Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dziewczyny, maz w tym miesiacu dal zielone swiatlo czyli zaczelismy zrobic bez zabepieczenia i ostatnio bylo przedwczoraj, a mi akurat wtedy zaczal sie okres plodny, a znam swoj organizm, wszystko mam regularne na szczescie, u mnie plodny okres trwa z 5 dni w srodku cyklu mniej wiecej od 13 do 18 , jeszcze 90 prawdopodobienstwo dwa dni przed i po.. no i pierwszy i drugi dzien po skonczeniu @, wiem, bo moja corka poczeta wtedy byla.. z jednej strony chce, ale z drugiej sie boje, wiedzac, ze juz moze byc tak, ze znowu jestem...hihi, troche napiecie bo ja tak nie planuje... tylko wiadomo, skoro robimy tylko bez zabezpieczenia... jestesmy zdrowi... to logicznie wyjdzie na to, ze jesli nie w tym mies, to w nast na pewn o nie ujdzie imi na sucho










    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      z jednej strony chce, ale z drugiej sie boje, wiedzac, ze juz moze byc tak, ze znowu jestem..-

      laurunia- rozumiem twoje wątpliwości to jest normalne uczucie ,musisz dojrzeć do tej miłości ,zapewniam że każda z nas ma lub miała takie wątpliwości ale miłość do dziecka i pragnienie jest silniejsze!!z czasem się oswoisz i przekonasz że czynisz dobrze .Każda z nas ma swoje inne kłopoty z zajściem w ciąże,a jednak się staramyz nami ci będzie dobrze,zapewniam

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Dziewczynki co za cisza??????????????zamarzły,zasypało????

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          dzieki wielkie bajtel tak, masz racje, wlasnie macierzynstwo jest cos takiego super pieknego i trudnego jednoczesnie.. ale jak sie dowiem, ze nowa fasolka jest jednak baaardzi sie bede cieszyc










          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Właśnie, wszystkie niepokoje znikają jak usłyszysz bicie maleńkiego serduszka!!!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Bajtel, Scarlett i Agatka trzymam kciukasy żeby to było już to ale by była trójeczka mamusiek z jednego miesiąca

              Larunia ja też myślę że jeśli jesteście pewni że chcecie tego dziecka to zielone światło

              Oczekująca na Ciebie kochaniutka też przyjdzie pora i to w najmniej spodziewanym momencie, zobaczysz, nosek do góry.

              W środę przyjeżdża mój m. będe w 16 dc więc też coś "poćwiczymy" a nóż coś z tego wyjdzie


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Witajcie dziewczynki po weekendzie! Mnie nie było we Wr., bo wyjechaliśmy z moim m do moich rodziców. Uwielbiam tam jezdzić. Wczoraj troskę popiłam sobie ze znajomymi i się zrelaksowałam. Korzystam póki mogęNiedługo mam nadzieje,ze zaczna mi sie dni płodne.
                Oto moje wyniki: FSH - 6,70; LH - 9,7; Estradiol - 69,1. To było robione w 3 dc. Martwi mnie wysiki poziom LH. Podobno stosunek LH : FSH ma być zbliżony do 1, a u mnie wynosi 1, 44. Jest za wysoki Co Wy myślicie o tych badaniach??Jutro mój m robi badanka. Nie chciał, ale wie, że musi. Oby wyszły u Niego dobre!!! Bo jak mi lekarz mówił-lepiej i szybciej leczyć kobietę... Dajcie kochane znać, czy wiecie, co mgą te wyniki oznaczać. Miłej niedzieli!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Oczekująca jesteś cudna, dziękuję za twoje wykłady. Naczytałam się strasznie o tych betach i błędach i aż włosy się jeżą na głowie jakie historie się zdarzają. potrafi beta wyjść niegatywna, a sikańce pozytywne, albo ani to, ani to do 3 miesiąca ciąży nie wychodzi. trochę się pocieszyłam, ale nie nastawiam się, bo się potem rozczaruję.
                  choć powiem, że czuję się fatalnie. Piersi to bym najchętniej odpięła i zostawiła tak mi dają popalić. normalnie stanika zapiąć nie idzie. M za mną chodzi i tylko woooow i ach jakie są wielkie i cudne
                  Dotka to wykorzystaj m na maxa
                  larunia powodzenia! i nie myśl za dużo, będzie dobrze
                  ANa nie znam się złotko na tych badankach, ale myślę, że nas kochany duszek oczekująca na pewno ci coś podpowie. Mam nadzieję, ze badanka są w normie i macie zielone światło w drodze po fasoleczkę

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    hihi.... teraz to jest przyjemne... mamy tylko bez,.. super... zobaczymy, czy skutek uboczny sie pojawi...hihi, bo mam dni plodne... ale jestem odwazna... ale wiem dlaczego, bo w ramach malzenstwa pozwalam sobie... studiow nie mam, skonczylam, wiec...










                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Hejka!
                      Chciałam do Was napisać z pracowni informatycznej ze szkoły?ale nie wiem czemu, gdy tylko korzystam z innego kompa niż swój i wchodzę na mamacafe, to jedynie mogę poczytać Wasze odpowiedzi a nie mogę nic napisać, bo odrzuca mi moje logowanie hmm...dziwne
                      No ale do rzeczy! Zakończyłam semestr w szkole, wszystko zaliczone!!! Hurra, kilka weekendów przerwy i dopiero tam wrócę
                      A poza tym mój wirus się rozwija, z dnia na dzień czuję się słabsza, temperatura wciąż 37,1 ...
                      " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Kaathrinka to chyba nie pozostaje nic jak tylko 3mać kciuki

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Czesc dziewczynki :-)
                          I weekend minął :-( szkoda, troszkę za szybko.
                          kaathrina gratulują zakończeniA SEMESTRU :-)
                          OJ UCIEKAM, TROSZKĘ POPRASOWALAM I JESTEM PADNIĘTA - FASOLKA CHYBA TEZ CHCE LULU :-)
                          Agatka, Bajtel, Scarlett, - trzymam kciukaski
                          BUZIACZKI DLA WAS,


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
                            Kaathrinka to chyba nie pozostaje nic jak tylko 3mać kciuki
                            Dziękuję, ale chyba to w 70% albo przemęczenie albo grypa .....no chyba, że w 30%....ale nie nastawiam się...bo potem smuteczki i wogóle...


                            Edzia gdzie jesteś??
                            " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              czesc Dziewczynki wlasnie znalazlam to forum.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Agusia witaj u nas!

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X