Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Ejonczyk, angel widzę, że wszystkie pozytywnie myślimy i tak trzymać, z takim nastawieniem nie może się nie udać!

    A mnie teraz zaczęła mordować zgaga tak samo za poprzednimi razami Normalnie nigdy jej nie miewam. mam nadzieję, że i mnie w tym miesiącu się uda.

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      No to teraz tylko czekanie.........A ja bym chciała wiedzieć już dziś!
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Moje kochane....uda się....fasolka sobie przychodzi w najmniej oczekiwanym czasie.....


        mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
        gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
        Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
        Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
        Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Heh ja też bym chciała już, ale nic nie poradzę, nie przyspieszę.. trzeba odczekać kilka dni do testowania. jeden pozytyw, to w tym miesiącu nie było już żadnego plamienia po owulce, no bo od tego się moje problemy zaczynały..

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
            To widzę, że Carin zdecydowana, zdesperowana
            carin a zastanawiałaś się nad tym,że jakbys zaszła w ciążę teraz to później masz "za*************" przy dwójce??bo kiedy zjawi się drugie dzidzi,to twój synus nie bedzie jeszcze na tyle samodzielny by mu nie pomagać...ja wiem,że potem jest luz,za kilka lat bo dzieci sie razem ze soba bawia,ja sama mam brata starszego tylko o 11m i jestem z "wpadki" i podziwiam moja mamę,że sobie poradziła,choc łatwo nie miała.
            Ale nie znam jeszcze osoby,która swiadomie chce zajść w ciąże kiedy pierwsze dzidzi ma kilka miesiecy?!
            Ja też chciałam miec od razu,jedno po drugim...ale potoczyło się inaczej..teraz to sobie tak myśle,że dobry moment jest jak dziecko ma ok.2 lat,by zajść w ciąże,(starania zaczniemy od lutego a mama dziecka do tego czasu,może poświęcić się tylko jemu,bo na razie tylko ono jest na świecie
            Carin ja w każdym razie życze powodzenia,bo sama widzisz,że począć dziecko,wcale nie jest tak łatwo:/ a bedziesz miec jakby co,kogoś do pomocy??
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Miss właśnie dlatego jestem zadowolona ze swojej decyzji. Do narodzin 2 dziecka będę mogła poświęcić uwagę tylko i wyłącznie Piotrusiowi, a on będzie miał już skończone 3 latka (jak dobrze pójdzie), też nie wyobrażam sobie użerania z dwójeczką w podobnym wieku. 5 miesięczny bobas, to co innego niż roczniaczki, te moim zdaniem wymagają najwięcej uwagi, energii i siły.

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Carin, przewiduje @ na jutro. Scarlet, jestem prawie pewna,ze sie udalo Ejonczyk, Tobie tez!Carin, jesli uwazas,ze podolasz i pragniesz tego, to do dziela! Najwazniejesze, by czuc,iz sie chce bobaska z calego serca. A ja dzis poszalalam z m na zakupach.Nawet sobie kamizelke dzinsowa kupilam Od razu troche lepiej mi sie zrobilo. Trzeba jakos leczyc podlamane serduszko. Gizelko, to super,ze wszystko dobrze!! Teraz badz spokojna i ciesz sie swoim malym, wielkim szczesciem Bajtel, trzymam kciuki. Maluszek, to musi byc wspaniale uczucie-slyszec bicie serca swojej kruszynki. Katrinko, ja bylam kiedys w Szklarskiej, ale niestety nie pamietam nazwy pensjonatu. Dobrej nocki.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
                  też nie wyobrażam sobie użerania z dwójeczką w podobnym wieku. 5 miesięczny bobas, to co innego niż roczniaczki, te moim zdaniem wymagają najwięcej uwagi, energii i siły.
                  zgadzam sie w pełni, dlatego kiedyś napisałam że zadziwia mnie pragnienie drugiego dziecka już w kilka miesiecy po porodzie, kiedy pierwsze ma zaledwie kilka miesiecy

                  u nas jest różnica 6 lat , (nie zamierzona no bo przecież ja już dawno przestałam liczyć na to że zajdę w ciąże i donosze ją) zawsze myślałam że to dużo ale teraz jestem zadowolona, Gabi jest bardzo osamodzielna, do tego opiekuje sie małą , potrafi ją zabawić , a ja w tym czasie moge coś zrobić w domu, do tego nigdy nie musiałam sie bać że coś może zrobić Poli, bo znam przypadki że 2 latek z miłości nakarmił niemowlaka naleśnikiem , na szczeście nic sie nie stało bo matka w pore zauważyła, no ale jedak taki 2 latek nie jeszcze wyobraźni co można a co nie , wiec trzeba pilnować

