Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dzieki Gizelko. Moze nastepnym razem albo w lutym, bo teraz nie wiadomo, co z moja owulacja. Myslalam,ze sobie zaoszczedzimy tych badan... Dbaj o Was i przetrzymaj te dolegliwosci ciazowe, bo naprawde warto. Sciskam.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Ana- ja też mocno przytulam..wiem że masz dosyć i dzisiaj jest Ci okropnie i moje słowa bardzo Ci nie pomogą, ale jestem myślami z Tobą.

      My bylismy na spacerze, strasznie zimno, śniegu pełno ... zmarźliśmy więc teraz już zostajemy w domku, miłej niedzieli


      Skomentuj


        hej dzióbaski
        Ja znów u rodziców, bo u nas w mieszkanku nie ma pradu, kilka okolic jest bez pradu i podobno do środy tak zostanie, ciekawe czy bedziemy pracowac?? oby nie mieli agregatu to sie odpocznie troche, ale z drugiej strony lepiej isc bo potem znów nadrabianie i charówka po 12h
        Normalnie armagedon u nas wszytko zlodowacone, drzewa, krzewy nawet druty chyba koniec swiata idzie - pomylili sie o 2 lata hahahahahaha

        Ja też czekam na luty, na wizyte u gina, ciekawa jestem czy cos te leki pomagaja i jajeczka chociaz wieksze rosna i w końcu jajnik je uwolni i bedzie owulka... dzis 21dc wygladam @

        gorace buziole

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Witajcie moje skarby,ale zima brrrrrrrrrrr,pięknie!!

          Carin twoje objawy są niepokojące ale po tabletkach mogą być zaburzenia a co do hormonów to myślę, że już pomału powinny się stabilizować.Moim zdaniem to sprawdż wszystko u ginkanie ma co czekać dłużej,piszesz że drugi miesiąc nie masz okresu może teścik zrobisz ja bym zrobiła/tak dla samej siebie bo kiedyś ktoś pisał że ciąża pojawia się czasem w niespodziewanych momentach/ a do ciebie należy decyzja.
          Trzymaj się cieplutko buziaczki papa

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Czesc dziewczyny, zima w pełni!!
            Drogi białe, sypie niemiłosiernie, ciekawe czy jutro dotrę do pracy na czas.
            Oj - ja chyba tez o chudnięciu nie mam co marzyć. Czuję się raczej spoko ale piersi bolą strasznie. Ciężko w nocy obrucić się na bok, tak bolą.
            Ana 2081 - trzymaj się dzielnie. Przykro mi zpowodu @. Badania twoje i m. powinny pomoc zdiagnozować problem - o ile istnieje.
            Miałam w sobotę księdza po kolędzie. Powiadziałam że długo oczekiwaliśmy na maleństwo które noszę pod serduchem. On na to że wiele par, młodych ludzi ma problem i że zna wiele przypadków w których modlitwa do papieża Jana Pawła II pomogła.
            Gizelko a ty słyszałaś serduszko dzidzi. U mnie termin porodu jest na razie niejasny. Z miesiączki wypada na 28 sierpnia a z usg na jakis 7 wrzesnia. za m-c powtorze usg to moze się coś wyjaśni. Data ta jest potrzeba do okreslenia 12,13 tygodnia - bo wtedy jest jedno z wazniejszych usg robione.

            BUZKI


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Napisane przez maluszek2981 Pokaż wiadomość
              Czesc dziewczyny, zima w pełni!!
              Drogi białe, sypie niemiłosiernie, ciekawe czy jutro dotrę do pracy na czas.
              Oj - ja chyba tez o chudnięciu nie mam co marzyć. Czuję się raczej spoko ale piersi bolą strasznie. Ciężko w nocy obrucić się na bok, tak bolą.
              Ana 2081 - trzymaj się dzielnie. Przykro mi zpowodu @. Badania twoje i m. powinny pomoc zdiagnozować problem - o ile istnieje.
              Miałam w sobotę księdza po kolędzie. Powiadziałam że długo oczekiwaliśmy na maleństwo które noszę pod serduchem. On na to że wiele par, młodych ludzi ma problem i że zna wiele przypadków w których modlitwa do papieża Jana Pawła II pomogła.
              Gizelko a ty słyszałaś serduszko dzidzi. U mnie termin porodu jest na razie niejasny. Z miesiączki wypada na 28 sierpnia a z usg na jakis 7 wrzesnia. za m-c powtorze usg to moze się coś wyjaśni. Data ta jest potrzeba do okreslenia 12,13 tygodnia - bo wtedy jest jedno z wazniejszych usg robione.

              BUZKI
              Maluszek...moja kochana...nie wiem czy dobrze ja zrozumiałam ale w karcie ciaży też mam napisane 5/6tydzień i 0,67mm...serduszka nie słyszałam ale myślę,że 28 stycznia już usłyszę.....a termin porodu mam na 13 września(lekarze liczą 2 tyg.dodatkowo)

              mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
              gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
              Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
              Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
              Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Maluszek a założył ci twój lekarz kartę ciąży?????...ja mam i mam zdjęcie-byłam prywatnie i zapłaciłam 100zł. za cytologię,wizytę i USG dopochwowe....... i co najważniejsze dzidzia jest dobrze umiejscowiona.....i widać ją ponoć w miare dobrze na te 5/6tygodni....

                mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  U mnie pomiary to CRL4,8 mm , GS(ten pecherzyl )15,1mm, wg usg to 4tyg+6dni a dzisiaj to chyba 5 tydz i 2 dni ciazy. Wg okresu (ostatnia @ mialam 21 listopada) to termin mam na 28 sierpnia ale cos sie zusg nie zgadza. nic zrobie za 3 tyg drugie to zobaczymy.


