Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Maluszek tak mi przykro...cóż mogę powiedzieć....przytulam do serduszka.....

    mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
    gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
    Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
    Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
    Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Maluszkuprzykro mi

      u mnie też nie wiadomo co będzie...mam jakieś plamienie brak słów...
      " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Ten rok zapowiadał się tak dobrze a tu tyle dramatówKathrinko dużo odpoczywaj i nie martw się!Może zarodek się zagnieżdża!A najlepiej idź jutro do lekarza!Dość nieszczęść na ten miesiąc!
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Tak mi przykro Maluszku

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Dziewczyny co to się dzieje....,tak mi smutno...i sama do czwartku bedę drżeć....To nie jest sprawiedliwe....aż krzyczeć z bólu się chce.....

            mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
            gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
            Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
            Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
            Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Napisane przez kaathrina Pokaż wiadomość
              Maluszkuprzykro mi

              u mnie też nie wiadomo co będzie...mam jakieś plamienie brak słów...
              Kaathrinka....idż jak najszybciej do lekarza....tulę do serca...

              mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
              gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
              Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
              Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
              Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

              Skomentuj


                Maluszek bardzo mi przykro Ściskam mocno





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Popieram Gizele-Katrinko idz do lekarza. Lepiej dmuchac na zimne...

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Maluszku,kochana tak mi przykro przytulam Cię mocno...
                    Kaathrinko-najlepiej się położyć i być dobrej myśli.Plamienie przecież nie zawsze oznacza najgorsze.Pójdziesz do lekarza i wszystko się na pewno wyjaśni będzie ok.3mam kciuki i daj znać co powiedział lekarz.


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Maluszku jestem z tobą,bądz dzielna......

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Cześć kochane, jestem też przerażona tym co się dzieje, rok miał obfitować w fasolki a my tracimy je i to w momencie kiedy się już udało, ehhh

                        Maluszkułączę się z Tobą i przesyłam poytywną energię !!!
                        Kathrinko który masz dc? robilas test?

                        Ja mam dzis 23 dc mierze w tym cyklu tempke bo wczesniej tego dosc regularnie nie robilam. Na poczatku mialam cyklu 36,3, potem 36,5 a od polowy cyklu utrzymywalo sie 36,7 i po raz pierwszy dziś bylo 36,8 czyli 0,5 stopnia roznicy niz na poczatku cyklu.

                        To mierzenie tempki tylko rozbudza nasz pragnienia, to straszne
                        Last edited by dotka85; 27-01-2010, 07:30.


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Maluszku bardzo mi przykro.. aż trudno mi sobie wyobrazić co teraz czujesz,trzymaj się kochana


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            maluszku łączę się z tobą w bóluczemu to się na mnie nie zakończyło? wiedz,że całym serduszkiem jestem z tobą w tym bólu. tak bardzo mi przykro..
                            ewciu napisz jak ty się kochana czujesz? jak sobie radzisz?
                            oczekująca jak tylko wrócisz z Pl i nas przeczytasz odpisz proszę, chociaż zdanie, co u ciebie? co powiedział lekarz? jak wyniki? baaaardzo tęsknię!
                            Kaathrinko nie strasz nas najlepiej zrób test, będzie pewność, choć może to troche za wcześnie.

                            Ja przepraszam, że dopiero teraz, ale wczoraj po ginku miałam sporo załatwień, a potem usuwali mi awarię neta.
                            Powiem wam, że czuję się znacznie lepiej po rozmowie z nowym lekarzem. Pierwszy raz zostałam potraktowana jak człowiek. spędziłam w jego gabinecie ponad 30 minut, odpowiedział na wszystkie moje pytania bardzo wyczerpująco, dodał mi otuchy. tego potrzebowałam. Bardzo symaptyczny, delikatny i dokładny. wysłuchał mnie od a - z, nawet o poród 2,5 roku temu pytał o cesarkę i wszystko zanotował, nie zbył mnie po 5 minutach jak wszyscy w koło.
                            Starszy lekarz z 40 letnim doświadczeniem na wstępie powiedział, że leczy już dla samej przyjemności, chce być potrzebny i mieć możliwość pomocy i że zrobi wszystko, żeby i mnie pomóc.
                            Powiedział, że będzie dobrze, że kuracja duphastonem to dobry ruch byłego lekarza, ale zwiększył mi dawkę 2x i mam go brać do @ żeby się już zabezpieczyć. ponoć nie ma lepszego leku, bo to czysty progesteron. prolaktyna owszem za wysoka, ale nie kazał panikować. mówi,że na jej wynik ma wpływ masa czynników, będę to badanie powtarzać, ale jeszcze nie teraz, może za dwa tyg. na jej zbicie przy duphastonie zalecił castagnus, vit b6 i dużo spokoju. witaminy, które serwuję sobie i mężowi też mogą zostać. Mam wykonać cytologię i na razie nic poza tym. pytałam również, bo różne rzeczy mówi się o hamowaniu owulacji duphastonem, powiedział, że absolutnie tak nie jest, że lek wspomaga pracę ciałka żółtego i można go bezpiecznie brać od 14dc.
                            Troszkę mnie uspokoił, no zobaczymy co będzie. może w końcu organizm zaskoczy
                            Dziewczyny stosujące olej z wiesiołka, ile tabletek bierzecie, ja 3 razy dziennie od 1-2 tabletek i po jakim czasie zobaczyłyście poprawę? ja biorę od kilku dni i już widzę, że ładny śluzik zaczyna się pojawiać.
                            Last edited by Scaarlett; 27-01-2010, 10:27.

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Kathrinko daj znać co u Ciebie! Scarlet co Ci powiedział lekarz?
                              Ewa
                              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                              3150g.55cm.
                              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Widzisz wyprzedziłas mnieNo cóż czuje się fizycznie dobrze.Mniej mnie to dobiło niż ta pierwsza pusta,może dlatego że tak szybko ja stracilamWiadomo jest żal i pytania czemu to mnie tak karze.Ale jest już dobrze!A ty jak się czujesz?
                                Ewa
                                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                                3150g.55cm.
                                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X