Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    U mnie to samo! I tez wziełam sprawy w swoje ręce i zmieniłam lekarza. A clo brałam 2 cykle bez monitoringu, a potem modlliłam się, by nie było torbieli Czasem się zastanawiam czy co niektórzy to sobie dyplomu na targu nie kupili No nie wiem jak można bagatelizować fakt,że ktoś się długo stara i ciągle coś nie wychodzi. Nie rozumiem tego Ale jedno jest pewne-dobry lekarz to ważna sprawa. Oby tylko to leczenie długo nie potrwało i wystarczył ten miesiąc! A i tak nie jest powiedziane,że jak się wyleczymy, to od razu hop i siup, ale jestem dobrej myśli, bo cóż mi pozostało... Coś się zaindorzyłam Bądzcie dobrej myśli moje drogie-w końcu się uda!!!

    Skomentuj

    •    
         

      hmmm ja tez byłam w szoku jarzek przeczytalam ulotke, ze monitoring powinien byc po 2 cyklach poszłam na usg i usłyszałam ze jajniki mam prawie po 4cm i wielotorbielowate zmianyków na jajnikach
      A jak sie okazało to zadne torbiele tylko PCO i wiele małych pecherzyków, a to normalne przy pco, tak mi obecny gin powiedzieł i ze lepiej ze sa, bo jak bym nie miała zadnych to nawet lekami owulacji mby sie nie dało wywołac i wtedy było by sie czym martwic
      M ma isc na powtórne badanie, ograniczył palenie do 1 papierosa, a teraz przed badaniem wcale nie pali, bierze witaminki juz od swiat mam nadzieje ze jakosc nasienia sie poleprzyła i ze u mnie bedzie owulka i ze sie uda- Boże tak tego pragne... jak wszystkie z nas
      Mam taka wielka nadziej ze sie uda w tym cyklu, że az sie boje że równie wielka porazke przezyje, wtedy bedzie gorzej sie pozbierac ....

      Skomentuj


        Czesc Kochane,

        Scaarlet te nogi mmmmmm..... - no to zycze zeby wiecej tego latania do ubikacji było
        Słonce juz widze ze cie stresiki dotykaja - wynocha wynocha bo po kostkach bede biła

        Kochane z tymi lekarzami tak to juz jest niestety, po prostu chca zarabiac, ja juz sie przestałam tym denerwowac, po prostu robie co uwazam za najlepsze i polecam sie tez innych lekarzy tak dla swietego spokoju, no i jezeli mam taka potrzebe to na internet i sprawdzam czy cos nowego w tej kwestii leczenia nie ma, a jak jest to ide do lekarza i sie pytam czy by tego nie mozna zrobic

        Ja sobie daje spokoj teraz do pazdziernika a jak nic nie wyjdzie(a w uda raczej juz nie wierze) to zaczniemy działac juz bardziej w tym kierunku. Zobaczymy co to bedzie.

        Scaarlet, ewcia zaciskam kciuki z całej siły


        U mnie
        przyszła. No i juz wiem ze po dupastonie miałam takie piersi obolałe bo jak odlazyłam to mi sie te bolesci skoczyły- po prostu moj organizm tak zareagował a nie inaczej.
        Kochane ale tak jak mowie, ja juz nie chce sie tymi wszystkimi myslami zadreczac-dlaczego nie ja? i takie tam inne bo wiem ze to nie ma sensu, po prostu naucze sie z tym zyc i patrzec co zycie przyniesie. takie myslenie wiem ze mi w niczym innym nie pomoze a tylko zaszkodzi. Wiem ze po prostu tak jest i ja na to nic nie poradze i tyle.

