Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    gizelka życzysz sobie kopka w dupcie za te czarne myśli? czytałaś co mamy robić pod nieobecność naszej oczekującej? nie ma tak dobrze kochana nie czytaj tych bzdur, a będzie lepiej

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Widzę,że terminy wrześniowe i pażdziernikowe rozpisane Dotka 32dc, ale mysle,ze to przez to,ze teraz odstawialm duphaston do badan i moze mi sie wydluzyc

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Ana ja ostatnio wlasciwa @ dostalam w 32 dc a wczesniej 2-3 dni mialam plamienia. Jestes pewna ze to nie mozliwe zebyc w tym cyklu co jestes byla w ciąży?


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Dziekuje dziewczynki za miłe powitanie, z pewnością dobrze poczuje się w waszym gronie- tak tu przyjaźnie. szkoda, ale nie dam rady tego nadrobić-ponad 300 stron
          hmmm. no chyba, że jakaś dzidzia wyskoczyłaby to czasu byłoby multum bo pracuje w takim zakładzie gdzie ciężarne od razu idą na L4.
          Scarlet życzę Ci abyś każdą kolejną rocznice tak miło obchodziła jak i tą!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Scarlet kochana wszystkiego najlepszego...niech każdy dzień będzie dla was dniem rocznicy.....

            mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
            gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
            Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
            Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
            Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Dalhne widzisz i zapomniałam do Ciebie napisać kilka słówWitam Cię w naszym zwariowanym towarzystwieWiem że boli i szybko nie przestanie ale dasz kochana radę!Wiele z nas przeżywało już te swoje tragedie ale razem było nam łatwiej!Także głowa do góry
              Kathrinko co u Ciebie?Wiesz co mam nadzieję że męża nie było w tej kopalni podczas tego wybuchu?Bo to ty mieszkasz w Polkowicach?
              Ewa
              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
              3150g.55cm.
              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Dotka, jest to możliwe Ale tempke mam 36,6, więc to raczej niemożliwe. Już 5 dni plamię-od 28dc, a owulkę miałam w 14dc. Jakieś anomalia! Czytałam gdzieś,że przez tą chlamydię tak się plami. No nic czekam na @ Ironia, bo zawsze czekam na jej brak! Ale im szybciej zacznę brać ten antybiotyk, tym lepiej,a nie mogę póki nie mam okresu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  czyli piszecie dziewczynki, że te plamienia mogą być od chalmydi?: bo ja już nie wiem co o tym wszystkim myśleć. nie robiłam na to badania, zrobiłam hormony i wyszły złe, biore na nie leki, a czy to możliwe, że hormony hormonami, a ta cała chlamydia swoją drogą? właśnie, a czy przy tym jest problem z zajściem w ciążę,bo u mnie z tym problemu nie ma, raczej z jej utrzymaniem echhh

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    jakie miłe powitanie po powrocie ...

                    ale naskrobałyscie od wczoraj, masakra....
                    Tez sie ciesze, że mam juz neta i wracam do Was moje staraczki
                    Ja juz biore CLO od dzisiaj przez 5 dni i zobaczymy co tam wyjdzie na usg
                    OCZEKUJACA 2-3 hmmm ja to mam z 7 na jednym jajniku, modle sie zeby chociarz jeden dojrzal i pekł, zeby to był ten szczesliwy
                    Ale blizniaki to chyba za duzo szczescia na raz by było.... nie wiem czy bym dag la rade. Kiedys bardzo marzyłam o bliznietach, w rodzinie były co 2 pokolenie, teraz kolej wypada na moje dzieci nie na mnie
                    Tak wiec zeby chociaz jedno było.... tak czekam na nie i wszytkie terrory przezwyciezam i co nawet jednego nie ma, a gdzie tam do dwójki

