strutu tutu o tym, że pewnie wszystko jest ok,że wydamy fortune na badania, że jestem młoda i chcę za szybko również było, ale tego nie słuchałam

          ale bym sobie grila zjadła

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            A byłaś u tego lekarza, co wtedy? Chyba jest on troche niepowżny mowiac takie rzeczy. Nie jestem lekarzem,ale to widac od razu,ze cos nie gra. Szkoda,ze oni nie patrza na nasza psychike Normalnie brak słow

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              ana to już jest 3 lekarz i każdy taki sam jak mi nic z tych badan teraz nie wyjdzie, to idę do innego, może mi coś innego zaproponuje..

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Zobaczymy, co Ci z tych badan wyjdzie. W nastepnym tygodniu spotkam sie z moja kolezanka, ktora zna sie na "tych" sprawach, to z Nia pogadam. Ona 4lata sie starala (teraz jest w ciazy ) i również mi pomogła-powiedziała co mam zrobic i o co pytac lekarza, na co zwrócić uwagę. Trzeba wykryć przyczynę! Jestem z Tobą. Trzymaj się Scarlet cieplutko:* Zmykam na korki,ale zajrzę wieczorkiem.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Scarlet jak milo cię tu widzieć brakowało nam cię tu.Jestem z tobą myślami.Wszystko się ułoży,zobaczysz.
                  Ja dzisiaj tylko na chwilunie i uciekam ,mam jeszcze sporo sprzątania i na zakupy muszę lecieć.Od wczoraj biorę Luteine.Bleeeeeee już zapomniałam że smakuje to jak talk...dobrze że to tylko 5 dni,potem poczekać na @ i zażywać CLO
                  Dzisiaj u mnie słoneczko za oknem...ale jestem naładowana dobrą energią
                  mam wyjątkowo dobry humorek.Miłego dzionka moje kochane kobietki
                  :* :* :*


                  Skomentuj


                    Slonce Scaarlet, no to faktycznie nie zaciekawie z tym lekarzem, no ale teraz juz ci dał skierowania? Jak sie postawiłas. Nie dawaj za wygrana do póki czegos nie znajdziecie. Kazdy przypadek jest inny niestety i najwazniejsze jest teraz zebys zrobiła wszystkie badania tak jak mówisz bo bez przyczyny nie znajdziesz skutku niestety.
                    No ale Słonce zrob tak jak mówisz wszsytkie badanka, zeby miec czarno na białym co i jak.A te ich tłumaczenia-jest pani młoda juz tez mnie dobijaja ahhhhhhhh. Najwazniejsze Kochana to teraz miec dobre nastawienie i sie nie dołowac, co ma byc to bedzie


                    Ja dzis sie czuje tragicznie, strasznie osłabiona jestem, chyba chorubsko chce mie chycic,no ale bym była na niedziele zdrowa, W głowce mi troche wiruje i mam fale zimno ciepło, takze lerze pod kołderka teraz i pije herbatke z cytrynka-mnnnnnnnnnniaammmmNie dam sie chorobie-MOWIE STAWOWCZE NIE!!!!

                    Buziaczki


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Oczekujaca nie daj sie! Kuruj sie w łóżeczku. Lecę coś zjesc. Paaa

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        No pewnie ze sie nie dam a jak baA jak nie ma to tamto, nie bedzie tak łatwo hahahahhahah, Buziaczki


                        Uważam za szczęśliwego tego,
                        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                        ale podziwiam i szanuję tego,
                        który szczęcie stworzył sobie sam,
                        który stworzył je silną wola i energią.
                        Hippolyte Taine

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          oczekujaca dobry kon to i po błocie pójdzie hahaha

                          Scarlet trzymaj sie, wiem jak to jest szukac przyczyny, to samo przechodziłam i jak juz postawili diagnoze to mi ulzyło bo wiedziałam w jakim kierunku mam działac i na czym stoje

                          ana no zobaczy sie wiem wiem ze co ma byc to juz jest

                          Ja nadal mam humory, zmeczona gdzies jestem i labo sie denerwuje, albo mi sie ryczec chce. normalnie pragne wolnego. Nie wiem kiedy mam szefowej oznajmic ze rezygnuje, czy przy wypłacie 11marca, czy przed świetami wielkanocnymi jak mi sie umowa bedzie kończyła - ze jej nie przedłuzam
                          Co myslicie??

                          Skomentuj


                            To wszystko zalezy od tego Edziu jaka ona jest, bo jak jest wredna małpa to mojim zdaniem przed swietami ze nie przedłuzasz tej umowy zeb sie na tobie nie wyrzywała, ale jak jest normalna to mozesz i teraz-wszystko zalezy od ciebie kochana i od tego jacy tam sa ludzie.

                            Edziula konik jest baaaarrrrrrrrdzoooooooo dobry, ale konikowa po błocie nie lubi hahahahahhahaahhahaahh


                            Uważam za szczęśliwego tego,
                            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                            ale podziwiam i szanuję tego,
                            który szczęcie stworzył sobie sam,
                            który stworzył je silną wola i energią.
                            Hippolyte Taine

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              szefowa w sumie ok, zawsze reagowała na moje zgłoszenia i starala sie załatwic sprawe, ale wybuchowa jest i boje sie ze mi powie tak sie nie robii
                              a przed swietami bedziemy miec troche wolnego
                              I tak sie głowie
                              bo M jak mnie dzis zobaczył to mi nakazał rzucic ta robote, nawet gdybym miała w domu siedziec i nigdzie nie robic

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                oczekująca do łóżka marsz i leczyć mi się, ale to już, bo jak ty się chcesz na urlopen chora wybrać
                                edzia, co do prACY popieram oczekującą, zależy jakie masz stosunki z szefową. jak była ok, to bym syfu jej nie robiła, ale z drugiej strony jak przymykała oczy na takie traktowanie pracowników, a bardziej udawała, że pomaga, to bym walnęła z miejsca tym wszystkim.

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X