Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Maluszku [wspólczuje Sama źle znosniosłam ostatnie przyjście @. W tym m-cu jakoś bardzo nie przywiązuje wagi do starań o dzidziusia, bo biorąc przykład z poprzedniej ciązy wiem ze nie bedzie łatwo i pewnie bez pomocy lekarza sie nie da.Postanowiłam ze w marcu wybiore sie po tą sama kuracje która pomogła mi w pojawieniu sie na swiecie mojej córeczki.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Oczekujaca, trzymam mocno kciuki za Ciebie! Mam nadzieje,ze dobrze sie czujesz, bo ja mam dobre przeczucia moja droga Ale ciiiii nic nie mówie

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        No to się sypią teraz październiczki!!!
        Last edited by kaathrina; 03-02-2010, 21:19.
        " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Dziękuję wszystkim!!! Życzę Wam, żebyście szybko dołączyły do mam październikowych. Wysyłam dużo wirusków do zarażenia

          Ana ilu dniowe masz cykle? Trzymam mocno kciuki





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Ana to masz podobne przeczucia jak ja ale to już oczekującej mówiłam

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Maluszku pisałam to już kiedyś i napisze jeszcze raz!Dzieci nienarodzone nie odchodzą!One poprostu wybierają sobie inny termin porodu!Ja się tego trzymam i Dzięki temu mam jeszcze siłę
              Dobra laski zajrze później bo idę się intensywnie przytulać
              Ewa
              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
              3150g.55cm.
              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                a jak mam nadmiar przytulanek, bo u nas ostatnio, to na okrągło było, żeby czasem nic nie przegapić
                Kochana oczekująca zrobiłam ten twój słynny serniczek. niebo w gębie dziewczyny naprawdę polecam! oczywiście nie mogłabym być sobą jakbym nie zrobiła wszystkiego po swojemu i tak dołożyłam do twojego przepisu kruchy spód, bo miałam taką ochotę, do masy serowej dużo rodzynek i kilka kropelek aromatu cytrynkowego.Reszta bez zmian. genialny, zapiszę w ulubionych. taki puszysty nigdy mi wcześniej nie wyszedł, lekki jak pianka piekłam go ponad 60 minut, chyba to przez ten spód tak wolno u mnie szło.
                mam nadzieję, że nie obrazisz się jak wrzucę dziewczynom twój przepis na wątek kulinarny?
                Attached Files
                Last edited by Scaarlett; 03-02-2010, 22:15.

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  ADA moje gratulacje,tak się cieszę że nas przybywa słonko jesteś wrześnióweczką czy już pażdzierniczką.... pozdrawiam wszystkie staraczki i trzymam kciuki na kiedy masz termin sprawdzałaś??????zapraszamy do nas !!!!
                  Last edited by bajtel; 04-02-2010, 04:59.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ada wielkie gratulacje dla Ciebie kochana, miałyśmy się razem testować w środę ale niestety @ zaczeła dawać juz w poniedziałek zwiastuny nadejscia

                    Scarlet moj m. w Krakowie był przelotem na badaniach, nie mieszka w Krk, tylko w Przemyślu a to od Wroclawia ponad 500 km, wiec kawał drogi. Spagetti bylo pyszne, wg zalecen Oczekujacej ciagnelismy jeden makaronik Nocka szybko zleciała i ja juz pracy, a m. wraca samochodem.


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Dotka to rozumiem, że @ przyszła na dobre?! Pisałaś wcześniej, że się dopiero rozkręca, ale tempka podwyższona. Teraz już spadła?

                      Bajtel wg moich obliczeń termin mam na 13 października. Nie wiem czy mogę do Was dołączyć, bo wątek jest "wrześniówki". Chyba, że zrobicie mały wyjątek
                      We wtorek idę do lekarza. Nie wiem tylko czy to nie za wcześnie. Umówiłam się już bo ostatnio czekałam ponad miesiąc, a teraz było miesjce na przyszły tydzień.





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Ada tempka dalej jakas dziwna bo wczoraj bylo 36,7 a dzis znow 36,8 wiec nie wiem czy u mnie te pomiary cos mi dadza skoro sa takie dziwne. @ chyba jeszcze nie wpelni ale krwi juz wyraznie wiecej, bol w piersiach nadal ale w ostatnim cyklu tez tak mialam ze juz krwaiwenie sie troche zaeczelo ale (.)(.) jeszcze przez jakis czas bolaly.


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Cześć dziewczyny,
                          Ada- wielkie gratulacje, dbaj teraz o siebie i maleństwo.
                          Zapraszamy do nas na wrześniówki, czekamy tam na Ciebie.
                          Widze że teraz posypią się fasolinki, super, pozdrawiam


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            cześć dziewczynki! zapraszam na poranną kawkę
                            cieszę się Dotka, że wieczorek i spagetti się udały
                            ja znowu nauka

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Pamietam jak jeszcze rok temu no i w czerwcu przed obrona tez sie tak intensywnie uczylam, nie chcialo mi się no ale niestety nie bylo wyjscia.

                              Teraz piję pyszną kawusię z mleczkiem i zagryzam do tego ciastko francuskie z marmolada mniamm


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                a ja zaczynam intensywniej czekać na rozwój wypadków i niestety nie umiem się powstrzymać echhhh znowu się nakręcać zacznę, a obiecywałam sobie. Oczekująca albo któraś inna proszę mnie porządnie kopnąć!

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X