Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Temperatura

    Dziewczyny chciałam Was zapytać gdzie mierzycie temperature i jak długo trzymacie tam termometr? Ja starania zaczynam od października. Temperatury nie mierzyłam wcześniej ale planuje zacząć od nowego cyklu żeby poobserwować swoje ciało. Czekam na odpowiedź


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      sorki dziewczyny ze tak sie do was wtrącę ale jezeli chodzi o robienie testu to basiullekzrob go rano,ja robilam popoludniu i tez sie nacielam bo wyszedl mi negatywny a nastepnego ranka zrobilam drugi i wyszlo ze jestem w ciazy ,teraz jestem mama 3 miesiecznego Kubusia. Tez dlugo staralismy sie o bobasa i wiem ze to nie takie latwe dlatego trzymam kciuki zeby wam sie w koncu udalo
      Kubuś ur. 28.05.2009

      Nasz synuś ma już...
      http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
      Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

      Skomentuj


        witamy!

        Cześć dziewczynki to bardzo miłe, że jest nas coraz więcej,super tylko tak dalej.Co do testu to najlepiej robić rano całkiem no i test testowi nie równy,marki i firmy różnie pokazują.
        Najlepiej to zrobić badanie z krwi B/hcg i tu będzie 100% wynik .

        ejonczyk co z tobą? tyle nowych osób zajrzyj !!
        Last edited by gosia1970; 02-09-2009, 15:53.

        Skomentuj


          hmmm no może i racja zeby lepeij zrobic rano , oj to moze jesczez pare dni poczekam i zrobię , bo w sumie jak napisałam wyzej troche rozregulował mi sie okres i nie wiem kiedy teraz powinnam dostac czy dzis tj 24 dc czy moze za 4 dni ... tak jak mialam od zawsze 28dniowe cykle ... no zobaczymy.. a czy od tego ze tak bardzo chcę miec dzidziusia moze sie nie udawać?

          Skomentuj


            Napisane przez viki83 Pokaż wiadomość
            kaathrina, test robiłam rano, na czczo, TSH3, FT3, FT4 i morfologię. Przeciwciał różyczki miałam badane juz wcześniej ale jeśli nie wiesz jaki masz poziom to warto zrobić, bo podobno różyczka w ciąży jest bardzo niebezpieczna. Trzymam kciuki aby i u ciebie było wszystko ok
            Viki mam pytanie o te Twoje badania...dużo płaciłaś? Byłam dziś w przychodni, powiedzieli mi,że nie robią prywatnie i muszę mieć skierowanie od lekarza rodzinnego (nie ważne,że mam skierowanie od prywatnego ginekologa). No więc dziś poszłam do lekarza, a babka do mnie z tekstem,że może mi tylko wystawić skierowanie na zbadanie poziomu tarczycy TSH bo te pozostałe nie wydaje lekarz ogólny cno i bądź tu mądra,hmm
            Powiedziała mi że jak byłam już kiedyś szczepiona przeciwróżyczce to nie muszę się badać, no chyba, że bardzo chcę...ale to prywatnie i nie u nich, o grupie krwi to już nie wspomnę... Jak to było z Twoimi badaniami, kto Ci je zlecił?
            " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




            Skomentuj


              staranka

              hej dziewczyny
              test faktyczne lepiej robić rano a najlepiej betę.
              kaathrina ale Ci problemy robią! Ja miałam skierowanie od ginekologa, do którego chodzę prywatnie i bez problemu zrobiłam badania w szpitalu (akurat mam blisko) zapłaciłam 45 zł za wszystko i czekałam jeden dzień na wyniki. Zobacz gdzie indziej a jak nie to zrób co się da a z reszta zapytaj gina co zrobić , co do różyczki to jeśli masz swoją książeczkę zdrowia jak byłaś dzieckiem to tam powinnaś mieć wpisane czy byłaś szczepiona.

