Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
    mój tego samego dnia kiedy z kibelka wyszłam zapłakana mówi: szkoda, że potop bo by..
    zamknęłam się więc tam na klucz na dłuższy czas..
    A nie mówię mu już o tym wszystkim, bo tylko się wścieka, że przeżywam, czytam bzdury i staję na głowie. no to udaje, że nie przeżywam. A dla kogo staję na głowie?! dla niego również
    zgadzam się z tobą aliaga mój też jest ciepły, troskliwy ale jak mówisz do pewnych spraw podchodzą jak słonie w składzie porcelany. ja wiem, że chce dobrze, że chce mnie przed cierpieniem uchronić, ale wychodzi mu to wszystko zupełnie na odwrót.
    No to trochę m bezdusznie podszedł do całej syuacji...


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Na jak to inaczej okreslic Pamietam jak byłam w ciazy to miałam straszną ochote na soczyty owoc no a mój bystry m poszedł do sklepu i co kupił? BANANA Takich sytuacji u nas pełno:


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        To moj m był jeszcze bardziej szczeryWczoraj tak siedzimy a on do mnie że coś kiepsko zaskakuję niczym samochód w ten mrózMyślałam że go zabije!
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          a czemu banana? bo pewnie były na promocji też zauważyłam to, że jak facetowi nie powiesz wszystkiego od a - z, to nie że nie zrozumie, jemu się nawet nie będzie chciało włączyć myślenie
          a jak mu kazałam łykać witaminy, bo wiadomo kiedy jest źle i czegoś się nie zmieni, to dobrze nie będzie. to jego:" a po co, a na co, a kto ci kazał". ręce opadają. nie wdawałam się w głupie tłumaczenia tylko palnęłam: jakby mi miało końskie łąjno pomóc, to bym się nie zastanaiwła tylko spróbowała, byle by pomogło i o dziwo, zamknął się, przestał narzekać i posłusznie połyka wszystko co mu tam na te plemniczki podsuwam.

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
            To moj m był jeszcze bardziej szczeryWczoraj tak siedzimy a on do mnie że coś kiepsko zaskakuję niczym samochód w ten mrózMyślałam że go zabije!
            A ja bym mu na to ze jak auto ma złej jakosci paliwo to tez nie ruszy. mój m to czasami tez oberwie ale od szwagrów głupi żartami typu: "ślepakami strzela" albo "jak potrzebuje pomocy to oni chętnie pomogą"


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Napisane przez aliaga17 Pokaż wiadomość
              A ja bym mu na to ze jak auto ma złej jakosci paliwo to tez nie ruszy. mój m to czasami tez oberwie ale od szwagrów głupi żartami typu: "ślepakami strzela" albo "jak potrzebuje pomocy to oni chętnie pomogą"
              dobre!!!!! tyle, że moj szwagrów nie ma..

              wiecie co? na polepszenie humoru upichce jakieś smakowite ciacho na mnie kuchnia zawsze pozytywnie działa, a ostatnio ją zaniedbałam.
              Last edited by Scaarlett; 25-01-2010, 11:58.

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Scarlet, dobrze, ze jestes. Mnie lekarz tez nie zlecil zadnych badan i kazal sie starac, a ja czulam,ze cos jest nie tak. No i zmienilam lekarza. Mam nadzieje,ze ten mi pomoze. Kuracja witaminowa na pewno przyniesie rezultaty i badania tez! A robilas badanie na chlamydie? Ty i Twoj m? Bo ona podobno powoduje poronienia tez.
                Aliaga bardzo mi przykro
                Ejonczyk, przepraszam,ze pytam, ale juz nie wiem-czy cos sie stalo?? Dostalas @?
                Bajtel, Agatko jak sie czujecie??
                Ja za tydzien mam wizyte u lekarza. Musze jeszcze w pt.zrobic badanie na progesteron i testosteron. A poki co, to staranka zakonczone Teraz pozostaje tylko czekac...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  no to mam wyniki i czarno na białym tak jak myślałam koszmarna prolaktyna i jak tu słuchać lekarzy, w wariatkowie człowiek wyląduje zanim postanowią ruszyć palcem nie trzeba i nie trzeba i nie trzeba.
                  nie mogę sobie darować, że posłuchałam tego konowała i odstawiłam leki kiedy w 25dc test wyszedł negatywny. najwyżej bym sobie cykl przedłużyła i nic więcej

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Widzisz Scarlet, noz sie w kieszeni otwiera na tych pseudo-lekarzy! Teraz przynajmniej wiesz, co i jak. Tylko szkoda,ze od razu Cie nie skierowal na badania-zaoszczesdzilabys sobie cierpienia...
                    Jak to jest z ta temperatura dziewczyny? Od razu po owulacji wzrasta? Czy pare dni po? Ja dzis mierzylam-36,6 a owulka byla, bo sluz byl, no chyba ze pecherzyk nie pekl. Ja juz nic nie wiem i nie rozumiem

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      a pytałam się przy wizycie kontrolnej jak zaczęliśmy się starać, to absolutnie badań nie trzeba. po pierwszym poronieniu to samo, że tak bywa. Po drugim byłam już wściekła i przerażona, ale wypisał duphaston i mnie to ciut uspokoiło, bo słyszałam, że pomaga. tym razem jak mnie wszędzie olali stwierdziłam dość! bo ileż można! trzeba jednak trzymać rękę na pulsie.

                      co do tempki, to u mnie wzrosła tuż po owulce. przed owulką miałam 36,5 przy owulce 36,7, a potem wzrosła do 37,1 -3. ja już rzucam to durne mierzenie, bo widzę, że to i tak nic nie daje. dowiedziałam się, że i tak po owulacji do terminu @ tempka jest podniesiona i dopiero przed @ spada i to znaczy, że wredota nadchodzi, a jak nie spada to można mówić, że to fasola.

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Brawo Scarlet ze wziełas swoje zdrowie we własne ręce bo jak widac to na wszytkich lekarzy nie mozna liczyc. Szkoda tylko że tyle musiałaś sie nacierpieć.


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          a ja tak sobie mysle ze przez to ze cykl mi sie wydłużył to chyba i dni płodne były później a ze brzuch mnie pobolewał to myslałam ze cos sie juz tam dzieje i tak chyba sama przegapiłam te dni na fasolke. Tym razem nic juz nie bede sprawdzac ani liczyc tylko dam działac naturze wedle jej reguł. Zobaczymy co z tego wyjdzie


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Scaarlett czyli jednak badania były konieczne. To kiedy teraz wybierasz się
                            do ginka z tymi wynikami?
                            Kurcze człowiek sam sobie musi lekarzem być i na badania się wysyłac...


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Scarlett ja mam bardzo fajnego gina,jeśli chcesz mogę Ci dać namiary
                              FROCH

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                jak widać badanie było konieczne, a bawić się mogłam w kotka i myszkę w nieskończoność i nic by z tego nie było.do ginka idę jutro ,zobacze co zdziałamy nie wiem co to za kolejny pajac, ale może będzie lepszy. sił mi brak do tych lekarzy od siedmiu boleści. dawaj misska te namiary, lepiej mieć za dużo kontaktów niż za mało, a nóż się przyda

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X