Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    słońce na niebie a dusza spiewa!

    Dziewczynki tak trzymajcie,super ,nie dajemy się i patrzymy do przodu!! buziaki

    Skomentuj

    •    
         

      słońce na niebie - a może i tęcza


      a ja dostałam @ i tym razem sie ciesze bo mam brac te piguły i wierze że mi pomogą
      po każdej burzy wychodzi słońce, a czasem i tęcza - dla NAS tęcza będzie fasolka tego życzę sobie i Wam wszystkim kochane staraczki
      Tak ejonczyk niedługo będziemy sie wymieniać fotkami naszych fasolek!!
      Doczekamy sie tego momentu, dla każdej z nas przyjdzie ten czas
      Trzeba myśleć o tym że tak ma byc, ze dzidzia ma przyjść w swoim czasie, a my musimy cierpliwie czekać ... tak samo będzie z porodem to dzidzius zadecyduje kiedy będzie gotowy na przyjście na świat
      Skoro my robimy wszystko co w naszej mocy to reszta nie zależn od nas i trzeba poczekać
      A pomyślcie sobie, że jak już przytulicie do piersi swoja małą fasolinkie to szczęście będzie pomnożone tylokrotnie ile nasze oczekiwania i cierpienia - teraz szalejemy czasem ze smutku i rozpaczy, a wtedy będziemy szaleć ze szczęścia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Skomentuj


        No hej miśkiCo słychać?Jak tam samopoczucie dzisiaj?Ja staram się myśleć pozytywnie chociaż śniło mi się dzisiaj że urodziłam córeczkęMoże niedługo faktycznie urodze?Jak myślicie?
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          wyniki

          Hej
          moje wyniki na taczycę są ok bardzo się cieszę 8 września wizyta u gina i zobaczymy co dalej, ale dziewczyny jak odbierałam wyniki ( w szpitalu) to słyszałam jak jakaś kobieta rodziła dziecko, krzyczała strasznire a po chwili usłyszałam płacz dziecka!!! Ja myślę, ze to był dobry znak Znak ze niedługo bedziemy WSZYSTKIE mamusiami ( i po raz pierwszy i kolejny) Jestem bardzo pozytywnie nastawiona HURA HURA!!
          Dobrej nocki

          Skomentuj


            Hej!
            ejonczyk1801może to proroczy sen Oby!!Życzę Ci tego z całego serducha!
            Ja dziś robiłam test na owulkę...wynik pozytywny,wobec czego wg ulotki w ciągu 24-36h ma nastąpić owulacja Ale fajnie!!Choć wg moich obliczeń owulacja miała miejsce wczoraj-dziś,ale chyba test nie kłamie skoro mam LH to mam i trzeba działać! Mam nadzieję,że teraz nam się uda
            A jutro do pracy..buuu
            " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




            Skomentuj


              viki83 robiłaś ten test an czczo?rano??morfologia i mocz?
              Ja też mam zrobić te badania i właśnie pomyślałam,ze Ciebie zapytam skoro jesteś już po cieszę się,ze wynik ok
              Ps. A robiłaś badania na obecność przeciwciał różyczki??
              " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




              Skomentuj


                kaathrina, test robiłam rano, na czczo, TSH3, FT3, FT4 i morfologię. Przeciwciał różyczki miałam badane juz wcześniej ale jeśli nie wiesz jaki masz poziom to warto zrobić, bo podobno różyczka w ciąży jest bardzo niebezpieczna. Trzymam kciuki aby i u ciebie było wszystko ok

                Skomentuj

                •    
                     


                  u mnie jak dobrze pójdzie to będę 1 Wrześniu u ginka oglądać swoje pęcherzyki a jak nie to dopiero 8 Września będziemy sprawdzać co sie tam dzieje Dzis bz u mnie synalek kuzyna, ale mi da popalić, ale powariowaliśmy - tak naładowałam akumulator ze teraz nic tylko zabierać sie za robienie swojego

                  Skomentuj


                    Hej. Ja też już staram się o maluszka, ale jak na razie bez rezultatu
                    PAULINA 07.07.2008




                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                    Skomentuj


                      Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                      Hej. Ja też już staram się o maluszka, ale jak na razie bez rezultatu
                      Anik dopóki karmisz piersią będziesz miec troche gorzej ale to nie znachy że wcale.Moja znajoma zaszla w ciążę jak jej córeczka miala 14 m i ją jeszcze karmiła.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        różyczka


                        no z różyczka nie ma żartów w ciąży jest groźna przede wszytkim dla maleństwa, ja na szczęście byłam na nia szczepiona, ale nie miałam ospy wiec bez kłucia sie nie obyło. I tak trzeba czekać minimum 3mies po szczepionce z zajściem w ciążę ale warto dla swietego spokoju i zdrowia maleństwa
                        J od jutra juz biore CLO i zobaczymy co to bedzie, w testy owulacyjne tez jestem zaopatrzona
                        polecam http://www.allegro.pl/item700825903_...wulacyjny.html
                        sprawdzone osobiscie przezemnie, tańsze niż w aptece

                        Skomentuj


                          staranka rozpoczęte!

                          Cześć dziewczynki nareszcie koniec tygodnia pracy i można pofiglować.No @ mi się skończyła była słabiutka ale podobno tak się zdarza po poronieniu? Teraz do pracy ,przyjemnej i odprężającej,no i zobaczymy która z nas pierwsza zobaczy dwie kreski na teście!! życzę nam wszystkim dużo kresek i wszystkie na start a metą będzie fasolka,pozdrawiam papa

                          A co do badań to miałam wszystkie wymienione, robione wcześniej i były super,teraz powtórzyłam i jest Ok a i tak ostatniej fasoleczki nie miało chyba być?/nie umiałam się z tym pogodzić/
                          co ma być to i tak będzie ale musimy wykluczyć wszystkie zagrożenia bo to nam daje spokój,głowa do góry i do przodu tak trzymajcie
                          Last edited by gosia1970; 28-08-2009, 15:32.

                          Skomentuj


                            Czesc dziewczynyCo słychać?Ja znowu łapę dołaNie mogę sobie sama ze sobą poradzić!
                            Gosia ale Ci dobrze że już masz zielone światło!Ciekawe kiedy ja je dostanę.I teraz bezsensowne myśli:co będzie jeśli znowu będzie powtórka?
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              ejonczyk sama mówiłaś żeby sie nie oglądać za siebie!!
                              Wiec trzymaj sie swojej rady i patrz w przyszłość, będzie dobrze i tylko tak masz myśleć!!!!! BEDZIE DOBRZE!!!
                              Żadnego doła dziewczyny, widze że mnie przeszło to wy sie łamiecie powoli, wiec ja was musze w góre pociągnąć
                              Proponuje założyć cel że przez weekend zajmiemy sie soba i przyjemnosciami dla siebie - a co bedziemy egoistkami
                              Zróbmy to na co mamy ochote i sobie nie żałujmy
                              Trzeba troche baterie podładowac

                              Skomentuj


                                Hej!
                                A ja dziś pokłóciłam się z mężem...nici z kochania się w dzień owulacji
                                i zaś to czekanie do kolejnego cyklu...Szlag!!Sorry za wyrażenie...
                                " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X