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Napisane przez maluszek2981 Pokaż wiadomość
                    U mnie pomiary to CRL4,8 mm , GS(ten pecherzyl )15,1mm, wg usg to 4tyg+6dni a dzisiaj to chyba 5 tydz i 2 dni ciazy. Wg okresu (ostatnia @ mialam 21 listopada) to termin mam na 28 sierpnia ale cos sie zusg nie zgadza. nic zrobie za 3 tyg drugie to zobaczymy.
                    Maluszek to ja w/g moich danych-ostatnia miesiączka 6 grudnia....i mam ok.5,5tyg. to chyba twój lekarz coś żle policzył,bo ja miałam 6 grudnia i mam 5/6 tydzień..... jak tak to mój lekarz liczył tak:6+7(6-ostatnia@, plus 7-data przybycia do lekarza....)-w sumie każdy lekarz to inny obyczaj

                    mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                    gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                    Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                    Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                    Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                      Cześć dziewczyny!
                      Fatalnie się dzisiaj czuje i nie wiem czemu... Jak sprzątałam kupę naszego szczeniaczka to mało nie zwymiotowałam co mi się nie zdarza... Rano trochę bolał mnie brzuch. A teraz jestem jakaś nie do życia.
                      Przez drugi miesiąc po porodzie brałam tabletki Cerazette (antykoncepcja), ale odstawiłam je po skończeniu opakowania, bo uznałam, że kochamy się z mężem dość rzadko i się nie opłaca kupować (ale z tego co pamiętam przy pełnych stosunkach zabezpieczaliśmy się...). Już drugi miesiąc nie mam okresu, choć na trzy tygodnie po porodzie dostałam okres i równe 28 dni później miałam kolejny. Nie wiem co się dzieje. Podkreślam, że ciągle karmie piersią. Myślicie, że to jakieś hormonalne? Wybrać się do ginekologa? Może coś mi się dzieje niedobrego?? Ciąży w ogóle nie zakładam...
                      no nie wiem carin mi to wygląda na objawy ciążowe
                      a karmienie piersią nie zabezpiecza przed ciążą , no ale pewnie o tym wiesz
                      najlepiej zrób test, bedziesz chociaż miała jasność czy to ciąża czy cos innego sie dzieje
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Bo jeden lekarz liczy od ostatniej miesiączki a drugi faktyczną ciąze(nie wlicza tych ok 2 tyg od okresu-tylko od zaplodnienia) tak mi sie wydaje. ale pewności nie mam.


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Carin mnie też to wygląda na objawy ciążowe, lepiej zrób teścik, będzie jasność.
                          Ana nosek do góry! nie załamuj się, będzie dobrze kochana. zobaczysz, słonko się do ciebie usmiechnie, pewnie już wkrótce

                          My po całym dniu łazikowania wróciliśmy do domku. Jestem padnięta i jakaś nie w sosie. Brzuchol boli cały czas jak na @, piersi nie tak jak za tamtymi razami, raczej sutki bolą i czasem nie przyjemnie w nich coś kuje, poza tym codziennie zgaga. chciałabym się jutro przetestować, ale strasznie się boję.

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Napisane przez maluszek2981 Pokaż wiadomość
                            Bo jeden lekarz liczy od ostatniej miesiączki a drugi faktyczną ciąze(nie wlicza tych ok 2 tyg od okresu-tylko od zaplodnienia) tak mi sie wydaje. ale pewności nie mam.
                            Wg mnie lekarz liczy ciąże od dnia ostatniej @,a najczęściej wypadają płodne miej więcej w połowie cyklu( tak pisząc w wielkim skrócie) stąd największe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest w tym czasie.
                            Kiedy ja byłam w ciaży to wiedziałam którego dnia zaciążyłam i liczyłam sobie normalnie,ale wg usg było 2 tyg.do przodu...
                            Stąd 38-42 tc to ciąża donoszona
                            FROCH

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Miss właśnie tak jest bo ja też wiedziałam kiedy zaciążyłam a wg mojego lekarza też 2 tygodnie wcześniej wyznaczył termin. A urodziłam wg moich wyliczeń

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Hej dziewczyny!!!
                                Ale nas zasypało, masakra, dawno takiej zimy nie było, a z tego co mówią w górach bardziej wiosennie niż zimowo...normalnie anomalia pogodowe
                                Z zewnątrz to super wygląda, bialutko dookoła i wogóle, ale jak już gdzieś trzeba się ruszyć to masakra. Mój mąż 3h odkopywał samochód, normalnie szok i bez łopaty ani rusz....właśnie pojechał na nockę, mam nadzieję, że dojedzie bezpiecznie martwię się, bo znów zaczęło sypać...
                                Carin może tak jak piszą dziewczyny zrób test?
                                My z mężusiem działamy od kilku dni, zobaczymy co z tego wyjdzie
                                " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X