Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Masz rację Scarlet.Jesteśmy w tej samej sytuacjiNie możemy się doczekać drugiej dzidzi.I tak jak piszesz to i tak komfortowa sytuacja.Bo mamy już po jednym serduszku do kochaniaAle już to kiedyś mówiłam.To nie jest tak że Nie jest nam dane drugie dziecko.Może to ma na udowodnić że Nie wszystko w życiu przychodzi łatwoAle jestem pewna że przyjdzie
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Moja coreczka ma 4 miesiace, a nareszcie udalo sie przekonac mojego: juz sie nie zabezpieczamy. Po prostu myslelismy,ze najlepsza strategia(na szczescie u nas wyniki dobre sa) jest nie zabezpieczac sie i zyc, w ten sposob, skoro teraz ma 4 miesiace, to na pewno do lata cos zaowocujemy dziecko grzeczne, wiec mam nadzieje, ze juz moj sie nie rozmysli i bedziemy dalej bez zabezpieczenia, bo ja stawie na takie czekani... czynne. Pozatym juz umiem obserwowac objawy i wogole, znam swoje cialo na tyle, ze wiem dokladnie kiedy sa dni plodne(90% na pewno)

      ufff, naprawde przytulam do serduszka, dziewczyny, ale ja nadal jestem pewna, ze w tym roku wszystkie pozostale bedziecie mialy dzidzi(wlacznie ja druga Marze o tym, zeby teraz dac syna mezowi
      Ale Scaarlet ma racje, te, ktore juz mamy po jednym jestesmy w o wiele lepszej sytuacji bo... juz wiemy na pewno, ze zachodzimy jakby...Ale co do dziewczyn pozostalych na pewno bedzie dzidzia w krotce, poniewaz .. jestescie mlode, np oczekujaca.. masz tylko 24 lata, wow,to Ty do 30 urodzisz conajmniej dwojke:










      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Larunia ty chyba miałaś lekki poródJa jak moj syn mial 4 miesiące nawet nie myślałam o ciąży i porodzie(a wręcz jak myślałam o drugim porodzie to dostawalam białej gorączki),ale czas robi swojeI teraz już myślę o tym innaczej
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          ejonczyk ja to samo teraz i na poród jestem chętna, ale coś mi sie przypomina, że na porodówce się zarzekałam: nigdy więcej! ale czego się dla dziecka nie zrobi

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Wiecie co? a ja to tak sobie myślę,widząc tez po sobie,kiedy mi się spóźniał @ aż tydzień,że same się nakręcamy ZA bardzo na ta ciaże..a potem jesteśmy rozczarowane a czytam ten wątek i widzę...
            Może lepiej działać,a nie myśleć?
            Last edited by Miss; 11-01-2010, 12:52.
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              dobra miss zaczynaj nie myśleć, a jak ci się uda, to nam powiesz jak to zrobiłaś

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
                dobra miss zaczynaj nie myśleć, a jak ci się uda, to nam powiesz jak to zrobiłaś
                Scaarlett ja wiem,że to nie jest łatwe,ale może trza się czymś zająć na jakiś czas,sama myslałam,że jestem w ciąży i nawet druga kreskę na teście widziałam bo podświadomość działa,dobrze ze w urojoną nie zaszłam

                jak pojadę do męża czyli w lutym to zobaczymy co z tego będziena pewno dam Wam znać..a myslę,tak jak inne dziewczyny pisały płodna z CIebie kobitka,ale może organizm domaga się odpoczynku??ze to tak nazwać można:/
                Kochaj się z mężem w dni płodne/nie płodne ale załóż sobie np.że za 2 miechy chciałabyś zaciążyć...i może sie okazać,że w w tych miechach zajdziesz,bo nie myślałaś zbytnio o tym.
                FROCH

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  ginek mówi działamy, daje mi 3 miechy na dupku,a jak nie to podziałamy inaczej.

                  aż takiej paranoi, że widzę drugą krechę jeszcze nie mam myślę, że jestem zdrowa na umyśle

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
                    ginek mówi działamy, daje mi 3 miechy na dupku,a jak nie to podziałamy inaczej.

                    aż takiej paranoi, że widzę drugą krechę jeszcze nie mam myślę, że jestem zdrowa na umyśle
                    ja się tak wpatrywałam,że prawie ją widziałam- bo chciałam ją widzieć hehe,a koleżanka mi jeszcze nagadała,że jej wyszła ledwo widoczna- zaledwie taki cień noi se kręciłam film
                    ale tak samo jest z naszymi "objawami" ciaży...no ale z drugiej strony ta niepewność i czekanie na 2 krechy ma swój urok
                    FROCH

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      no a co powiesz na temat wyższej tempki? badam ją cały cykl i normalnie miałam ją w okolicach 36,4-5, podczas owulki 36,7, a teraz niezmiennie utrzymuje się 37,3. tempke nerwy też podwyższają? zaznaczę, że w ciąży z piotrusiem nie przyszło mi do głowy żeby sprawdzić, a przed tymi poronieniami właśnie taką wysoką miałam, zaraz jak się krwawienie zaczynało spadała na łeb i na szyję.

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Nom chyba coś w tym jest, to czekanie też ma swój urok, najgorzej jak rzednie mina kiedy jest 1 krecha


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Miss ja jestem za Scarlet w 100% sprobuj nie myslec a potem nam powiedz jak to zrobilas.Słowa sa łatwe do powiedeznia ale jak idziesz kilka miesiecy na spontan i nic to potem trudno nie myslec.Kazda z nas to wie ze nie wolno sie zadreczac i to robimy.A to ze rozmawiamy o samopoczuciu jakiem mamy i odczuciach nie znaczy ze mamy juz jakies paranoje.

                          Scaarlet kochana główka do gory.Pamietaj nasze motto-nie teraz to za miesiac


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dobrze, że Dotka się potrafi uśmiać z tych naszych minek
                            Oczekująca, a jak nie za miesiąc to za dwa

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              No itak trzymac kochanana-kiedys nasza minka bedzie inna jak test wyjdzie i wtedy to sie bedzie mozna usmiac dopiero-z tego niedowierzania hahhahahahahahahhahhahahah


                              Uważam za szczęśliwego tego,
                              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                              ale podziwiam i szanuję tego,
                              który szczęcie stworzył sobie sam,
                              który stworzył je silną wola i energią.
                              Hippolyte Taine

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                nakręcę ja na kamerę i wstawię na forum, to padniecie trupem ze śmiechu

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X