Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    edzia jak takie objawy, to się szykuje mega owulacja czego za całego serducha życzę nawet życzyć nie muszę, ja przewiduję hahahahaha
    dobrze, że wiesiołka odstawiłaś, co miał zrobić to zrobił, teraz już tylko plemniczki do boju!

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      hehehe dobre


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
        edzia jak takie objawy, to się szykuje mega owulacja czego za całego serducha życz) nawet życzyć nie muszę, ja przewiduję hahahahaha
        dobrze, że wiesiołka odstawiłaś, co miał zrobić to zrobił, teraz już tylko plemniczki do boju!

        HAHAHAHA nie moge normalnie
        teraz brzuch mnie jeszcze bardziej boli


        nie no przeszło troche, ale w pracy strasznie napiete miałam podbrzusze i macica jak kamien, jakby cos uchronic chciała
        A do tego od wczoraj (,)(,) mnie nawalaja wiec to chyba na prawde owulacja

        A w dodatku jutro mam wolne wiec mozna sie starac cały dzien heheeh
        Last edited by edzia7891; 18-02-2010, 17:19.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          alle tu cisza dzisiaj
          gdzie sie wszystkie podziałyscie
          pewno w krzakorach, a mnie nie zabrały cipki jedne hehehehehe

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Kobitki ale fajowo się was czyta pozdrawiam serdecznie i czekam na najazd fasolinekbuziaczki dla staraczek przesyłam papa bo gęba mi sie drze i spanko nadchodzi

            Skomentuj


              gosiek fajnie że wpadłaś, bo ja dziś samotna jestem
              Sama na placu boju...

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Edziula tu jesteśmy, wskakuj do nas, droge znasz



                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Jejuuuuuuuu padam na pysk. wybyliśmy na długi spacer po Krakowie, a potem zachciało nam się zakupów, bo chodzą za mną cały czas te śledzie, teraz znowu mi się placków ziemniaczanych chce i może jakichś pierożków dlatego zrobiliśmy zapasy
                  a krzaczory ominęłam, bo jeszcze bym sie w tym śniegu zgubiła


                  aaa i nachodziłam się za tym p... bobo testem paskowym i nigdzie go nie dorwałam, musiałam kupić płytkowy. Poleży sobie do soboty lub niedzieli.
                  Last edited by Scaarlett; 18-02-2010, 20:41.

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Hej kobitki jak was się czyta to od razu weselej na duszyi humorek od rana jest !!!!te krzakory to super sprawa a zaprosicie mnie kiedyś na krzaczastą imprezkę miłego dnia życzę!!

                    Skomentuj


                      dotka ładnie to tak imprezy w krzakorach robic i o mnie zapominac
                      scarlett ja też wczoraj padłam, nie wiem co mi sie stało ale usnełam w ubraniach o 20.00 i gdyby nie M to bym sie tak obudziła, ale spałam prawie 12h. nie wiem co to było ale tak to sie jeszcze nie wyspałam
                      czuje sie nie za dobrze, bo ciagle mam uczucie jakby macica mi sie napinała - tak jak bokser przed uderzeniem miesnie napina żeby narzadów mu nie uszkodzili
                      Kurcze tak to jeszcze nie miałam, sie zastanawiam, czy za długo wiesioła nie brałam, wczoraj 12dc wziełam rano ostatnie 2kaps

                      khattrina co z ta twoja rozmowa u dyrki MELDUJ SIE!

                      gosiek wpadaj, ale maryski ci nie damy nonono nie wolno
                      teraz to ze Scarlett mozecie ew. dostc śledzika heheheh

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        DzieńdobryCo słychać?U mnie już trochę lepiej
                        Edzia nie pomogę Ci bo ja nie brałam tego specyfiku.
                        Ewa
                        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                        3150g.55cm.
                        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                        Skomentuj


                          ejonczy ciesze sie że sie troche pozbierałas
                          ale jak sie czujesz, calkiem spasowałaś? czujesz, że nic sie tam nie "legnie"
                          Bo ja to sie tak dziwnie czuej, że nie wiem co mi jest, az sie boje, oby to były objawy owulki i moze chłopaki juz i zatakowały i dla tego ta macica sie tak napina i chroni te komórki, czy co... bo inaczej nie umiem sobie wytłumaczyc tego- w dodatku ta spiaczka

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Wiesz Edzia wolę się nie łudzićwiec czekam na @,chociaż nadzieję taka malutka mamPożyjemy zobaczymy.
                            A ty chyba tam wojnę maszSłowem mówiąc najazd szwedzki
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              heheheheheh coś sie tam dzieje
                              no M juz zapowiedział, że dziś robimy poprawke


                              Dziewczy ale ja głupia jestem
                              znajomi maja dzis przyjechac, wziełam sie za sprzatanie i chyba sie nałykałam oparow z jakiegos srodka chemicznego, bo az mnie w cycach boli, co za dziadostwo, miało podobno skutecznie kamien usuwac, a wyzarło mi fuge

                              ejonczyk masz racje, nie nakrecaj sie, bo to nie ma sensu, a nadzieja zawsze jest i umiera ostatnia
                              Popieram decyzje, zaczekac na @ jak sie nie pojawi, to nie żadne testy tylko na Bete idz to bedziesz miała 100% pewnosci, bedziesz od razu wiedziała który tydz jak cos... takie moje zdanie

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                edzia jak masz mleko w domu to się napijDziała jak odtrutkaJa się tak załatwiłam jak byłam z Igorem w 8 miesiącu ciążyCzłowiek głupi ale co zrobić.
                                Ewa
                                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                                3150g.55cm.
                                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X