Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hej kochane...na dzień dobry przesyłam wam mmmm.... i do tego kawusia
    A ja dziś na obiad robię z rożna
    Scarlet kochana jesteś i dziękuję....i masz racje w 100%

    mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
    gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
    Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
    Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
    Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Scarlet kochana i co skusisz się na ten test jutro?Ja nie będę robićJak przyjdzie @ to trudno a jak nie to odczekam z tydzień i pójdę do lekarzaNie będę się stresować niepotrzebnie.Powiem wam że chyba ostatnie dni nauczyły mnie ciut.Ja niestety nie mam jak się wybrać na beteMusiałabym się tłuc autobusem 13km z synkiem i dwie godziny czekać na następny.
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Gizelko ale mi smaka robisz na tego kurakaNormalnie czuje go w ustach!Niedobra jesteś
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          ejonczyk popieram podejscie - dystansik jestem z Ciebie dumna

          za mna tez lazi coś dobrego gizela narobilas mi smaka na jakis deserek z brzoskwinkami...

          ps: jak wy wstawiaci ete obrazki, bo ja nie moge?
          Attached Files
          Last edited by edzia7891; 20-02-2010, 11:12.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Złudzenia odeszłyTeraz trzymam kciukasy za resztę
            Ewa
            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
            3150g.55cm.
            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Edzia tu jest link do giffy http://www.gify.liq.pl/,wybierasz który ci się podaba naciskasz prawą strona myszki i najeżdżasz na kopiuj adres obrazka,potem jak chcesz np.u nas wstawić klikasz odpowiedż i u góry masz taką niby kopertę z 2 stożkami(górami)inseret Image;naciskasz i tam wyskakuje ci adres i wklejasz to co skopiowałaś,dodajesz ok i wskakuje ci w odpowiedż adres,i jeszcze raz naciskasz na ten adres-ale teraz tylko Kopiuj,potam kasujesz to co ci sie zaznaczyło u mnie jest tło niebieskie i kasuje to jednym ruchem BackSpace,i znowu naciskam prawa stroną myszki i dodaję wklej i wkleja ci i to wszystko.....i tak za każdym razem,jakby co to Scarlet powie ci jak bo ja od niej się nauczyłam.....

              mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
              gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
              Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
              Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
              Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

              Skomentuj


                przyszła @@@ ???
                ale pamietaj kolejny cykl juz przed Toba, spróbuj tak na to spojrzecwiem że ci smutno i jestes rozgoryczona, bo myslałaś ze to juz... ze w koncu sie udało
                i wiem że łatwo sie wszystko mówi, bo uczuc nie da sie wyłaczyc
                jak potrzebujesz sie wyplakac słuze rękawem - nawet wysmarkac sie mozesz


                Last edited by edzia7891; 20-02-2010, 11:43.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  hahahaha powiadacie, że czujecie się jak w komiksie? no trzeba sobie jakoś życie umilać kochana, nasza oczekująca dała nam do ręki super zabawę obrazkową hahahahaha ciumek dla ciebie
                  gizelka ale nam smakołyki podsyłasz, mniam mniam. mnie dzisiaj też jakieś siły naszły i razem z m. za porządne sprzątanie się wzielismy. ależ się mu dziwię jak chłopak pracuje a ja za placki ziemniaczane z gulaszem po zbójnicku się zabrałam. roboty trochę, ale za to jaka rozkosz podniebienia, a na deser sypana szarlotka. przepis na kulinarnych.
                  ewunia wstręciucha nadeszła? przykro mi bardzo, wiem jak czekałyśmy na te dwie kreseczki u mnie pewnie będzie tak samo. wstrzymuję się z testem do jutra, bo to już mój 33dc i wypadałoby wiedzieć co robić dalej. na betę też jest mi się ciężko zebrać, bo m jedzie w pon do wawy i musiałabym młodego ze sobą o 6 targać po przychodniach, a nie chcę go narażać na panujące tam syfy, jeszcze w taką pogodę, gdzie grypsko szaleje.
                  edzia za tobą chodzą brzoskwinki? hahahaha a to nie za wcześnie? za mną chodził śledź i wreszcie mnie dopadł, a teraz biegają za mną placuszki ziemniaczane i może jakieś pierożki . obudziłam wczoraj o drugiem mojego m i mu mówię, że zachciało mi się flaczków. ranyyyyyyyy, przeciez ja takich rzeczy nie jadam
                  Last edited by Scaarlett; 20-02-2010, 11:59.