              A dziewczyny jak często się kochacie w dni płodne? Codziennie czy co drugi dzień sama już nie wiem jak lepiej.

              co do tem, to trzeba trzymać sie ściśle określonych zasad: mierzyć zawsze rano po przebudzeniu o tej samej godzinie, po min 4 godzinach snu, ja mierzę w pochwie tak ok 5 min.

              edzia7891, gosia jak staranka?
              buziaczki

              Skomentuj


                czym bardziej chcesz tym gorzej dla ciebie..wiem z wlasnego doswiadczenia! najlepiej to podchodzic do wszystkiego na luzie,nie myslec o tym a przyjdzie samo wiem ze to trudne jak tak bardzo chce sie bobasa ale uwiezcie mi ze odpowiedzialna jest za to wszystko psychika!!! no a pozniej juz tylko brzuszek,poród i upragnione baby
                Kubuś ur. 28.05.2009

                Nasz synuś ma już...
                http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dzięki Vikiza odpowiedz! Byłam szczepiona na różyczkę w 1994 :-)
                  a co do badań, to chyba rzeczywiście przejadę się gdzie indziej...w końcu jak będę robić prywatnie to nie istotne gdzie!:-)
                  Jeśli chodzi natomiast, o to kiedy my się kochamy w dni płodne, to oprócz ostniej scesji z moim mężem, to w poprzednich cyklach kochaliśmy się codziennie,ale o różnych porach dnia nie wiem,czy to ma jakieś znaczenie
                  " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                  Skomentuj


                    witam

                    ja ja co prawda jeszcze sie nie staram ale mam nadzieje, ze od stycznia bede
                    Daria 13.11.2008

                    Alex 19.12.2010

                    Skomentuj


                      w ciaze zaszlam szybciutko bo miesiac po samoistnym poronieniu.....teraz mam 9 miesiecznego szkraba

                      mam nadzieje, ze od stycznia zaczniemy starania o drugie dzieciatko
                      Daria 13.11.2008

                      Alex 19.12.2010

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        wiem że im bardziej się chce tym trudniej, staram się zdystansować do tego wszyskiego ale muszę wyliczać dni płodne i kochać się "jak w zegarku", bo niestety mam tylko jeden działający jajnik(drugi po laparoskopi i kawałek go wycieli) staram się nie stresować ale bywa to różnie jak to w życiu...

                        Skomentuj


                          Witamy Nowe Staraczki


                          Super, że nas przybywa, mam nadzieje że wkrótce w tym samym tempie będzie nas ubywać

                          co do szczepień to faktycznie jak były robione na różyczkę i wzw (żółtaczka) to nie trzeba powtarzać ani sie badać, chyba że lekarz zaleci

                          ja tempke mierze w ustach, ale chyba zmienię miejscówkę bo dziś łep mi pękał i zmierzyłam tradycyjnym rtęciowym i pod pach miałam 37stopni

                          viki no staranka w toku my sie kochamy jak nam sie zachce, ale staramy sie co 2dzień - dziś akurat przerwa bo nie mamy ochoty - Misiek zmęczony, mnie głowa nawala... a to ma być przyjemność a nie obowiązek moje drogie
                          Dzis ostatni dzień CLO to może będę sie lepiej czuła, ale na razie nie mam śluzu płodnego i testy na owulke tez negatywne

                          Trzymajcie się kochane buziolki
                          do nastepnego wpisu

                          Skomentuj


                            Hej...Hej.... Widzę, że jest nas coraz więcej staraczek na forum, fajnie bo to oznacza, że chcemy obdarować miłością nasze małe wypragnione fasoleczki. A jeśi chodzi o mierzenie temperatury to ja polecam termometr elektroniczny cena do 15zł. a jest niezawodny i wygodny bo koniec mierzenia sygnalizuje cichym dzwięiem. Ja uważam, że najlepiej mierzyć w pochwie bo jest tam temp. najbardziej stała dla organizmu. Pozdrawiam....


                            Skomentuj


                              hej zrobiłam dzis test jakos pol godziny temu , 25 d c , wyszedl negatywny okresu nie mam , ostatnio dostałam w 24 dniu , a 2 miesiace temu w 28...

                              Skomentuj


                                test!

                                Basiulek poczekaj jeszcze do 28 i zrób badanie krwi b/hcg to na pewno pokaże czy jesteś w ciąży? bo testy są niepewne ???? trzymaj się pa

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X