Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    no coś w tym roku tak wcześnie, przeważnie to tak kolo 19-20 chodzi, no chyba, że w sobotę, też byłam zdziwiona
    a ja nie miałam jakichś nadzwyczajnych objawów ciąży, tylko to spanie, ani mdłości,ani innych dolegliwości

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Hejo!
      Dziś kolejny dzień z temperaturą...ale to chyba jelitówka, mam biegunkę i rozdęty brzuszek i czuję kłucie co jakiś czas, do tego nie mam apetytu... chleb jakoś dziwnie smakuje najchętniej położyłabym się ale muszę kończyć ocenę opisową moich uczniów, jutro zebranie!
      Zajrzę do Was później!
      " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        kaathrinka to kuruj się w takim razie szybciutko!

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Carin ja też oglądam "ciąża z zaskoczenia". Najbardziej zadziwiający był dla mnie odcinek, gdzie dziewczyna nie wiedziała, że jest w ciąży z bliźniakami

          Idę zaraz do lekarza sprawdzić jak moje wyniki po zapaleniu pęcherza. Mam nadzieję, że wszystko już jest ok.





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Dzieki dziewczyny za info.Ale mnie cos rozbiera-łeb pęka i oczy pieką, ogólnie fatalnie Kurcze, ja nie chce! W tym tyg.chcielismy zaczac staranka A przeziebienie, goraczka moga przesunac owulke? Kuruj sie Kartinka. Widze,ze nas razem jakies diabelstwo dopadlo

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Napisane przez Ana2081 Pokaż wiadomość
              Dzieki dziewczyny za info.Ale mnie cos rozbiera-łeb pęka i oczy pieką, ogólnie fatalnie Kurcze, ja nie chce! W tym tyg.chcielismy zaczac staranka A przeziebienie, goraczka moga przesunac owulke? Kuruj sie Kartinka. Widze,ze nas razem jakies diabelstwo dopadlo
              Nie sądzę ja jak zaszłam miałam paskudne zapalenie nerek... Biegunka, silny antybiotyk itp... no masakra. A dzieciątko przetrwało.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                owulka może przesunąć się pod wpływem leków, stresów, choroby i gorączki, tego nie przewidzimy.
                W ciąży przechodziłam grype 2 razy i zapalenie stawów, łykałam leki, a dziecku nic nie było. Wszystko jednak należy konsultować z lekarzem

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez Ana2081 Pokaż wiadomość
                  Scarlet, ja też własnie sie nie znam na wynikach. Chyba musze poczekac, ale niepokoi mnie ten poziom LH... Oczekująca, Ty ekspercie, może coś doradzisz??Wypowiedz się fachowym okiem Scarlet,a niska Ci wyszła beta? Może jednak się udało? Ejonczyk, robiłaś test????? Witaj Agusia

                  Kochana ja tam zadnym ekspertem nie jestem ale powiem co wiem

                  FSH – folitropina (folikulostymulina) – stymuluje dojrzewanie pęcherzyków w jajniku.
                  LH - lutropina (hormon luteinizujący) – stymuluje wytwarzanie androgenów w jajniku (androstendionu i testosteronu), nagły wzrost jego stężenia w środku cyklu zapoczątkowuje ostatnie stadium dojrzewania komórki jajowej i wywołuje pękniecie pęcherzyka, a potem stymuluje ciałko żółte do produkcji progesteronu.
                  Badanie FSH (wraz z badaniem estradiolu) wykonuje się najczęściej w celu określenia tzw. rezerwy jajnikowej.FSH bada się także przy podejrzeniu o niewydolność przysadki (po urazach, intensywnych ćwiczeniach czy nadmiernym odchudzaniu) i przy diagnozowaniu braku miesiączki.
                  Oznaczenie LH wykonuje się jednocześnie z FSH lub później w celu wykrycia przedowulacyjnego piku LH.


