Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Trafilam do Was bo tez staram sie o dzidziusia. Mamy juz jedna kruszynke skonczyla dwa latka i pomyslelismy ze czas na kolejne. Jednak nie jest tak latwo Staramy sie dopiero 4 miesiac ale ja juz sie niecierpliwie. Wiem jak to jest bo przezylam to juz ale dobija mnie jak pomysle o tych kolejnych miesiacach gdzie widzi sie tylko jedna kreseczke. No coz zycze Wam kobietki udanych staran.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      agusia dobrze, że do nas dołączyłaś, bo jest nas więcej mamusiek starających się już o drugą kruszynkę i każda z nas ma z tym problem choć narzekamy, wpadamy w deprechę to razem zawsze raźniej. nie jesteś sama z tym problemem. sama staram się już od kilku miesięcy o drugą fasolkę, a tu ciągle nic, ale cóż, będzie lepiej!

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Agusia- witamy Cię w naszym gronie


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          dzieki za przywitanie. Jak bede miec troszke wiecej czasu poczytam Wasze posty. U mnie wczoraj bylo przytulanko ale niedlugo bedzie @ wiec to nie byly starania tylko przyjemnosc. Wiecie zalozylam sobie ze koniecznie w tym roku chche urodzic kolejnego szkraba. Mam nadzije ze to sie spelni. Ale zobaczmy jak to bedzie. Kochane zeycze kazdej z Was malenkiej fasoleczki w brzuszku

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            cześć dziewczynki!
            co tu takie pustki? piję kawkę i nie ma się z kim napić? wszystkie wybyły do pracy?
            edzia gdzie nam przepadłaś? tęsknimy!
            u mnie nic się nie zmienia, @ brak, objawów żeby przyszła żadnych, czekam cierpliwie

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              cześć dziewczynki!
              co tu takie pustki? piję kawkę i nie ma się z kim napić? wszystkie wybyły do pracy?
              edzia gdzie nam przepadłaś? tęsknimy!
              u mnie nic się nie zmienia, @ brak, objawów żeby przyszła żadnych, czekam cierpliwie-my tak razem jak bliżniaczki idziemy!!!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                hej! My na szczescie juz po urodzinkach. Aga przyjmowała gosci dwa dni"]Scaarlett, bajtel wy czekacie na @ i zadnych objawów nie macie, a u mnie jeszcze dobre 5 dni do @ a do tygodnia piersi bola i strasznie nabrzmiałe do tego od paru ciągnie mnie strasznie podbrzusze , wieczorem gdy kłade sie spac to nie moge sobie wybrac wygodnej pozycji do spania- na plecach to ciągnie strasznie podbrzusze i czuje sie jakbym mniała za chwile dostac @ a na brzuchu wiadomo_ bolace cycki... a do tego nastrój podły nawet mąz zauwazył ze strasznie rozdrazniona jestem ostatnio.. no i cycuszki większe tez zauwazył
                Last edited by aliaga17; 18-01-2010, 10:13.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  no u nas @ miała być już w zeszłym tyg i do dziś jej nie ma czekamy co to będzie.
                  ja jestem jakoś pesymistycznie nastawiona, bo beta w ubiegłym tyg. nic nie wykazała, więc próbuję nie myśleć, że to to. poczekam jeszcze kilka dni i zrobię test w ostateczności.

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Scaarlett trzymam kciuki oby sie udalo. Najwazniejsze to nie myslec za duzo o tym. Postaraj sie byc pozytywnie nastawiona. Wiem ze latwiej to powiedziec niz zrobic, ale chociaz troszke. Ja jakos mam miec kolo 21@, i pewnie przyjdzie.
                    Dziewczynki a mam pytanie bierzecie kwas foliowy. Bo ja jakos w tych staranaich o nim zapomniala. Dzis usze kupic

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Ostatnio oglądałam taki cykl "ciąża z zaskoczenia" gdzie kobiety do samego końca nie wiedziały, że są w ciąży bo:
                      a) test wyszedł negatywny
                      b) miały miesiączkę
                      c) miały nieregularne krwawienia i wiązały to z nieregularną miesiączką
                      d) nie czuły ruchów dziecka
                      e) chudły!
                      f) nie rosły im brzuszki
                      g) nie miały żadnych objawów ciążowych
                      Hmmm poszperam w internecie może znajdę taki film do ściągnięcia to Wam dam .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Niestety filmu nie ma mam tylko takie coś http://www.female.pl/artykul/8337/Ci...skoczenia.html

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          dzieki Carin od razu mi lepiej! wiem, że sama byłaś zaskoczona
                          Agusia tak biorę kwas foliowy już ponad 4 miechy, od momentu kiedy zdecydowaliśmy się starać o fasolkę. 3mam kciuki żeby ta wredota po 20 nie przyszła

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
                            dzieki Carin od razu mi lepiej! wiem, że sama byłaś zaskoczona
                            Agusia tak biorę kwas foliowy już ponad 4 miechy, od momentu kiedy zdecydowaliśmy się starać o fasolkę. 3mam kciuki żeby ta wredota po 20 nie przyszła
                            No ja właśnie tez miałam okres ale tylko jeden nadprogramowy . I o 3 dni spóźniony, i przez te 3 dni myślałam, ze zaszłam, a tu dupa - pojawiła się @! A jednak Kubuś już tam był.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              carina u Ciebie jak sprawa wygląda?? ciąża czy @??robiłaś w końcu test?
                              FROCH

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                                carina u Ciebie jak sprawa wygląda?? ciąża czy @??robiłaś w końcu test?
                                Ani to ani to . Pewnie po cerazette mi się rozregulowało...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X