Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hej!
    U mnie 20dc i temperaturka wciąż się utrzymuje ...

    Piersi mnie troszkę pobolewają, zwłaszcza jak się kładę no i nie wiem czemu, ale pojawiły się jakieś dziwniutkie problemy z cerą- pryszcze wyskoczyły -a wcześniej pojawiały się tylko przed @...

    Xagusia super!!!!!
    " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Gdzie Wy jesteście ?? taka tu cisza......

      Ja padnięta jestem, w szkole był bal, dzieciaczki się wyszalały i ich pani też hehehe
      " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Ponawiam pytanie
        Gdzie jesteście kochane?????
        " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




        Skomentuj


          Ja właśnie wróciłam z pracy i idęsię pakować, bo jedziemy do rodziców na weekend.
          Życzę wszystkim udanego weekendu





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Ja wlasnie wrocilam ze szkoly. Nie wiem po co mi to bylo ale. Wracajac z uczelni podjechalam do gina bo jakos bardzo sie boje. Ale niestety nie przyjmowal dzis. Moze we wtorek mi sie uda do niego dostac. A jak u Was?

            Skomentuj


              Gratulacje

              , GOSIACZKU, AGATKO
              G R A T U L A C J E !!!!

              SCARLETT TULE DO SERDUCHA MOCNO


              Naskrobałyscie strasznie, nie dam rady nadrobic ok 40 stron jak nie wiecej, przejzałam pobieżnie i sie dopatrzyłam tych wspaniałych wiadomosci...

              Napisze co u mnie, czekam na kaske zeby neta załozyc bo juz swiruje bez was
              W pracy co jakis czas powtarza sie sytuacja z kolezankami, znów byłam u szefowej i znów sie poprawiło, ciekawe na jak długo.... na razie tam zostane, bo obecnie niem szans na nowa robote az do wiosny, ale bede szukac czegos innego bo mnie nerwica zeżre
              A tak to dzis 33dc i brak @ ... jutro robie test zeby sie nie dreczyc myslami... ale pewnie I krecha bedzie, bo jak to gin powiedział, zę przy obecnych wynikach nic nam nie wyjdzie
              wpadne jutro z ranka to moze kogos zastane to pogadamy


              Last edited by edzia7891; 23-01-2010, 08:12.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Pustki dzisiaj straszne - moze jutro znajdziemy wiecej czasu :-) Ja leniuchuję - czasem trzeba.
                Pozdrowionka.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  dzisiaj takie pustki....
                  A gdzie nasza kochana Scarlet????????

                  mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                  gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                  Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                  Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                  Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    nikogo nie ma ...dobrego wieczorku mamusie....pa

                    mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                    gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                    Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                    Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                    Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                    Skomentuj



                      I krecha, a drugga to chyba moja wyobraznia chyba bardzo chce zobaczyc, bo to raczej pod swiatło ten paseczek pod spodem, bo barwnik nie puscił
                      Kurcze sama juz nie wiem, czy widze ta bardzo blada smuge czy mi sie wydaje, ale na pewno mi sie wydaje i to moja wyobraznia połączona z wielka nadzieja płata mi takie figle :/

                      Widze, że nikogo nie było, a ja taka miałąm nadzieje, że w końcu z wami pogadam, tak sie steskniłam.... i uwaga moze za tydz pojade w sprawie internetu

                      Oczekujaca, ejonczyk, kaathrina, i reszta ekipy która sie tu jeszcze meczy trwajac w staraniach, co u was kochane
                      Napiszcie, bo jutro jeszcze bede miałą dostep do netu to przeczytam sobie
                      ALE JA ZA WAMI TESKNIE!!! :************

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Edzia kochana nic sie nie przejmuj. Musisz jeszcze troszke poczekac. Jesli widzisz tam jakas kreseczke to zawsze jest jakas nadzija. Glowa do gory. A jesli chchesz miec 100% pewnosc to idz kochana na badanie z krwi da Ci pewnosc i nie bedziesz sie juz dluzej meczyc. Albo zrob w niedziele kolejny tescik i zobaczysz co bedzie. Moze za wczesnie na wykrycie w tescie.Trzymam kciuki za Ciebie. Oby fasoleczka tam byla

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          WitamEdzia skarbie moj nareszcie jesteś:*Kochana ja ja robiłam test bardzo wcześnie i wyszła mi taka bledziutka kreska ,powtórzyłam test niedawno ale wyszedł negatywny ale ten drogi kłamał:-D@ brak a ja czuje że to ciążą.W przyszłym tygodniu idę do lekarza po potwierdzenie.Tak wiec kochana wszystko jest możliwe!
                          Ewa
                          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                          3150g.55cm.
                          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Czesc Dziewczyny Wczoraj poszalalam troche na dyskotece szkolnej i od razu ozdrowiałam U nas staranka w toku Tak bardzo bym chciala,zeby dzidzia była w październiku...!! Może się uda. Staram się poki co o tym nie myślec.
                            Edzia, jak chocby smuzka jest, to jest nadzieja! Oby to byla ta kreska, a nie Twoja wyobraznia i @ nie przyszla. Ale by było-kolejny cud, bo organizm kobiecy jest nieodgadniony i moze szanse były wbrew temu, co powiedział lekarz. Jak @ nie przyjdzie, to powtorz test za 2-3 dni. I naprawiaj (czy zakladaj, bo nie pamietam)tego neta hehe
                            Ejonczyk, ja też myślę,że jestes w ciazy A z gratulacjami poczekam kochana do lekarza hihi
                            Katrinnko, zycze ci, by temperatura Ci nie spadla w ciagu najblizszych miesiecy hihi Ja 2 dwa miesiace temu mialam 37,3 i juz myslalam, a tu na drugi dzien 36,5... Ale u Ciebie nie musi tak byc i za to trzymam mocno kciuki. PS Widze,ze obie balowalysmy w szkole hihi
                            Scarlet kochanie gdzie jestes??

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Ana życzę owocnych staranek
                              Kathrina,Edzia trzymam kciukasy
                              Oczekująca ,Scarlet brakuje nam was
                              Ewa
                              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                              3150g.55cm.
                              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                No właśnie Oczekująca gdzie jestes Skarbie??? Odezwij się...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X