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Flaczki Scaarlet to faktycznie nie typowa zachcianka hahahahahahahahhahaah

                    A te plemniczki do tych krzaczków popedziły bo tam was zobaczyły

                    Z tymi jajami


                    Ewcia słonce mocno przytulam kochana, tak z całej siły słonce. Wiemy co czujesz i jestesmy z toba

                    Scaalet to czekamy wszystkie na jutro-jestes nasza nadzieja


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      scarlett te brzoskwinie to po zobaczeniu deseru od gizelki, a nie jakies zachcianki wróżace fasolke, bo to to nie - nie nakrecam sie bo to sensu nie ma, poczekamy na @ choc u mnie jej brak nie bedzie oznaka ciaży, bo przy PCO normalka że cykle są porozjezdzane
                      Ja dopiero myślec zaczen nad tym za 2 tyg jesli sie @ nie zjawi...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        No edziula widze ze u ciebie gorace staranka a raczej hupanka na siebie teraz hahahahahahahahahahahahahahahah widze ze sie ostro działo

                        Teraz pojdziesz za strzałem i swojego moze brzoskwinkami wysmarujesz jak masz na nie i na niego taka ochote dwa w jednymhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

                        No a te deserki od Gizelki super - dawaj troche wiecej kochana bo to zamałao na nas wszystkie, zaraz sie tu zaczniemy o nie bic, no ale zawsze te jajka od scaarlet zostaja jak cos


                        Uważam za szczęśliwego tego,
                        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                        ale podziwiam i szanuję tego,
                        który szczęcie stworzył sobie sam,
                        który stworzył je silną wola i energią.
                        Hippolyte Taine

                        Skomentuj


                          Gizelka ten kurczak jest super hahahahahahahahahahahahahah, ale chyba sie winkiem upił bo ustac prosto nie umi hahahahhhahaah, alez ja sie z niego dalej smieje
                          On chyba tany, tany ribi ale mu nie wychodzi


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            oczekujaca oj dzieje sie dzieje, M się ostro wziął do roboty
                            no na smarowanie brzoskwiniami nie ma szans bo jedziemy do mamy na 50-tke, ale nie powiedziane ze noc bedzie stracona, choc ja juz troche siły niemam
                            cały czas mam napieta macice, ale jajniki przestały kłuć wiec chyba juz po owulce. z reszta gin w środe mowil ze 2-3dni i powinien peknac pecherzyk
                            wiec pewnie wczoraj to nastapilo, bo jajniki kłuły, a dzis juz tylko napieta macica pozostała - az sie boje pomyslec co sie tam dzieje po wczorajszym zalaniu systemu, az pól nocy mi sie ulewało hehehehehe

                            Skomentuj


                              Strazak sam wzioł sie do pracy dosc pozadnie widze kochana, jak ci taki potop zostawił hahahahahaahhahahahahaha

                              No raczej sie brzoskwiniami u mamy smarowac nie mozecie - to prawda

                              No moze faktycznie juz ci pekły pecherzyki po tych cwiczeniach wszystkich i teraz inwazja jest na jaja Scaarlet bo tez masz dwa. Kto pierwszy ten lepszy hahahahahahahhahahahaha, normalnie bitwa tam trwa


                              Uważam za szczęśliwego tego,
                              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                              ale podziwiam i szanuję tego,
                              który szczęcie stworzył sobie sam,
                              który stworzył je silną wola i energią.
                              Hippolyte Taine

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                oczekujaca chcesz wiedziec co sie u mnie dzieje looknij na ten filmik
                                www.wygra.najlepszy.plemnik.patrz.pl

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X