Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hej dziewczynki dziś mam kolenede byłam przekonana że za tydzień ,no ale dobrze że sąsiadka wpadła z wizytą.
    Ejonczyk, robisz test czy betę ????????? kiedy się dowiemy co u ciebie??????????

    Edzie gdzie jesteś???????????

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Powtórzę test w poniedziałekMam urodziny wiec myślę że zrobię sobie prezent
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Ja też /jak nie dostanę @ do tego czasu to /zrobię test! ale w cuda nie wierzę już @ mi się kiedyś spóżniała .............no zobaczymy

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Hej kobitki co taka cisza???????????? zasypane ,zamarznięte

          gizelka jak się czujesz??????????

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
            Hej kobitki co taka cisza???????????? zasypane ,zamarznięte

            gizelka jak się czujesz??????????
            Witajcie...właśnie wróciłam z miasta-musiałam sie dotlenić....i przy okazji weszłam do lumpka i wiecie co za 10zł.kupiłam kombinezonik a drugi dostałam od pani której w ogóle nie znam....wiem ,ze za wcześnie,ale ja nie wierzę w zabobony,nie mogę zostawić tego na póżniej-niech każdego miesiąca coś kupie....-to nie odczujemy,bo też nie mamy na tyle pieniędzy...
            A jak ja się czuję, w pachwinach ból się zmniejszył....a dzisiaj tak się najadłam,że teraz brzusio pobolewa....,piersi są wrażliwe i mój sie śmieje,ze mam takie duze sutki-odstające-szpiczaste!!!...i dzisiaj obudziłam się z bardzo mocnym bólem głowy...zaczyna sie-mdli mnie rano.....ale nie zwracam....,no rzadko jadam kolację bo nie mam apetytu-wilczy mam tylko w obiad....
            A co tam i ejonczyk?....jak ty sie czujesz? jak tam twoje maleństwo?
            A jak pozostałe moje kochane dziewczynki???????....



            mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
            gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
            Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
            Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
            Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Gizelka bardzo się cieszę że jesteś, wiesz ja też nie wierzę w zabobony,
              a co myślą o tym pozostałwe dziewczęta,kiedy zacząć kompletować wyprawkę??????????? z tym lumpikiem to super sprawa ,moje koleżanki ciężarówki chodzą i piękne ubranka przynoszą,trzymaj się cieplutko pa

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Gizelko z tymi piersiami to też mam przegiecieOpędzam się od mojego m jak od muchy bo jemu się tak podobają że non stop mnie za nie łapieMdłości czasem wieczorem mamPrzed samym snem.Nie wiem czy jest sens wydawać pieniądze na następny test chyba zamiast tego wybiorę się do lekarza.Tymbardziej że ta kreska cały czas jest widoczna.Wcześniej była szersza ale jaśniejsza natomiast teraz jak patrzę to jest mocna ale cieńsza!Co o tym myślicie?
                Ewa
                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                3150g.55cm.
                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
                  Gizelko z tymi piersiami to też mam przegiecie.Opędzam się od mojego m jak od muchy bo jemu się tak podobają że non stop mnie za nie łapie.Mdłości czasem wieczorem mam.Przed samym snem.Nie wiem czy jest sens wydawać pieniądze na następny test chyba zamiast tego wybiorę się do lekarza.Tymbardziej że ta kreska cały czas jest widoczna.Wcześniej była szersza ale jaśniejsza natomiast teraz jak patrzę to jest mocna ale cieńsza!Co o tym myślicie?
                  Ejonczyk,moja kochana to już minęło trochę czasu....jak chcesz być spokojna rób jeszcze jeden test....ja zapewne jak bym do lekarza się nie dostała na drugi dzień po zrobieniu testu zapewne jeszcze nie jeden test bym zrobiła....-wiec do dzieła kochanie i będziesz przynajmniej spokojna....ale objawy masz typowo fasolkowe....i co tu się zastanawiać idż do sklepu i rób....ja bym już nie wytrzymała,gdybym nie była jeszcze u lekarza...


                  mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                  gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                  Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                  Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                  Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
                    Gizelko z tymi piersiami to też mam przegiecieOpędzam się od mojego m jak od muchy bo jemu się tak podobają że non stop mnie za nie łapieMdłości czasem wieczorem mamPrzed samym snem.Nie wiem czy jest sens wydawać pieniądze na następny test chyba zamiast tego wybiorę się do lekarza.Tymbardziej że ta kreska cały czas jest widoczna.Wcześniej była szersza ale jaśniejsza natomiast teraz jak patrzę to jest mocna ale cieńsza!Co o tym myślicie?
                    Nie ma co wydawać! Idź do lekarza w umówionym terminie, jeśli nie wystąpiło żadne krwawienie to nie ma obaw . Dzidzi nic nie dolega. Zresztą krwawienie nie zawsze oznacza poronienie. Wsłuchaj się w swoje ciało. Po tak długim czasie od zrobienia testu nawet gdyby kreska znikła nie byłoby obaw.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Cześć dziewczyny,
                      Jak się cieszę że dzisiaj piętek - dwa dni na leniuchowanie. Co prawda jutro czeka nas iprezka rodzinna ale jakos zleci - zawsze to nie trzeba iść do pracy
                      Chyba wyciągnę mojego m do sklepiku po jakieś śpioszki - białe no bo na razie jeszcze nie wiadomo. Owszem kupowałam juz takie ubranka ale dla dzieci znajomych - teraz bedzie to dla naszego maluszka
                      Wydrukowałam sobie przepis na to ciasto amerykanskie - rozdalam w pracy dziewczynom postaram się w niedługim czasie zrobić bo wygląda super smacznie!