                  no ale na później napewno różnica dwóch trzech lat jest idealna
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    A ja uważam że CARIN wie na co się decyduje!Moi rodzice świadomie zdecydowali się na drugie dziecko po 9 miesiącach od porodu.Między mną a bratem jest równe 1.5 roku różnicy
                    Scarlet trzymam kciuki żeby żadne problemy się nie pojawiły Ana dobry sposób na złe dniNie ma to jak mały prezencik dla samej siebie.
                    Ewa
                    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                    3150g.55cm.
                    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Apropo małej różnicy wieku u dzieciMoja znajoma ma córkę starsza równy rok od swojego rodzeństwa bliźniaków I też dała radę
                      Gdzie wy się podziewacie? Nie mam towarzystwa do kawki
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Witam kobietki ,widzę że na forum robi sie gorąco!! tyle fasolek się zbliża ,cudnie ten rok się zaczął kochane,trzeba czekać a czas się ciągnie jak guma od majtek!! Ja czuję się trochę lepiej grypowo ale mam bóle brzucha no raczej kłucia co jakiś czas a w nocy to przekręcić się nie mogę ani schylić bo czuję lewy bok?::miałyście tak może ? jedynym plusem w tym oczekiwaniu jest to że nie było żadnych plamień bo jak miałam plamienia to żle się skończyło ale czuję się też inaczej trochę inaczej ,staram się być bardziej spokojna i opanowana bo przyjdzie taki czas że doczekam się mojego serduszka

                        ejonczyk popieram świadome decyzje odnośnie macierzyństwa "No to teraz tylko czekanie.........A ja bym chciała wiedzieć już dziś! " ja też bym już chciała wiedzieć!!

                        Maluszek, to musi być wspaniale uczucie-slyszeć bicie serduszka swojego maluszka

                        Ana dziękuję za trzymanie kciuków

                        gizelka "Moje kochane....uda się....fasolka sobie przychodzi w najmniej oczekiwanym czasie...." dzięki za słowa które dodają wiary i siły w oczekiwaniu.dbajcie o siebie dziubaski

                        Angel ,nie łam się wszystkie czekamy i doczekamy się ,zobaczysz ,nie teraz to następnym razem kochana ,zobacz jak ja już długo czekam i nadal wierzę że będzie OK

                        Przesyłam wszystkim staraczkom ogromnego buziaka--miłego śnieżnego weekendu!!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Gosia dobrze że już Ci lepiejZdrówka Ci życzę kochana.Jak dobrze kojarze to ty już 11miesięcy się starasz?
                          Ewa
                          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                          3150g.55cm.
                          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                            carin a zastanawiałaś się nad tym,że jakbys zaszła w ciążę teraz to później masz "za*************" przy dwójce??bo kiedy zjawi się drugie dzidzi,to twój synus nie bedzie jeszcze na tyle samodzielny by mu nie pomagać...ja wiem,że potem jest luz,za kilka lat bo dzieci sie razem ze soba bawia,ja sama mam brata starszego tylko o 11m i jestem z "wpadki" i podziwiam moja mamę,że sobie poradziła,choc łatwo nie miała.
                            Ale nie znam jeszcze osoby,która swiadomie chce zajść w ciąże kiedy pierwsze dzidzi ma kilka miesiecy?!
                            Ja też chciałam miec od razu,jedno po drugim...ale potoczyło się inaczej..teraz to sobie tak myśle,że dobry moment jest jak dziecko ma ok.2 lat,by zajść w ciąże,(starania zaczniemy od lutego a mama dziecka do tego czasu,może poświęcić się tylko jemu,bo na razie tylko ono jest na świecie
                            Carin ja w każdym razie życze powodzenia,bo sama widzisz,że począć dziecko,wcale nie jest tak łatwo:/ a bedziesz miec jakby co,kogoś do pomocy??
                            Froszku ja bym chciała, ale póki co z mężem się jeszcze zabezpieczamy. Ale gdyby tak się zdarzyło, ani przez chwile nie była bym zawiedziona . Wierze, że bym sobie poradziła, ludzie nie z dwójką sobie radzą .

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                              zgadzam sie w pełni, dlatego kiedyś napisałam że zadziwia mnie pragnienie drugiego dziecka już w kilka miesiecy po porodzie, kiedy pierwsze ma zaledwie kilka miesiecy

                              u nas jest różnica 6 lat , (nie zamierzona no bo przecież ja już dawno przestałam liczyć na to że zajdę w ciąże i donosze ją) zawsze myślałam że to dużo ale teraz jestem zadowolona, Gabi jest bardzo osamodzielna, do tego opiekuje sie małą , potrafi ją zabawić , a ja w tym czasie moge coś zrobić w domu, do tego nigdy nie musiałam sie bać że coś może zrobić Poli, bo znam przypadki że 2 latek z miłości nakarmił niemowlaka naleśnikiem , na szczeście nic sie nie stało bo matka w pore zauważyła, no ale jedak taki 2 latek nie jeszcze wyobraźni co można a co nie , wiec trzeba pilnować

                              no ale na później napewno różnica dwóch trzech lat jest idealna
                              Tak nakarmił mój teściu swojego brata. CIASTKAMI!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Hej!
                                nas nie ma bo sobota, każda pewnie sprząta i dopieszcza swojego m.
                                Ja również pozdrawiam gorąco i zmykam
                                3majcie się!

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X