        No to szczeliłam referat teraz


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          edzia,a jakie witaminki podajesz swojemu m? mój bierze: cynk, wit c i wit e.
          Oczekująca hahahaha czemu ja się zawsze śmieję jak cię czytam działasz na mnie cudownie hahahahaha
          szkoda, że ta małpa przyszła no ale cóż. dobrze, że nastawiona jesteś tak pozytywnie i tego się trzymaj, bo inaczej jak zbłądzisz to z ewką przyjedziemy i zrobimy rozróbę
          właśnie czytałam, że duphaston może tak działać jak opisujesz. ja w tym miesiącu nic takiego u siebie nie zauważyła, z cycami dziwnie spokój, tylko swędzą trochę, a ta chęć na pawia, to też zwalam na tego dupka

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Ehhhhh dziewczyny na tych lekarzy to naprawdę czasem brak mi słów.
            Gdy my się zaczęliśmy starać o dziecko,to pewna pani ginekolog przepisywala mi cały czas Luteine na uregulowanie cyklu a nie interesowała się moimi hormonami.
            Nie zlecila badań bo stwierdziła że jestem zbyt młoda żeby łykać tabletki z jakimikolwiek hormonami.Gdy zmienilam w końcu lekarza od razu dostałam skierowanie na badania i okazalo się że mam za dużo prolaktyny i to blokowalo mi zajście w ciąże...
            Po pół roku chodzenia do tego lekarza zaszlam w ciąże...jednak nie mogę się maluszkiem cieszyć bo odeszlo do lepszego świata(ale to juz inna historia)
            Kochane moje jakoś musimy to znieść i cierpliwie czekać na fasolki,cóż nam innego pozostało jak byc dobrej myśli i wspierac sie nawzajem
            Aha, za tydzień chcę zrobić test.Mam nadzieję że ta co miesięczna cholera mnie nie nawiedzi.
            Pozdrawiam moje kochane :* :* :* :*


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              paulinka to będziemy testować razem! daj nam znac, co i jak mam nadzieję, że jest dobrze

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Ja tam zadnych checi na pawia nie miałam hahaahhahaha

                Takze nie mysle ze to od dupku kochana. No a cycuszki juz sa oki.
                Ja tez biore wiesiołek ale tylko raz dziennie po jednej tabletce i mi pomaga. takze tez sobie go chwale.

                Co do naszych robaczkówto one co 72 dni sie odnawiaja po prostu robia sie nowe takze dlatego badania powinno sie co 3 miesiace robic a nie czesciej bo to nie ma sensu. Moj bierze mace, jest bardzo bobra dla mezczyzn, do tego wit c niekiedy i cynk. Mozna ja kupic w zielarskich i poczytac o niej na necie jak chcecie. Najlepiej na foroch od dziewczyn które ja stosowały


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  za to widzę oczekująca, że jak nie na pawia to na tańczącego koguta miałaś ochotę nie wiedziałam, ze tak można

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Pawia nie umiłama nigdzie znalec a tanczacy kogut wydał mi sie spoko))))


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Paulinko za ciebie tez kciuki z całego serca trzymam


                      Uważam za szczęśliwego tego,
                      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                      ale podziwiam i szanuję tego,
                      który szczęcie stworzył sobie sam,
                      który stworzył je silną wola i energią.
                      Hippolyte Taine

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Ale coś wychudzony ten kogut
                        Ewa
                        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                        3150g.55cm.
                        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                        Skomentuj


                          Bo duzo tanczy-zobacz jaka ma mine ze tak musi hahahahahahahahhaahah
                          No i za wami do tych krzaczków lata zeby was z nich przepedzac bo nie wiem co tam takiego widzicie
                          hahahahahahahahahahahahaah


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Hmm...........ładny widoczek
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              chciałaś pawia, to masz

                              na zdjęciu wygląda sympatycznie, niekoniecznie w praktyce

                              a te pośladki pana.. ochhhhhhhhhhhhhhhhhhh, jak ja tylko dopadnę swojego zaraz przetestuje, może on tez takie wygibasy potrafi

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                No i ja potem was szukam jak szalona a tu nic, klapa nie ma, bo tam tyle tych krzaczków ze zanim wszyskie obskocze to sie cuemni robi i trzeba isc spowrotem


                                Uważam za szczęśliwego tego,
                                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                                ale podziwiam i szanuję tego,
                                który szczęcie stworzył sobie sam,
                                który stworzył je silną wola i energią.
                                Hippolyte Taine

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X