Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Byłam na forum mam starczek zobaczyć co u nich, jestem w szoku że naszej Anett juz idzie 20 tydzień My to jesteśmy the best zapisujemy właśnie 311 strone, a tam dopiero 5 stron trzeba to zmienić, niebawem wszystkie przeniesiemy się na tamten wątek NAPEWNO !!!!!! bez wyjątków Oczekująca :*


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Carin wiem że miałaś @ w ciąży,napisz proszę jak wyglądała,była to zwykła @ mocno krwawiłaś czy jakoś inaczej,proszę ,u mnie jest ok ale wiesz na wszelki wypadek chce wszystko wiedziec,dzieki

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Scarlet pisz co z Tobą!!!!!!Nie mogłam w nocy spać bo ciągle się zastanawiałam co u Ciebie!!!!!
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Scarlet, ja tez mysle o Tobie... Napisz, ze juz lepiej...! Ejonczyk, a Ty powtarzałaś test? Bo już się pogubiłam Dotka to powodzenia w starankach Bajtel, wszystko bedzie ok.Zobaczysz. Ja zaczełam molestować męza od wczoraj No i już się lepiej czuję, ale smarkam jeszcze, czyli nadal jestem pociągająca Jutro do pracy i dobrze, bo mi sie troche przykrzy hihi

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Ale cisza zapanowała jak makiem zasiał ja się zbieram za 15 min wychodzę z pracy i lecę na dworzec już się nie mogę doczekać naszego spotkania.

            Do Was zajrzę pewnie dopiero jakoś w weekend, już się boję ile będę miała stron do nadrobienia

            Całuję wszystkie :*****


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Scarlett, trzymam kciuki, na pewno bedzie dobrze!!!!


              A na poczatku miesiaca sie wyklaruja na pewno moje podejrzenia i wtedy damy znac...jestem padnieta ide zjesc










              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Scaarlettfasolka się zagnieżdża i może stąd to plamienie???
                Daj znać kochana, jak się czujesz...jestem z Tobą

                U mnie bez zmian kolejny dzień podwyższona temperatura...zobaczymy, co z tego wyniknie....bo tak generalnie, to po owulacji powinna spadać przed @,tak?

                Muszę na dłuższą chwilkę Was opuścić, bo muszę rozbić coś zdrowegona obiado-kolację dla mnie i mężusia.
                Ech te diety i zdrowe odżywianie ....
                Last edited by kaathrina; 21-01-2010, 15:04.
                " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
                  Gosiak ja wiedziałam, że tak będzie!

                  a co u mnie? no trudno powiedzieć czy mam płakać czy śmiać się? jest druga blada kreseczka!!!! zawsze wam powtarzam, ze nawet taka blady świadczy o fasolince, a tym razem ja nie mogę uwierzyć! choć organizm swoje mówi! jeszcze w to nie wierze, jestem jak zaczarowana, plotę bzdury, muszę się uspokoić
                  GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dbaj o siebie i fasolke

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Bajtel, Agatka, Scarlett GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      hej witajcie kochane troche mnie nie bylo ale zbytnio nie miałam czasu bo a to do lekarki a to buszowanie po sklepach i obowiązki domowe.
                      wiecie co wróciła mi nadzieja! wczoraj byłam u lekarki i okazało sie ze miałam dzien wczesniej owulke !!!!!!! a najlepsze jest to ze 2 dni przed owulką było z moim m. małe przytulanko wiec mam nadzieję że wkońcu sie nam uda...


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        dziewczyny u mnie bylo tak. Mialam gosci wczoraj wieczorem (byly moje urodzinki) ale to niewazne siedze z nimi gadam a tu nagle sie poczulam. Ale to strasznie zle. Wymiotowalam co pol godziny powiedzmy. Tak mi minela cala noc. Nie moglam z nimi siedziec wiec goscmi zaja sie moj maz a ja grzecznie lezalam u malej w pokoju. Kolo 5tej rano nie wytrzymalam, zrobilam test.......a tu o dziow zobaczylam dwie kreseczki.Jedna slaba ale to zawsze cos. NIe moglam w to uwierzyc obudzilam meza zeby zobaczyl co i jak. Powiedzial ze on tez widzi dwie kreseczki. HURAAAAAAAAAAAAAAAAA
                        Ale wiecie co mam jakis nerw. Czuje sie dzis okropnie. Wszystko mnie boli. Dzis nie wymiotowalam, wiec sama nie wiem czy wierzyc testowi. Powtorze go pewnie jutro rano i zobaczymy co bedzie. Ale b0oje sie ze to cos innego. Czy przy jakiejs chorobie test moze sie pomylic???chyba nie...ale ja juz nie wiem co myslec. Boje sie cieszyc. Powinam sie wybrac na beta ale nie mam jak. Maz w pracy, a laboratorium daleko wiec nie chche ciagac malej z soba taki kawal. A jeszcze w weekend mam szkole i nie wiem jak przetrwam jak sie tak tragicznie czuje. Co robic...

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka


                          Xagusiaxpl GRATULACJE!!!!!!WOW!!!!!!


                          Normalnie same wrześnióweczki ale super, mam nadzieję, że nam też się udało.....ale spokojnie czekam
                          Agus, który dziś dc?????? I wogóle to fajny prezencik urodzinowy ---wszystkiego naj!!
                          " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dziewczyny wiem że wcześniej pisałyście o plamieniah, chcę trochę was uspokoić, ja też miałam na początku ciązy i od razu pojechałam do gina dostalam duphaston i nakaz bezwzględnie się oszczędzać leżeć i nic nie robić, wszytko poźniej było ok i dowiedzialam się że na poczatku ciązy ok 70% kobiet ma plamnienia i nie oznaczają one nic groźnego dla dzidzi.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Napisane przez kaathrina Pokaż wiadomość

                              Xagusiaxpl GRATULACJE!!!!!!WOW!!!!!!


                              Normalnie same wrześnióweczki ale super, mam nadzieję, że nam też się udało.....ale spokojnie czekam
                              Agus, który dziś dc?????? I wogóle to fajny prezencik urodzinowy ---wszystkiego naj!!
                              Kochana ja mam 26dc. Ale u mnie to roznie bywalo. Raz mialam 32dni a raz 24dni. Zastanawiam sie tylko czy test nie jest omylny. Bo czemu to niby dzis caly dzien czuje sie jakbym przez maszynke przeszla....

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Scaarlett moja koleżanka miała plamienie do 13 tygodnia ciązy prawie cały czas a za miesiąć rodzi, bądź dobrej myśli trzymam kciuki z całego serducha!!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X