Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kaathrina normalnie zaraz tam ide i po pupie naszczelam a chciałam byc dobra dzisiaj widzisz do czego mnie zmuszasz?? No moze narazie Ci małe kwiatuszki podaruje to to troszke pomoze a jak nie tooooooooooooooo hahahahahahhhahaahahah
    Jak by zle nie było i jakie mysli by po naszej główce nie chodziły to pamietaj ze pewnego dnia wszystko sie ułozy tylko musimy w to wierzyc bo bez wiary nic sie nie wskura niestety bo jak sie człowiek poddaje to przestaje wlczyc i dazyc do celu.A ty nie chcesz uwiez mi zebym cie do tej kolejki wstawiła spowrotem hahahhahahhahahha



    Nie no ten wstrzas to musiało byc straszne-to ty tez slazaczke ze niedaleko kopalni mieszkasz kochana???? Tez mam nadzieje ze nic sie nikomu nie stało.


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Nom mieszkamy w Polkowicach na Dolnym Śląsku, a mąż jest górnikiem...

      Wybacz Oczekująca nie umiem ukryć że wszystko ok, do śmiechu mi nie jest....przepraszam....
      " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




      Skomentuj


        Rozumiem i przepraszam

        Moj tata tez był gornikiem(juz jest na emeryturze) takze wiem jaki to stres a kazdym razem

        Jeszcze raz przepraszam.


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          widzę, że tu od rana sporo się dzieje moje kochane dziewczynki, dziękuję każdej z osobna, że jesteście, wspieracie, a czasem kopiecie po tyłku! tulę do serca wszystkie. nie wiem, co by bez was było..
          Kaathrinka myśl pozytywnie, mam nadzieję, że będzie dobrze. choć tez pewnie umierałabym ze strachu i nerwów trzeba wierzyć i się modlić. nic więcej nie jesteśmy w stanie zrobić. buziole!

          ja od rana z m. sprzątamy gruntownie, gotujemy i takie tam. dzisiaj jestem oazą spokoju, bardzo dobrze mi z tym. mam przy sobie moich chłopaków, wielką nadzieję w sercu i jestem szczęśliwa

          miłego dnia ślicznoty moje!

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            dziewczyny!!! co tu takie pustki? gdzie się podziewacie?
            my mieszkanko na błysk doszorowaliśmy, z synkiem na sankach byliśmy, a potem mnie tak zmogło, że 1,5 godz. jak zabita spałam nie zważając na warunki w jakich śpię a co mi się stało, to nie wiem, może się dzisiaj narobiłam przy tym wszystkim.
            planuję teraz cieplutką kąpiel z dużą ilością piany, może m. ze sobą zaciągnę

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Scaarlett :* ja jestem lepsza....za generalne sprzątanie wzięłam się około 21....wcześniej oczywiście odkurzyłam itp.....ale wieczorem stwierdziłam,że zrobię porządki w szafkach kuchennych, a potem w dokumentach i tak zaczęło się moje szaleństwo...jakby święta się zbliżały ..ehh...właśnie skończyłam :P
              No ale nic to idę spać....
              Nie będzie mnie około 3dni na forum!!! Jadę do Wrooo, a tam niestety nie bedę mieć możliwości skorzystania z internetu! Także trzymajcie się cieplutko kochane! BUZIOLE.......i pamiętajcie WRÓCĘ I ZROBIĘ ROZPIERDUCHĘ heheheh
              " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Czekamy kochanaTylko nie bij
                Ewa
                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                3150g.55cm.
                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  dzień dobry wszytskim :-)
                  pogoda u mnie poki co super - lekki mrozik i słonko !!


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    WitamJak tam po weekendzie?Widzę że leniuchujecieBuziaki:*
                    Ewa
                    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                    3150g.55cm.
                    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Witam Nie było mnie przez week.,a tu tyle naskrobane Ja zaczelam plamic, takze @ przyjdzie. Jak zwykle i jak zawsze... I juz mam nerwa. Buziaki dla Was i trzymam kciuki, by sie udało Wam:*

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Ana przesyłam Ci słoneczko na pocieszenie

                        Kathrinko mam nadzieje że z meżem wszystko wporządku i że innym też się nic nie stało.

                        Dziś się strasznie zimno zrobiło i rano troche popadał śnieżek

                        U mnie @ w pełni już chce zeby się skonczyla bo mi zle z nia.

                        Buziaki dla WAS, szkoda ze weekend się kończy.


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Dzieki Dotka za miłe słowa. Niedługo wstretna @ się skonczy i zaczniecie znowu staranka. My niestety w lutym nie możemy Więc najblizsze staranka, jak dobrze pojdzie, w marcu... Buziaki

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Ojej!!!!Ale tu dzisiaj pustki
                            Ana biedulko ta wstręciucha cię odwiedziłaAle widzę że jesteś pozytywnie nastawionai tak trzymać!
                            A reszta prócz dotki chyba zamarzłaBuziaki kochane.Kolorowych snów.
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Ana u mnie w lutym tez raczej nie będzie staranek, bo mój m. nie da rady przyjechać akurat w "te" dni, więc pewnie dopiero w marcu podziałamy. W takim razie Tobie i sobie życzę aby marzec był szczęśliwy dla nas.

                              W Wro pada śnieg, zapowiadają nawrót zimy, ojej a ja nie chcę

                              Pobudka dziewczyny !!!!


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                DzieńdobryHej gdzie wy się podziewacie?
                                Dotka,Ana życzę wam z całego serca żeby marzec był dla was owocny
                                Kawa stygnie i nie ma z kim wypić
                                Ewa
                                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                                3150g.55cm.
                                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X