Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dopiero Kraków jest zasypany też czegoś takiego nie widziałam. Mężuś jutro do Wa-wy ma jechać, a z pociągami co się dzieje to koszmar jakiś. Linie popsute, nic nie działa, a pociągi opóźnione o 5 godzin Też się zaczynam stresować i gadam z nim, żeby jak nie musi jutro nie jechał,a zorganizował jakaś tele konferencje.
    Kaathrinka celnych strzałów życzę!

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Witam dziewczyny...ja już nie śpię od 4.30,bo mój mężuś miała na rano do pracy....i wybiłam sie ze snu...
      Dzis w nocy żle spałam,bo sie martwie jak sobie poradzimy,bo jak tu wyżyć z 400zł....a tu fasolka w drodze...tak mi cieżko pod tym względem....
      Już nie wiem co mam robić.....


      mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
      gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
      Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
      Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
      Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

      Skomentuj




        Gizelka nie myśl teraz o tym, nie stresuj się, zobaczysz rozwiązanie wnet samo przyjdzie. Już połowę szczęścia osiągnęłaś, wnet przyjdzie kolei na druga

        Scarlet, Carin z tego co opisujecie to wygląda na objawy ciążowe, ale jak wiadomo organizm płata figle przez to że tak intensywnie myślimy o fasolkach i daje oznaki czasem ciąży urojonej :// najlepszym rozwiązaniem będzie tekścik - dawajcie zaraz znać co wyszło

        Maluszek cieszę się że usłyszałaś swoją fasoleczkę

        Katyapozdrawiam mocno, długo cię nie było pewnie ze względów że musiałaś leżeć dużo, pozdrawiam Twoje bliźniaczki :*

        Edzia biedna jesteś bez prądu, ale wiesz takie sytuacje rodzą spontaniczne zachowania i można się poprzytulać z m. w innych warunkach niż zawsze wrażenia na pewno będą niezapomniane

        Całuję całą resztę staraszek, Wrocław masakrycznie zasypany śniegiem !!!!


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Scaarlett i jak tam?
          FROCH

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            a nawet nie chce mi sie pisać..

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              a który masz dziś dc Scarlet???


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
                a nawet nie chce mi sie pisać..

                Scarlett
                c daj se na wstrzymacie na jakiś czas...może za bardzo chcecie i stąd ten problem,a poza tym może za wczesnie? przykro mi
                FROCH

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Czesc kochane
                  Scarlet a który masz dzień cyklu?Domyślam się że test wyszedł negatywny?
                  Carin ą co się dzieje z Tobą?Napisz nam co zdecydowałas?Robisz ten test?
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    nie, no 24dc, ale cykle mam krótkie, bo 27 dni. Wiem, że mogłam się tego spodziewać. Poczekam jeszcze kilka dni i zrobie znowu. Na pewno się nie poddam

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      scarlet jestes płodna to najważniejsze, myślę ze 1-2 miesiące opoznienia az tak bardzo nic nie zmienią, zresztą w ostatnim czasie bylas 2 miesiace pod rzad w "ciazy" mozna powiedziec, wiec myslę że nie będziesz musiała długo czekać na ukochaną fasolkę, tulę do serduszka :*


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        no tak powiedział lekarz, że problem byłby jakbym nie zachodziła w ciążę, a ja zachodzę, czyli mogę urodzić, a problem mam inny..
                        dziękuję za podtrzymywanie na duchu
                        Last edited by Scaarlett; 11-01-2010, 11:29.

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Scarlet kochana tak jak mowisz powtóz test za kilka dni słonko.Pamietaj ze jestem z toba no i tak jak lekarz mowi ze jestes płodna i napewno wszystko bedzie dobrze teraz bo bierzesz dupaston kochana takze sie niemartw.

                          U nas tez sypie jak nie wiem a teraz mam sloneczko

                          Gizelko nie martw sie problemy same sie rozwiaza kochana pamietaj ze masz cos cudownego u siebie

                          Pozdrawiam wszyskie dziewczyny


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Też tak myślę Scarlet-najważniejsze,że zachodzisz, a potem dasz radę, czasami trzeba utrzymać lekami, ale to normalne. Najwazniejsze,żeby zajść. Mówię ci kochana, lepsze to , niż ta niepewność czy się w ogóle zajdzie... Trzymaj się i koniecznie powtórz test, bo może za wcześnie go zrobiłaś. Przy swoim synku też tak miałaś-test negatywny. A objawy masz TYPOWO ciązowe! Buziaki i nic się nie martw:****
                            Gizelko, wszystko się poukłada. Pieniądze to rzecz nabyta i choć trudno bez nich żyć, to jednak szczęścia nie dają. Moim zdaniem najważniejsza jest kochająca się rodzinka i owoc tej miłości-dzidzia. Może spróbuj się popytać o socjalne w Twoim mieście albo jakiś zasiłek.
                            Katrinko, owocnych starań
                            Ja jutro idę do lekarza na badania, kolejne pod koniec cyklu. Moj m też zrobi pod koniec, bo chcemy jeszcze wykorzystać ten cykl Mimo, iż myślę,że bez tabletek, to nic z tego. Albo tak sobie wbiłam do głowy. Obyś Scarlet miała rację i słonko się wkrótce do mnie uśmiechnęło... Dzięki za słowa otuchy dziewczyny-to bardzo pomaga. Wrocław zasypany!!! Nie pamietam, by było tu tyle śniegu. Dobrze,że do pracy jakoś zajechałam. Brrrr, ale pięknie za oknami

                            Skomentuj


                              Ja sie na nic nie nastawiam w tym miesiacu bo wiem ze i tak nic nie bedzie mam dzis20dc a cykle a od dwoch miesiecy 25 dniowe po tym zabiegu.
                              Od nastepnego cyklu zaczynam stymulacje z clo-przugotowanie do Inseminacji. Takzemam nadzieje ze mi sie nic nie poprzesuwa z nerwów.
                              Buziaczki


                              Uważam za szczęśliwego tego,
                              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                              ale podziwiam i szanuję tego,
                              który szczęcie stworzył sobie sam,
                              który stworzył je silną wola i energią.
                              Hippolyte Taine

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Kochana Oczekująca! dziękuję za twoje dobre słowo skrzaciku! aż mi wstyd, że tak marudzę, twoje oczekiwanie przy moim to dopiero droga, ale chyba każdej kobiecie jest ciężko. Dobrze napisałyśmy kilka stron wcześniej, nie ważne ile się na to dziecko czeka, bó ten sam, rozczarowanie również.
                                jak 2 godziny temu czułam sie ok, to teraz wszystko diabli wzięli, chce mi się wyć. nie potrafię wyluzować, przestać myśleć, zaczynam mordować się myślą, że drugie dziecko jest mi już nie pisane, bo i tak mam sporo szczęścia. Ale jestem nie szczęśliwa
                                no właśnie ana ubzdurałam sobie, że ostatnio test szybko wyszedł pozytywny i się napaliłam, niepotrzebnie.
                                Oczekująca jak możesz to nie denerwuj się, bo jednak nerwy wszystko psują! będę trzymać za ciebie ogromne kciukaski!
                                Ejonczyk, agatko, co u was? jak działania? jak sobie z tym radzicie? jesteśmy w tej samej sytuacji czekając na drugie bobo..
                                Last edited by Scaarlett; 11-01-2010, 11:55.

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X