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Czesc dziewczyny ja własnie po pracy do domu juz przyszłam


                        Scaralet słońce do serduszka tule baaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrdzo mocno kochana


                        Misiaczek co do owulki to od pekniecia jajeczka mamy jeszcze 24 godz płodnych i najlepiej w tym czasie mmmmmmmmmmmmmm no wiesz co hahahahahahahhaahahahahha . Pecherzyk musi urosnoc do jakis tam rozmiarów zeby byc rozwinietym. Mnie jak peka to boli takze wiem ze mam owulke wtedy. Ale jak dziewczyny pisza najlepiej na monitoring co 2 dni chodzic to wtedy sie dowiesz najwiecej kochana.I jakby nie pekł to tak jak dziewczyny mówiły dostaje sie zaczszyk i peka

                        Ewcia. Gizela dbajcie o nasze maluszki.Ja tez nie wierze w zadne zabobony.Chyba ze w te dobre hahahahhahahahahahahhahahahahhah no ale to juz inna sprawa

                        Ja juz mam bole na małpisko wstretne.No ale niech nadchodzi bo nastepny cykl z moitoringiem i stymulacja -zobaczymy co tam wyjdzie

                        Bajtel kochana trzymaj sie i niezałamuj-a moze akurat-jak juz to kiedys pisałam kochana tylko bóg to wie i musimy mu zaufac a napewno wszystko sie wyjasni słońcę
                        Last edited by oczekujaca7777; 15-01-2010, 19:25.


                        Uważam za szczęśliwego tego,
                        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                        ale podziwiam i szanuję tego,
                        który szczęcie stworzył sobie sam,
                        który stworzył je silną wola i energią.
                        Hippolyte Taine