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Scarlet kochana nie chcę Cię straszyć! Ja tylko piszę, co wiem na temat tego gówna. Otóż plami się przed okresem, ale jest też ona częstym powodem poronień I przeszkadza w zajściu w ciążę Ale jak z tym u Ciebie nie ma problemu, to myślę,że nie masz chlamydii. Ja w sierpniu miałam też niezaciekawe wyniki hormonów, a chlamydii nie było, a teraz hormony mam w porządku, a chlamydia jest. Jak nie urok, to... :/ Nie martw się! A jeśli chcesz być pewna, to zawsze można zrobić badanie z krwi na chlamydię.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        hmmmmm.. no przed okresami nigdy nie plamię, nie widziałam niczego niepokojącego ginek nawet nie wspomniał, że mogłabym takie badanie wykonać.
                        jak w tym miesiącu będą nici, to zrobię to badanie dla pewności
                        ale tak sobie o niej poczytałam i nie widzę u siebie objawów, nie miałam ani nie mam powracających stanów zapalnych narządów rodnych, zapalenia pęcherza moczowego, częstomoczu czy pieczenia i bólu podczas oddawania moczu, krwawienia międzymiesiączkowe, bólu podczas stosunków płciowych czy też śluzowo-ropnych upławów.

                        a gdzie wy sie wszystkie cały wieczór podziewacie?

                        my bardzo miło spędziliśmy rocznicę, obiadek i deserek bardzo m smakował wziął nas potem na miły spacer i do centrum handlowego. Na sam koniec kupił ładnego ciuszka. fajnego mam tego męża, udał się mi chłopak
                        Last edited by Scaarlett; 10-02-2010, 23:17.

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Hej, w pracy zamówiłyśmy sobie pączki, zjem conajmniej dwa A to dla Was dziewczynki, podziele się z Wami bo pewnie już Wam ślinka cieknie


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            ale smakowity ten pączek ja kupiłam wszystkie składniki żeby piec w doku, ale chyba wstrzymam się do ostatków we wtorek, bo mi zejdzie cały dzień, a chciałabym się jeszcze coś pouczyć. mężuś jak będzie wracał, to przywiezie dostawę wprost z piekarni, a ślinka mi cieknie ohhhhhhhhhhhhhhh.
                            edziula ja ci jednak życzę to podwójne szczęście, ja tak sobie po cichu o tym marzę

                            u mnie tempka się trzyma 37,1 i jakoś tak wam powiem od wczoraj grypowo się czuję bolą mnie kości, barki, kręgosłup, ledwo wstałam dzisiaj z łóżka, piersi swędzą, a brzusio pobolewa, ale to da się znieść. samoloty i pawie na razie odpuściły

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Wróciłam do Was kochane!!!!!!
                              Ferie choć trwają jeszcze 4dni, to dla mnie w zasadzie już jutro się kończą, bo weekend spędzam w szkole no ale mus to mus!!!
                              Baterie znów naładowane

                              Scaarlett kochana, samych radosnych zdarzeń i spełnienia wspólnych marzeń!!!Z najlepszymi życzonkami dla 3letniej Młodej Parki- Kaathrinka
                              " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Scarlet, ja też nie mam żadnych objawów z tych, co napisałaś, tylko te plamienia-od sierpnia akurat, ale myślałam,że to przez duphaston... Widzę,że miło spędziłaś wieczór i ten ciuszek...! Mój m mówi,że ja to chyba chora jestem, bo co miesiąc muszę coś kupowaćNo ale to nie moja wina,że tyle wystrzałowych rzeczy jest w sklepie i trudno czasami się oprzeć
                                Katrinko, najważniejsze,że akumulatory naładowane. U mnie też. I chyba muszę stwierdzić,że troszkę mi brakuje tych moich urwisów szkolnych, ale tylko troszkę
                                Ejonczyk, jak się czujesz??Bo tak nic nie piszesz...
                                U mnie @ przyszła. Zaraz idę na kawkę z koleżanką, to trochę poplotkujemy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X