Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
    cześć dziewczynki moje kochane! dziękuję za miłe słowa, ale niestety to nic nie dało W nocy poleciała bardzo duża ilość krwi, mało nie umarłam w tej panice. Byłam w szpitalu, echhh jak oni traktują ludzi, jak przedmioty gówno ich człowiek obchodzi. Dostałam jakieś mega dawki leków, jakiś zastrzyk, ale nic nie pomogło, bo zaczęły odchodzić już skrzepy. Niestety. Jestem totalnie załamana, nie wiem co będzie, co mam ze sobą zrobić, odechciewa mi się żyć.
    Scaarlett kochana tak mi przykro. Aż nie wiem co napisać .

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Maluszek już odpowiadam ,tu na portalu jest hasło ,który to już tydzień ciąży ,wpisujesz datę ostatniej miesiączki i masz gotowy wynik

      Scarlett nic nie piszę bo serce mi pęka kochana!!
      Last edited by bajtel; 21-01-2010, 19:14.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
        cześć dziewczynki moje kochane! dziękuję za miłe słowa, ale niestety to nic nie dało W nocy poleciała bardzo duża ilość krwi, mało nie umarłam w tej panice. Byłam w szpitalu, echhh jak oni traktują ludzi, jak przedmioty gówno ich człowiek obchodzi. Dostałam jakieś mega dawki leków, jakiś zastrzyk, ale nic nie pomogło, bo zaczęły odchodzić już skrzepy. Niestety. Jestem totalnie załamana, nie wiem co będzie, co mam ze sobą zrobić, odechciewa mi się żyć. nie mam już sił.
        Moja kochana Scarlerlet przytulam mocno do serca,bo słowa w tym momencie są zbyteczne....jestem przy tobie....

        mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
        gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
        Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
        Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
        Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
          Niestety. Jestem totalnie załamana, nie wiem co będzie, co mam ze sobą zrobić, odechciewa mi się żyć. nie mam już sił.
          " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




          Skomentuj


            Scaarlett biedactwo Trzymaj się. Jesteśmy wszystkie z Tobą.

            Kaathrina z tego co piszesz wynika, że masz dopiero tydzień podwyższonej temperatury. Podwyższona tempka jest przeważnie koło 2 tygodni. Więc pewnie masz jeszcze kilka dni do @.





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Dzięki Bajtel - sprawdziłam i wychodzi ze jestem w 9 tyg. Za tydz ide na USG i zobaczymy dokładnie jak dzidzius urósł i moze przyblizony termin.
              Scarlet ... przykro mi...


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
                Scaarlett biedactwo Trzymaj się. Jesteśmy wszystkie z Tobą.

                Kaathrina z tego co piszesz wynika, że masz dopiero tydzień podwyższonej temperatury. Podwyższona tempka jest przeważnie koło 2 tygodni. Więc pewnie masz jeszcze kilka dni do @.
                Tzn, ze moja temperatura jest podwyższona bo zbliża się @ ( 28dc-czyli za dni)? nie ma szansy na ciążę?
                " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  kaathrina sądzę, że chodzi o to że musisz jeszcze poczekać na drugi tydzień wyższych temperatur i wtedy jest duża szansa na to że fasolinka się zadomowiła u Ciebie. Jeden tydz wyzszych teperatur niewiele mowi - tzn mowi że wszystko jest na dobrej drodze. :-)


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Scarlet brak mi słów Tak mi przykro Tule Cię mocno do serduszka...

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Scaarlett bardzo mi przykro


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Scaarlett lacze sie z Toba w bolu i smutku. Trzymaj sie kochna-wszystkie tu jestesmy z Toba

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Scarlet Skarbie jestem z Toba myślami i całym serduszkiem!
                          Xagusiax ja też wcześnie robiłam test i wyszedł tak jak u Ciebie bo,kilka dni później powtórzyłam i wyszedł negatywny.Ale okresu wciąż brak
                          Ewa
                          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                          3150g.55cm.
                          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            pukpukpuk.
                            ale cichutko dzisiaj.


                            Skomentuj


                              Kaathrina tak jak pisze maluszek, szanse są. Tylko na razie jest jescze za wcześnie. Po owulacji tempka wzrasta i utrzymuje się aż do @ (jak przychodzi @ to tempka spada). W przypadku ciąży tempka od owulacji jest cały czas podwyższona i nie spada. Także dopóki masz podwyższoną temperaturę wszystko jest na dobrej drodze





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                [QUOTE=
                                Xagusiax ja też wcześnie robiłam test i wyszedł tak jak u Ciebie bo,kilka dni później powtórzyłam i wyszedł negatywny.Ale okresu wciąż brak[/QUOTE]

                                Ja dzis zrobilam kolejny test wynik pozytywny Mam nadzije ze wszytsko bedzie oki. W przyszlym tygodniu wybieram sie do lekarza. Jak na razie wiem tylko ja i moj maz i oczywicie Wy dziewczynki. Reszta dowie sie po lekarzu. Pozdrawiam i trzymam kciuki zeby @do zadnej nie przyszla

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X