Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Ja dzisiaj jestem bardzo pózno,jakoś spać nie mogę...
    tak tu klikam i patrzę że przybyła nam nowa fasolka gratuluje Agatko!!!Pewnie jesteś prze szczęśliwa.Fajnie się ten rok zaczyna mam nadzieję że i mnie się poszczęści...
    Od końca tego tygodnia zaczynamy staranka HURRRRAAAA !!!


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Agatka, gratulacje Wiecie, co, dziewczyny, do lipca ten wątek umrze śmiercią naturalną, tak mi się śniło, a to ponieważ.. wszystkie dziewczyny na nim... zaciążą i już stanie się niepotrzebny Bo ja tez mam bolace piersi i częste siku(innych objawów nie, bo przy pierwszej też tyle miałam, a na nudności i tak byłoby za wcześnie) a mam powody ku temu, żeby myśleć, że to.. wiecie dlaczego... bo robiłam kiedy... trzeba było.. aż mi trochę wstyd mówić(blushing)!

      Więc będzie dobrze, więcej narazie nie powiem, żeby nie zapeszyć, ale na pewno jak będzie powiem, jeśli teraz, to też powiem! jak wszystkie zreszta!










      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Hej dziewczyny, Agatko wielkie gratulacje, to nam się fasolki ostatnio posypały

        Zaadzwonił mój m. nie wie czy przyjedzie bo coś mu w plecach się jakiś mięsień naderwał i mówi ze strasznie boli, nawet siedzieć się nie da ani butów zawiązać :/// ma iść na jakiś zastrzyk, więc jak nie ustanie to nie przyjedzie ( ale mi smutno


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Agatko wielkie gratulacje kochana!!!!tak się cieszę ,fasolki się sypią!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Cześć dziewczyny!
            Mam sporo do napisania, ale nie wiem czy zdążę. zanim mój szkrbcio się obudzi.

            Zacznę od ogromnych gratulacji dla Agatki!!!

            Gizela śniłaś mi się dziś, kupowałaś ode mnie ciuszki na chłopczyka i jakieś bluzki ciążowe .

            (mały już otworzył oczy)

            Więc tak...
            Wczoraj teściowa powiedziała mężowi, że chce ze mną porozmawiać (podejrzewam, że chodzi o to, że nie zwracam na nią uwagi i jestem w stosunku do niej "niegrzeczna"). Może to być doskonała okazja do powiedzenia jej co mnie boli...

            (mały zaczyna marudzić, coraz mniej czasu...)

            Chodzi mi o to, że przeszkadza mi, że wchodzi do nas do pokoju bez zaproszenia i bez pukania. Ja np. chciałabym się poprzebierać, poprzymierzać nowe ciuszki, a nie mogę, bo nie wiem kiedy ona wpadnie na to, że chce przyjść... Albo np. poćwiczyć... Też nie mogę! To takie drobnostki, a jednak pozwalają czuć się kobiecie dobrze...
            Następna sprawa... Wyszłam za mąż za mojego M, a póki co teściowej mam więcej niż jego (?), a przecież nigdzie nie pisało, że wychodząc za mąż mam obowiązek uszczęśliwiać wbrew sobie teściową! Czuje się jak siostra, a nie jak matka mojego męża!! Dopóki to się nie zmieni nie ma mowy o kolejnym dziecku! Tak samo ona pierze (nikt oprócz niej nie może się do pralki dotknąć, ona gotuje i trzęsie domem, bo wszystko musi być na jej... Więc jak ja mam się czuć jak spełniona kobieta!?! Przepraszam dziewczyny, że ja Was tak swoimi sprawami, ale kto zrozumie kobietę jak nie druga kobieta?
            No i teraz sedno jak jej to wytłumaczyć, żeby wyszło na moje?

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              CARIN ja miałam i dalej mam podobne problemy ale z teściem jeśli chcesz możemy o tym popisac zapraszam na wątek Crazy Mums lub Gdy dzieci pójdą spac.


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Carin kochana a może razem z mężem jej to wytłumaczcie.
                Ewa
                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                3150g.55cm.
                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
                  Carin kochana a może razem z mężem jej to wytłumaczcie.
                  Ewciu mój mąż nie nadaje się do takich rozmów. 100x go o to prosiłam...

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
                    no dobra jeszcze niech się gosiak wypowie czy zbiera się z nami, to będzie już niezła grupa do zbiorowego biczowania
                    ciekawa jestem czy bedą te karne klapsiki...??


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Carin ... ach te teściowe U mnie tez nie jest kolorowo ale my na szczescie mieszkamy sami.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Hahahaha........wolałabym nie
                        CARIN kochana ja pewnego dnia jak wysiadły mi nerwy to spokojnie ale stanowczo powiedziałam teścia co mi leży na sercu.Fakt że ja nie mieszkam z nimi.Teściu zaczął podnosić głos to wyprosilam go z domu i się uspokoił
                        Ewa
                        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                        3150g.55cm.
                        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
                          Hahahaha........wolałabym nie
                          CARIN kochana ja pewnego dnia jak wysiadły mi nerwy to spokojnie ale stanowczo powiedziałam teścia co mi leży na sercu.Fakt że ja nie mieszkam z nimi.Teściu zaczął podnosić głos to wyprosilam go z domu i się uspokoił
                          Identycznie ja robię he he jak nie umie sie zachować to "won' z domu i rzeczywiście jest lepiej bo to co on mówi to mi jak ja to mówie "lata i powiewa"


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dziewczyny robiłam test i są dwie krechy wyrażne -
                            jestem w szoku udało się !!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
                              Dziewczyny robiłam test i są dwie krechy wyrażne -
                              jestem w szoku udało się !!
                              Gosiak! GRATULACJE!!!!!!!!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                AGATKA I GOSIA GRATULACJE!!
                                A nie mówiłam że będzie we wrześniu przepełnienie na porodówkach


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X