                  Istotny jest stosunek stężeń obu gonadotropin. W przypadku prawidłowego cyklu stosunek LH:FSH jest bliski 1, w niewydolności przysadki ulega zmniejszeniu poniżej 0,6, a w zespole policystycznych jajników (PCOS) wzrasta powyżej 1,5. Wynik może zależeć od metody badania.

                  A wiec LH masz w normie choc tak jak mówisz stezenie LH:FSH jest za wysokie moze to wskazywac na PCO ale jesli masz tylko podniesiane LH to jest to małe prawdopodobiensto PCO czesto towazysza bole brzucha niereguralne miesiaczki i mozna to tylko stwierdzic przez USG po prostu jest to zaburzenie jajeczkowania.Ale tak jak mówie absolutnie niczym sie nie przejmuj bo 1,44 to nie jest zła srednia kochana a po drugie nie musi o niczym swiadczyc.

                  Najwazniejsze to sie nie stresowac bo jak sie stresujesz bo skacze nam prolaktyna(hormon stresu) i wtedy jajeczka nie pekaja i nie mam dzidzi Takze najwazniejszy jest spokój kochana.

                  Scarlet ja nie wiem ja bym juz z 15 testów zrobiła słonce jak bym tyle @ nie miała

                  Moja dzis sie pojawiła ale wiedziałam ze przyjdzie no i na nia czekałam

                  Buziaczki
                  Last edited by oczekujaca7777; 18-01-2010, 19:17.


                  Uważam za szczęśliwego tego,
                  który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                  ale podziwiam i szanuję tego,
                  który szczęcie stworzył sobie sam,
                  który stworzył je silną wola i energią.
                  Hippolyte Taine

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Napisane przez laurunia20 Pokaż wiadomość
                    Dziewczyny, maz w tym miesiacu dal zielone swiatlo czyli zaczelismy zrobic bez zabepieczenia i ostatnio bylo przedwczoraj, a mi akurat wtedy zaczal sie okres plodny, a znam swoj organizm, wszystko mam regularne na szczescie, u mnie plodny okres trwa z 5 dni w srodku cyklu mniej wiecej od 13 do 18 , jeszcze 90 prawdopodobienstwo dwa dni przed i po.. no i pierwszy i drugi dzien po skonczeniu @, wiem, bo moja corka poczeta wtedy byla.. z jednej strony chce, ale z drugiej sie boje, wiedzac, ze juz moze byc tak, ze znowu jestem...hihi, troche napiecie bo ja tak nie planuje... tylko wiadomo, skoro robimy tylko bez zabezpieczenia... jestesmy zdrowi... to logicznie wyjdzie na to, ze jesli nie w tym mies, to w nast na pewn o nie ujdzie imi na sucho

                    Gratuluje super podejscia.I oczywiscie zycze ci jak najbardziej zeby ci sie to spełniło bo kazda z nas tego pragnie
                    Zauwazyłam ze juz którys raz powtarzasz ze "ja jestem zdrowa" Tutaj dziewczyny tez sa zdrowe i znaja swoje organizmy na wylot a po prostu nie wychodzi bo tak juz jest. No i jak wiemy zdrowe pary staraja sie nawet do 2 lat i nic(niekiedy nawet dłuzej). Po prostu nasz organizm jest tak zbudowany i tyle. A ze ktos sie stara dłuzszy czas nie znaczy ze jest chory albo musi mu cos byc ze nie wychodzi.
                    Moze nie miałas tego na mysli ale ja to tak odczułam.
                    Ja tez miałam wszystko dobrze az do teraz jak mi FSH powarjowało i jakos nie wychodziło i tez byłam zdrowa i tez znam swój organizm na wylot.
                    Last edited by oczekujaca7777; 18-01-2010, 18:24.


