Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czesc dziewczyny juz mi troche lepiej.Ale wiem ze po prostu bedziemy tylko we dwojke. Kazda z was by straciła nadzieje po trzech latach. Po prostu nie mam siły juz walczyc. I tak jak powiedziałam ze mysle ze ja tu zostane na zawsze a inne staraczki po prostu beda sie zmieniac



    Jestem naprawde bardzo szczesliwa z waszego szczescia-tylko to ze wszystkie juz po woli macie swoje fasolki przypomina mi ze ja nigdy nie bede miała. Bo spojrzmy prawdzie w oczy. Kazda z was sie starała do 1,5 roku no i w koncu sie udało a ja po prostu jakas trefna jestem i tyle.

    juz mnie to wykancza


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      a to dla wszystkich zafasolkowanych i tych ktore beda za niedługo albo juz sa tylko o tym nie wiedza.


      Uważam za szczęśliwego tego,
      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
      ale podziwiam i szanuję tego,
      który szczęcie stworzył sobie sam,
      który stworzył je silną wola i energią.
      Hippolyte Taine

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Oczekująca nie mów tak , nie poddawaj sie kochana, będziesz miała swoją dzidzie i ten bobasek bedzie tez dla Ciebie.Sciskam Cie
        Ana owocnych staranek, trzymam kciukasy


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Oczekująca bo przyjadę i ci nakopię do d.................!!!!!! co ty opowiadasz,nie można ,tyle wytrzymałaś to i dalej wytrzymasz !!!!!!dla mnie ,dla dziewcząt jesteś nam potrzebna ty dobry duszku

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            oczekujaca7777 nie pobiłaś jeszcze rekordu w stażu starań,więc nie łam się,liderem nie będziesz,a myślę,że przyjdzie na Ciebie też kolej,ale teraz widocznie jeszcze nie ten czas.
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Napisane przez oczekujaca7777 Pokaż wiadomość
              [FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred]Czesc dziewczyny juz mi troche lepiej.Ale wiem ze po prostu bedziemy tylko we dwojke. Kazda z was by straciła nadzieje po trzech latach. Po prostu nie mam siły juz walczyc. I tak jak powiedziałam ze mysle ze ja tu zostane na zawsze a inne staraczki po prostu beda sie zmieniac
              [IMGFONT]
              juz mnie to wykancza
              oczekująca ja czekałam na dziecko 13 lat !!!! a właściwie to już dawno nie czekałam , wiec nie mów że wiesz że bedziecie tylko we dwójke, bo nigdy tego napewno nie wiadomo, ja byłam pewna że nie czeka mnie już ciąża i urodzenie dziecka ,i to w wieku 36 lat a tu taka niespodzianka a raczej cud !!!

              wiec jeśli nie masz siły walczyć to nie walcz poprostu żyj a cud sie sam może zdarzyć i bardzo czesto sie zadarza , czego bardzo życzę

              bo z tego co pamietam in vitro nie bierzesz pod uwagę ???

              a może takie leczenie jak ja przszłam tzn immunologiczne, może to weź pod uwagę, podobno przynosi bardzo dobre rezultaty nie wiemm czy własnie to nam nie pomogło, że zaszłam w ciąże która sie prawidłowo rozwinęła i którą donosiłam
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                oo kala widzę,że jesteś w czołówce jeśli chodzi o lata starań...hehe
                oczekująca więc głowa do góry
                FROCH

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                  oo kala widzę,że jesteś w czołówce jeśli chodzi o lata starań...hehe
                  oczekująca więc głowa do góry
                  no nie wiem czy na forum jest ktoś lepszy ode mnie w tym temacie
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Dziekuje dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!

                    Kala wiem ze ty czekałas na swoja dzidzie bardzo długo i wiem ze jestes wspaniała mama i napewno wiesz co teraz czuje.Ten cały spadek sił. Wiem ze to sie nie zdaza wszyskim i ze niestety niektozy musza sie z tym pogodzic ze nie beda mieli nigdy tego szczescia zostania rodzicami a jak dobrze pamietasz invitro u mnie nie wchodzi w gre.Najbardziej wykancza mnie to ciagle jezdzenie po lekarzach i stres z tym zwiazany. Juz nie mam na to sił.

                    Przepraszam dziewczyny ze wam marudze kochane. Juz spadam stad.Buziaczki

                    Ana dziekuje i jak co to tylko pisz


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Gosiu, Scaarlett Gratulacje!!!

                      Widzę, że sezon fasolek rozpoczął się na dobre. Mam nadzieję, że wszystkim dziewczynom z forum się uda Chyba się pogubiłam, ostatnio tyle fasolek się pojawiło, że nie wiem kto jeszcze ze mną zostanie

                      U mnie powoli zaczynają się dni płodne, więc proszę o zarażenie wiruskiem

                      Oczekująca nie łam się. Wszystko będzie dobrze! Dziewczyny nas pozarażają i też do nich dołączymy

                      Idę robić ciasto z krakersami. Jutro mam imieninki więc muszę zabrać sodkie do pracy.

                      Jeszcze raz gratuluję wszystkich fasolek!!!





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dziewczynki trzymajcie za mnie kciuki, bo oczywiście po raz kolejny wszystko mi się wali. Ja nie wiem, co jest ze mną nie tak Popołudniu dostałam lekkiego plamienia, spanikowałam totalnie Po raz trzeci taki sam scenariusz? masakra. lekarz na razie uspokaja, mówi, że na razie nie widzi niczego niepokojącego. Polecił zwiększyć dawkę duphastonu, brać nospę 3 razy dziennie i dużo odpoczywać. Chodzę co chwilę do kibelka i sprawdzam co się dzieje, bo tak się boję. Już myślałam, że jak termin @ dawno minął i nie było plamień to będzie dobrze. no to nabyłam się szczęśliwa całe pół dnia.

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Trzymam mocno kciuki Scarlett, by wszystko było ok.!! Musisz naprawde sie bac, ale spokojnie. Bierzesz duphaston-on Ci pomoże. Zobaczysz!Dużo odpoczywaj i myśl pozytywnie,masz dobry lek. Moim kolezankom pomagał. Sciskam

                          Skomentuj


                            Scaarlett nie stresuj się, bo to nie pomoże. Tak jak lekarz zalecił dużo wypoczywaj. Masz teraz leki, więc będzie dobrze. Trzymam mocno kciuki. Kiedy masz wizytę u lekarza?





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Kochana Scarlet,trzymaj sie cieplutko i bądż silna-musi być dobrze.....i będzie dobrze....

                              mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                              gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                              Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                              Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                              Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Scarlet - postaraj się odpędzićgdzieś zle mysli.Wiem że to nie jest łatwe ale postaraj sie nie mysleć. Duzo odpoczywaj. Jestem z Tobą - będzie dobrze.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X