Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Agatko zmojego doświadczenia wiem że lepiej w dzień spodziewanej@Czasem człowiek oszaleje i dół gotowy mimo że jeszcze wszystko może się zdążyćEdzia skarbie moj zameczą CięOczekująca a ty w końcu wróciłaś moj dobry duszku
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Oczekująca....przepraszam jeżeli cię uraziłam z tymi 11 msc....ja napisałam ,że to ja sie starałam 11msc,ale są dziewczyny które dłuzej się starały lub dalej się starają.....I powiem ci ,ze nie narzekam,tylko także mi było ciężko jak każdy msc przynosił@....nie jestem z kamienia....a jakby mi się teraz nie udało to też bym sie dalej starała.....Rozumiem twoje rozgoryczenie,ale czy było by to 2 i kilka msc starań tak samo boli jak rok i dwa.....,
      Bardzo cie tulę do serduszka.....i rozumiem.....

      Last edited by gizela79; 09-01-2010, 23:22.

      mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
      gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
      Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
      Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
      Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Gizelko masz rację! oczekiwanie 2, 3 miesiące jest już dołujące, człowiek sobie wymyśla niestworzone rzeczy, dopatruje się przyczyn, doszukuje chorób. Wydaje mi sie, że nikogo nie uraziłaś, bo każda z nas wie, co przechodziłaś Kochana,czujemy tutaj to samo

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Gizelko-tak jak Scaarlet pisze absolutnie mnie nie uraziłas!!!!!!!!!!!!
          Chodziło mi o to ze dziewczyny po prostu w pupe dostana i koniec.I ze własnie maja sobie nic nie wymyslac bo ja stazem mam do tego pierwszenstwo hahahahahahha Chodziło mi raczej o podniesienie ich na duchu kochana. Osobiscie własnie najwiekszy dół moiałam jak strałam sie 11 miesiecy do ok roku a teraz po prostu tak jak mówie oswajam sie z tym i przyjmuje to na spokojnie(czasami) Ale romumie wszystkie dziewczyny i wiem co przechodza i wiem co ty przechodziłas kochana.

          Te wiruski prosze nam tu rozsyłac hahahhahahahha
          Last edited by oczekujaca7777; 09-01-2010, 23:57.


          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            agatko ja tez uwazam jak ejonczyk ze lepiej jak jednak poczekasz to @ bo wtedy winik jest bardziej wirygodny. Ale wszystko zalezy od ciebie i od tego jak ty to czujesz kochana.


            Gizelko jesze raz masz nawet nie myslec ze w ten sposób ze mnie uraziłas bo............................. hahahahahahhahahhaahah Szykuj pupe na klapsa


            Uważam za szczęśliwego tego,
            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
            ale podziwiam i szanuję tego,
            który szczęcie stworzył sobie sam,
            który stworzył je silną wola i energią.
            Hippolyte Taine

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Witam dziewczynki w ten mrożny zasypany poranek!!! Pogoda piękna uwielbiam jak jest dużo śnieguno szykuję się na spacer popołudniu koniecznie dla zdrowia.
              Ja też się staram już 11 miesięcy i powiem że to tak samo boli jak 2-4m nie ma różnicy tylko tyle że może bardziej jesteśmy doświadczone i znamy swoje organizmy na wylot,wiemy co i jak czasem podejmujemy leczenie itp. gify cudowne.pa

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                tak, gifkami też się zachwycam
                u nas paskudnie, zero słonka i strasznie sypie ja już czekam na wiosnę, ciepło i słoneczko.
                Poranek mija rodzinnie, m. serwuje śniadanko i kawkę, potem obiad u teściów, a popołudniu odwiedzimy jeszcze moich rodziców. Zapowiada się równie rodzinny dzień.
                buźka!

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Witam moje kochane dziewczyny. Ja sie tak cieszę wami jak moją fasolinką....
                  Wiecie co nie mam apetytu-jedzenie może nie istnieć dla mnie.....wczoraj zjadłam malutki kawałek domowej pizzy i byłam tak napchana jakbym zjadła całą...po prostu jedzenie może dla mnie nie istnieć....
                  No i mam ciągnący i promieniujący ból w pachwinach nóg.......a spać mogę tylko na plecach.....-chyba sie zaczyna.....



                  mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                  gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                  Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                  Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                  Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    No najwyższa porachociaż ja przy Igorku nie miałam prawie żadnych dolegliwości prócz burzy hormonówI piersi bolącyh
                    Ewa
                    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                    3150g.55cm.
                    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Cześć dziewczyny!
                      Fatalnie się dzisiaj czuje i nie wiem czemu... Jak sprzątałam kupę naszego szczeniaczka to mało nie zwymiotowałam co mi się nie zdarza... Rano trochę bolał mnie brzuch. A teraz jestem jakaś nie do życia.
                      Przez drugi miesiąc po porodzie brałam tabletki Cerazette (antykoncepcja), ale odstawiłam je po skończeniu opakowania, bo uznałam, że kochamy się z mężem dość rzadko i się nie opłaca kupować (ale z tego co pamiętam przy pełnych stosunkach zabezpieczaliśmy się...). Już drugi miesiąc nie mam okresu, choć na trzy tygodnie po porodzie dostałam okres i równe 28 dni później miałam kolejny. Nie wiem co się dzieje. Podkreślam, że ciągle karmie piersią. Myślicie, że to jakieś hormonalne? Wybrać się do ginekologa? Może coś mi się dzieje niedobrego?? Ciąży w ogóle nie zakładam...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Napisane przez gizela79 Pokaż wiadomość
                        Witam moje kochane dziewczyny. Ja sie tak cieszę wami jak moją fasolinką....
                        Wiecie co nie mam apetytu-jedzenie może nie istnieć dla mnie.....wczoraj zjadłam malutki kawałek domowej pizzy i byłam tak napchana jakbym zjadła całą...po prostu jedzenie może dla mnie nie istnieć....
                        No i mam ciągnący i promieniujący ból w pachwinach nóg.......a spać mogę tylko na plecach.....-chyba sie zaczyna.....


                        To normalne. Na początku ciąży z reguły się chudnie. Ja schudłam dobre 6kg.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                          To normalne. Na początku ciąży z reguły się chudnie. Ja schudłam dobre 6kg.
                          Carin ja schudłam dobre 10kg i zamiast nosić coraz większe spodnie to ja do starych paski wkładałam bo mi wszystkie z tyłka zlatywały

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                            Carin ja schudłam dobre 10kg i zamiast nosić coraz większe spodnie to ja do starych paski wkładałam bo mi wszystkie z tyłka zlatywały
                            o jaaa też bym tak chciała...ja to od razu tyłam od początku
                            FROCH

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Czesc Dziewczyny. @ przyszla Wszystko boli jak cholera, No i szykuja nam sie badania w tym mies. Czyli nie bede brala tabletek i nie wiadomo czy bedzie owulacja. Mam juz dosyc.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Napisane przez Ana2081 Pokaż wiadomość
                                Czesc Dziewczyny. @ przyszla Wszystko boli jak cholera, No i szykuja nam sie badania w tym mies. Czyli nie bede brala tabletek i nie wiadomo czy bedzie owulacja. Mam juz dosyc.
                                Ana wierzę,że ci jest ciężko...tulę cię mocno do serca i czuje twój ból....,teraz moje słowa to są nic,ale proszę cie tylko się nie poddawaj.....całuję i tulę....


                                mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                                gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                                Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                                Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                                Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X