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      hej
                      ale mnie dawno u was nie było, nabaźgrałyście strasznie ...
                      nie weim kiedy to nadrobie chyba w weekend bo jade do mamusi to wtargne tam na neta
                      Wpadłam dzis naspisac co u mnie
                      A w sumie to po staremu, w pracy zapiernicz...
                      do leków sie juz przyzwyczaiłam, czekam na @ mam 29dc i nic nie widac,a ostatnio cykle 21dni miałam hmmmm chyba efekt leku brak owulki to brak @ przy lekach
                      Troche mnie to denerwuje bo w lutym do gina mam isc w 13dc, a bez @ to lipnie bedzie
                      Całuje was gorąco i s ciskam pyszczki :* papa
                      do sobotki wtedy bede

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Czesc Edziulka.
                        Wiem co masz na mysli z tym skrobaniem mnie nieraz niema na necie przez 2 dni a tu naskrobane ze przez godz siedze i czytam

                        Dobrze ze juz sie do tabletek przyzwyczajiłas słońce napewno jeszcze troche i ci sie wszystko urególuje. no potem nic tylko meza zaciagnac do hahhahahahahahahhahahah


                        Kaathrinko kuruj sie kochana szybciutko i ty tez Ana


                        Uważam za szczęśliwego tego,
                        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                        ale podziwiam i szanuję tego,
                        który szczęcie stworzył sobie sam,
                        który stworzył je silną wola i energią.
                        Hippolyte Taine

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          WitamA ja mam dolaPowtórzyłam test i nic:'(Moje ciało mówi co innego a test co innego.
                          Ewa
                          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                          3150g.55cm.
                          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                          Skomentuj


                            Ewciu moze to była jakis trefny test-i dlatego wyszedł negatywny teraz- nigdy nie wiadomo. Idz na bete jutro kochana jak mozesz najlepiej. Po to zeby sie uspokojic i juz nie martwic. Wiesz jak testy lubia oszukiwac. Naprawde kochana jak tylko mozesz to lec na bete z samego rana.
                            Buzka

                            Nawe ginekoladzy mówia ze
                            negatywny test- nie wiarygodny
                            pozytywny - wiarygodny


                            Uważam za szczęśliwego tego,
                            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                            ale podziwiam i szanuję tego,
                            który szczęcie stworzył sobie sam,
                            który stworzył je silną wola i energią.
                            Hippolyte Taine

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              dziewczynki ja tez polecam badanie krwi. Moja pierwsza ciaza tak sie zaczela. Mialam okres no moze nie normalnie troszke krotszy jednak to mi jeszce nic nie powiedzialo. NIe robilam testu bo bala sie zobaczyc jedna kreseczke. Bolaly piersi ale mowilam sobie to pewnie wyobraznia. Kolezanka poradzila zrob test. Nie chcialam ale jakos zrobilam. Zobaczylam dwie blade kreseczki. Potem drugi zrobilismy bo nie moglismy uwierzyc ze to prawda. Dwie kreseczki poszlismy do lekarza nic nie zobaczyl. Kazal isc na badanie krwi. Wynik okazal sie pozytywny.Blismy w 7 niebie. Jednak lekarz kazal powtorzyc badanie obawialismy sie co sie dzije. Wszytsko okazalo sie dobrze. Byla bardzo wczesna ciaza. Owulacje mialam pod koniec cyklu dwa tygodnie pozniej niz mslalam. Dlatego teraz staramy sie co drugi dzien bo nigdy nie wiadomo. Dziewczyny glowa do gory. Bedzie dobrze

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Ewcia nic się nie stresuj, Oczekująca ma rację, testy czasem głupoty pokazują, u mnie ciało mówi co innego, a testy swoje. wiem, że to przeżywasz, bo sama o niczym innych nie myślę. Zrób betę, po takim czasie na pewno pokaże. Ja sie zawiodłam i jej nie powtórzę, prędzej do ginka pójdę jak się nic nie zmieni. Jestem z tobą całym serduszkiem kochana!
                                Oczekująca niezłą artylerię wyciągnęłaś z szafy. Ale się uśmiałam widzę, że pomimo @ humorek dopisuje
                                Edziulka dobrze, że skrobnęłaś, zawsze coś, ale pamiętaj, że czekamy i tęsknimy tutaj za tobą!

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X