Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Scarlett
    podbij do tego co kiedyś Ci namiar dałam
    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Scarlet moze jeszcze jest nadzieja jak krwawienie ustapilo?? Z calych sil trzymam kciuki!! A z ta chlamydia to bys raczej nie zachodzila w ciaze tak szybko, ale warto sie przebadac. Szkoda,ze nie mieszkasz we Wr.-polecilalabym Ci dobrego lekarza. Odpoczywaj, bo moze jeszcze nie wszystko stracone!:****

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        jak się to wszystko wyjaśni i uspokoi, to zadzwonię do niego miss, dziękuję. na razie chyba nie będziemy nić robić, musimy dać sobie trochę odpoczynku, bo inaczej obydwoje zwariujemy..

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          scarlett ale pojechałas do lekarza, albo na pogotowie tak jak radził??
          Kurcze powinnas zadzwonic i z miejsca powinien Cie przyjac bez kolejki

          Ja wole nie robic sobie nadzieii, lepiej sie miło zaskoczyc, niz strasznie rozczarowac

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            tak, przyjął mnie, prawie prywatnie u siebie przyjmował. zbadał, zrobił usg i stwierdził, że to może być początek poronienia nic poza pęcherzykiem nie widział. kazał brać więcej duphastonu, nospę i odpoczywać. no jeżeli nie jest to sprawka prolaktyny, to ciężko będzie coś zrobić.
            tylko, że ja wcześniej już z nim rozmawiałam, prosiłam o skierowanie na badania, mówiłam o mojej sytuacji, to tak jak każdy kręcił głosem, jest pani za młoda, to za wcześnie, nie ma potrzeby, ma pani już jedno dziecko, czyli może zajść w ciążę, a teraz mi ch.. rozłoży ręce, że więcej nic nie da rady zrobić i będzie się trzeba zastanowić co dalej.

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              kur**** co za cymbał, nie ma siły dla tych lekarzy...
              To leż skarbie i odpoczywj, nie forsuj sie, po prostu dbaj o siebie, niech sie mąż teraz zajmie wszytkim - w miare mozliwosci
              Nie bede Cie żywic nadzieja, ale odpoczywaj :*

              Uciekam do wyrka, bo jakas zmeczona strasznie dzisiaj jestem i śpiaca

              do juterka

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                no nic, ja też nie żywię nadziei. jak się krwawienie nie uspokoi to nici, a jak sytuację opanuję, to muszę na początku przyszłego tyg zrobić usg, co tam w trawie piszczy,czy to nie jakieś puste jajo. ale już nastawiona jestem, że to koniec.
                buziole kochana odpoczywaj i dziękuję za troskę!

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Scarlet kochana przyrzadzilam dla Ciebie specjalnie pyszna kawkę, nalewam więc się melduj


                  A tak na serio to myślę kochana ze do poniedzialku powinnas lezec w lozku i oszczedzac jak sie da. Wiem ze to rudne bo masz na glowie i dom i Piotrusia, ale postaraj się obowiązki jakoś do minimum sprowadzić żebys miala jak najwiecej czasu na odpoczynek i odprezenie. Postaraj sie zajac mysli czyms przyjemnym. Bardzo Ci kubicuje i trzymam kciuki zeby krawienie ustalo i fasolka przetrwala !!!


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    dziękuję za kawusię, chętnie wypiję, choć mi nie smakuje.. krwawię dalej, więc dobrze nie będzie temperatura spadła, piersi nie bolą..
                    a oszczędzać, to ja się 5 miesięcy na wszelki wypadek oszczędzam

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Kochana tak mi Cie szkoda ze nawet nie potrafie tego wyrazic slowami. Tule Cie mocno. Moze faktycznie jak juz ochloniesz i zrobisz na wszelki wypadek badania na ta chlamydie to zarejestruj sie do tego lekarza co Miss polecala. Napisz mi jeszcze czy poziom progesteronu w badaniach mialas w normie? bo to on odpowiada za podtrzymanie ciazy


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        z poziomem hormonów właśnie mam problem koleżanka pielęgniarka poradziła żebym zrobiła poziom hormonów tarczycy, bo za wysoka prolaktyna u mnie może być wynikiem problemów z tarczycą i to, że biorę leki hormonalne nic nie da zanim nie sprawdzę czy to nadczynność czy niedoczynność. tylko jak lekarze na podstawie wyniku prolaktyny mogą nas faszerować hormonami nie sprawdziwszy czym to jest spowodowane?! czemu to ja nie znając się na tym wszystkim muszę zajmować się swoim leczeniem, wszystko robić na swoją rękę, bo lekarze robią łaskę, że nas przyjmą?!
                        nie może to być poziom hormonów, bo dostawałam końską dawkę leków podtrzymujących i do tego na obniżenie prolaktyny, a lekarz zapewniał, że nic lepszego nie może mi dać i wszystko będzie jak należy.

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Rozumiem Cie, ja robilam sobie tez na wlasna reke badanie tarczycy hormon T3 i T4, tylko TSH nie zrobilam bo dopiero potem doczytalam ze taki jest Te dwa pierwsze wyszly w normie.
                          Ja mialam problem z progesteronem bo mialam taki niski ze w jednym cyklu okres byl tak mizerny ze mnie to zaniepokoilo i wyniki wykazaly ze to przez to. W lipcu bedzie 2 lata jak biore luteine (progesteron - tabletki pod jezyk przez 10 dni cyklu - od 14 dc poczawszy).
                          W sierpniu skontrolowalam poziom progesteronu i byl juz w normie. Ale mam caly czas brac zeby utrzymac regularne cykle. Mam nadzieje ze nie bede miec przez to jakis wiekszych problemów z zajsciem w ciaze choc sie boje ://

                          I jak ten progesteron mialas w normie?


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            progesteronu nie badałam, ginek i tak stwierdził, że dostaję końską dawkę czystego progesteronu w duphastonie i jak ma pomóc to pomoże.
                            wiesz co, po prostu nie mam głowy ani siły się nad tym teraz zastanawiać, piszę to i beczę. nie wiem czy kiedykolwiek będę chciała znowu zacząć się starać, jestem bliska poproszenia tabletek anty, przynajmniej św. spokój będę miała

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Teraz jestes dodatkowo naszpikowana tymi hormonami, poczekaj do poniedzialku wszystko sie wyjasni. Wiem ze to beda dla Ciebie bardzo trudne dni. Nie płacz Skarbie tylko .

                              Moze faktycznie daj miesiac na wstrzymanie zobaczysz jak Ci się cykl układa bez staranek. Może coś jest rozregulowane. No i ten progesteron teraz badania nic nie wykarza i tak skoro bierze hormony


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Witam przy kawusi. Co do progesterpnu, to ja tez mialam problemy,ale w druga strone-za obfite @ i za dlugie cykle.Biore duphaston od sierpnia i w badaniach wyszlo,ze jest ok.,ale musze nadal brac. Podczas badan odstawilam wszystkie tabletki, bo inaczej badanie nie ma sensu jak sie bierze leki.
                                Scarlet mysle,ze Dotka ma racje. Moze przez miesiac sie nie starac, odstawic tabletki i zrobic wszystkie hormony, lacznie z tarczyca. Podac Ci jakie badania? Rozumiem Twoja zlosc na lekarzy, bo ja klnelam codziennie, do tego frustracja i lzy,bo mi nie chcial zlecic badan:/Gadal,ze jestem mloda i za krotko sie staram:/ Odpoczywaj kochana. Jestem z Toba calym sercem:*

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X