                        Skomentuj


                          a tu mały referat


                          Owulacja



                          Jeśli Twój cykl miesięczny trwa 28 dni, owulacja zwykle występuje około 14 dnia cyklu, plus minus jeden dzień. Aby dowiedzieć się ile trwa Twój cykl, zacznij liczyć od pierwszego do ostatniego dnia miesiączki, przed rozpoczęciem następnej. Im więcej cykli obejmą Twoje obliczenia, tym bardziej dokładny będzie otrzymany wynik. Jeżeli Twój cykl jest dłuższy, lub krótszy niż 28 dni, wtedy dzień jajeczkowania następuje prawdopodobnie na 14 dni przed końcem danego cyklu. Na przykład, jeśli Twój cykl trwa 32 dni, istnieje duża szansa, że owulacja przypadnie na dzień 18 cyklu, a jeśli kobieta ma cykl 25 dniowy, wtedy jajeczkowanie przypadnie na dzień 11.
                          Uważa się, że komórka jajowa może ulec zapłodnieniu przez 5 dni podczas cyklu:
                          • 3 dni przed owulacją - plemniki pozostając w środowisku śluzu szyjkowego utrzymują zdolność do zapłodnienia przez około 72 godziny czyli 3 doby;
                          • w dniu owulacji
                          • 1 dzień po woulacji - komórka jajowa zdolna jest do zapłodnienia przez 24 godziny;
                          Komórka jajowa może zostać zapłodniona w ciągu 24 godzin od owulacji, a średni czas przeżycia plemników w drogach płciowych kobiety wynosi 48 - 72 godziny. A więc, jeśli chcesz na pewno zajść w ciążę powinniście współżyć codziennie, zaczynając na dwa dni przed przewidywaną owulacją (na wypadek, gdyby była wcześniej) i kontynuując przez cztery następne (w razie gdyby się spóźniła). Uprawianie seksu więcej niż raz na dzień, może mieć odwrotne skutki - zbyt częste wytryski partnera mogą na tyle zmniejszyć ilość zawartych w niej plemników, że nie będzie możliwe skuteczne zapłodnienie. Po fazie okołoowulacyjnej cyklu, należy współżyć około dwa, trzy razy w tygodniu w razie, gdyby jajeczkowanie nie odbyło się w przewidzianym terminie. Czas owulacji jest znacznie trudniejszy do przewidzenia w przypadku nieregularnych cyklów, ale temu można zaradzić. W takich przypadkach należy uprawiać seks dwa, trzy razy w tygodniu przez cały czas, a - co drugi dzień zaraz przed, w trakcie i natychmiast po przypuszczalnym środku Twojego cyklu.
                          Sposoby na określenie czasu Twoich dni płodnych
                          • Ból owulacyjny - Pojawienie się kłucia lub pobolewania po jednej ze stron podbrzusza, nazywane bólem owulacyjnym, często jest związane z wystąpieniem owulacji (spowodowane rozciąganiem otoczki jajnika podczas uwolnienia komórki jajowej). Również piersi stają się bardziej wrażliwe na dotyk. Należy pamiętać, że nie wszystkie kobiety odczuwają tego typu dolegliwości podczas jajeczkowania, nie znaczy to jednak, że mają one cykle bezowulacyjne.
                          • Śluz szyjki maciczy - Podczas owulacji wydzielina szyjki macicy staje się przejrzysta i ciągliwa, przypominając trochę białko surowego jajka. Przy braku owulacji, jest ona biała i nieprzejrzysta. Zauważysz takie zmiany przy podcieraniu się papierem toaletowym przed oddaniem moczu. Zwracaj uwagę na jakość wydzieliny (śliskość, rozciągliwość, wilgotność). Kolor oraz ilość mogą się zmieniać.
                          • Podstawowa temperatura ciała - Temperatura ciała kobiety wzrasta zaraz po owulacji i pozostaje taka przez około dwa tygodnie. Dlatego, mierzenie temperatury w trakcie trwania cyklu może pomóc Ci znaleźć okienko płodności. Aby pomiary były wystarczająco dokładne, powinnaś mieć termometr z podziałką do jednej dziesiątej stopnia, które można zwykle kupić w aptece, a wyniki każdego pomiaru zapisywać tak, że powstaje wykres zmian Twojej temperatury. Zaczynając od pierwszego dnia (dzień pojawienia się krwawienia) zmierz swoją podstawową temperaturę ciała zanim jeszcze wstaniesz z łóżka, pójdziesz do łazienki. Aby wyniki były pozbawione błędu, zawsze strzepnij termometr dokładnie, co zapewni Ci prawidłowy odczyt następnego ranka. Wzrost temperatury o pół stopnia w drugiej połowie cyklu znaczy, że wystąpiło jajeczkowanie, a linia niezmienna wykresu świadczy o braku owulacji. Jeśli zaszłaś w ciążę, temperatura pozostanie podwyższona, jeśli nie - spadnie do poprzedniej wartości na początku miesiączki. Główną niedogodności tej metody jest fakt, że temperatura rośnie po owulacji, czyli wykres nie jest przydatny do planowania pożycia w pierwszym miesiącu. Ale prowadzenie takich pomiarów przez kilka miesięcy pozwoli Ci na w miarę dokładne poznanie czasu występowania owulacji, a co za tym idzie - na ustalenie Twoich dni płodnych.
                          • Testy płodności - Chociaż pomiar temperatury jest tani i stosunkowo wiarygodny, może być on mało wygodny. Tak więc inną dostępną metodą jest nowy zestaw do przewidywania owulacji, który jest w sprzedaży w większości aptek. Polega na ocenie ilościowej poziomu hormonu lutenizującego (LH) w moczu, który jest wydzielany w dużych ilościach w 24 - 48 godzin przed owulacją. Zestawy te są podobne do testów ciążowych. Załączane są do nich paski, które zmieniają kolor zaraz przed rozpoczęciem okresu płodności, dając Ci znak, że Twoje ciało jest przygotowane do zajścia w ciążę.


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Napisane przez Ana2081 Pokaż wiadomość
                            Ejonczyk, milo,ze pytasz Ja dzis odbiore wyniki: FSH, LH, ESTRADIOL. Troche sie boje. Mam ostatni dzien @ i codziennie boli mnie podbrzusze-nie wiem, co to jest...! W 1 dzien to umieralam, ale nigdy nie bolal mnie codziennie. Juz zaczelam myslec, ze moze (pewnie uznacie,ze jestem stuknieta )1 jajko sie zaplodnilo, a drugie nie i zeszlo z krwia (bo byly 2 na monitoringu). Wiem, wiem-odwalilo mi chyba,ze majac okres mysle,ze moze jestem w ciazy. Ale znacie takie przypadki? @ mniej obfita.
                            I jak twoje wyniki kochana


                            Uważam za szczęśliwego tego,
                            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                            ale podziwiam i szanuję tego,
                            który szczęcie stworzył sobie sam,
                            który stworzył je silną wola i energią.
                            Hippolyte Taine

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Ana i jak wyniki?
                              Ewa
                              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                              3150g.55cm.
                              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Witam moje kochane!
                                Jak wyniki Ejonczyk?
                                Ana, masz rację L4 zawsze jest jakąś alternatywą, ale w sumie dziewcyzny też mają rację, że można syfem się zarazić nawet w sklepie....ehh

                                Dziewyczyny, które już mają fasoleczkę przepraszam,że pytam, bo już niejednokrotnie był poruszany tent temat, a mianowicie chodzi o temperaturę...czy przez cały dzień utrzymuje się ta wyższa?? Czy odczuwacie podwyższoną temperaturę, tj przy chorobie, bądź jakby Was wirus złapał, a więc czujecie się osłabione, złamane i wogóle? Czy wogóle jej nie odczuwacie? Pozdrooo
                                " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X