Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez oczekujaca7777 Pokaż wiadomość
    Dziekuje wam kochane moje:*********************************
    [Ale nie wiem o co tu chodzi bo owulacje mam co miesiac bo ja czuje i wogole jak testy robie to zawsze wychodzi-takze sama nie wiem.
    Invitro niewchodzi w gre.Bo jak wiemy daje ono tylko ok 60% skutecznosci, a jest bardzo drogie.Szegolnie leki do niego. Zobacze co mi lekarka na wizycie powie i jak ona to widzi.Zobaczymy-ale tak jak mowi zastanawiam sie nad zrezygnowaniem z leczenia bo to mnie juz wykacza.I po prostu poddac sie losowi-co ma byc to bedzie

    Gizela mam prawie 25 lata.Wiem ze napiszesz ze młoda jestem i mam sie nie przejmowac ale to juz swoj czas trwa a teraz jeszcze sie dowiedziałam ze hormony mi sie wyczerpuja i to w takim wieku,No ale dosyc juz o tym.
    [] dostac[/COLOR][/FONT]
    oczekująca ja mam 2 koleżanki które w 2009 roku urodziły dzieci po in vitro, jedna ma 36 lat druga 34, także ty przy nich jesteś bardzo młoda i in vitro u takich osób jak ty daje dużą szanse zajścia w ciąże, moje koleżanki zaszły w ciąże z pierwszym razem !!

    wiem że do in vitro trzeba mieć przekonanie wewnętrzne i pewnie wyczerpać inne możliwości,
    no i pieniądze, ale ludzie biorą kredyty na samochody, telewizory i mieszkania, wiec na taki cel jak szansa posiadania własnego dziecka ja bym sie nie zastanawiała

    i nie zniechęcaj sie , trzeba wierzyć i walczyć, a napewno sie uda,
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Maluszku-wysłałam Ci wiadomość na priv.

      Oczekująca- nie poddawaj się, lekarze tez są omylni, mówią że kobieta nigdy nie bedzię miała dzidzi a potem okazuje się że jest w ciąży. Ja tez wierze w cuda i w to że zostaniesz mamusią

      Wczoraj miałam ból brzucha trochę jak na okres, trochę mnie ciągnęło..i kuło.. nie wiem co o tym myśleć, nie chce się nakręcać, wiem ze muszę kilka dni poczekać..


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Napisane przez oczekujaca7777 Pokaż wiadomość
        Czesc dziewczyny

        Troszke mnie tu nie było, bo po prostu nie mam juz siły.I zajeło mi kilka dni to zeby sie zaczac oswajac ze chyba dzidzi nie bedzie.
        Powtorzyłam badania na hormony i teraz mi wyszło ze mam obnizona rezerwe jajnikowa,Ale nie wiem dlaczego? wszystko było ok przeciez połtorej roku temu a tu teraz wychodzi ze moje jajniki sa starsze niz ja no i bedzie z tym problem.Nie po prostu tak jak mówie zaczynam sie juz nastawiaz ze dzidzi nie bedzie i trzeba z tm zyc po prostu.Juz nie mam siły na leczenie i jezdzenie po lekarzach wykancza mnie to psychicznie. Tak chyba bedzie łatwiej jak sie zaczne tak nastawiac juz teraz.
        Przepraszam że się wtrącam ale dziewczyno nie możesz się poddawać, mi lekarz powiedział że w naszym przypadku o naturalnym poczęciu dzidziusia nie ma mowy i co.......... dziś jestem mamą prawie 2-letniego smyka. Zaszłam w ciąże naturalnie bez leków i ingerencji lekarzy
        Główka do góry i będzie dobrze.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Bardzo dziękuję za twój post mamakarolka ja też już długo się staram i nie jestem pierwszej młodości ale po kryzysie emocjonalnym się podnoszę i ten post daje mi kolejną siłę na czekanie tym bardziej że wyniki mam OK.
          Dziękuję Ci za to!!!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Bajtel jeśli mogę coś doradzić to służę pomocą
            Czytam ten wątek już od jakiegoś czasu i wiem ile nerwów ta walka kosztuje.
            W moim przypadku zmiana lekarza i jego konkretne podejście do sprawy sprawiło że zaczęłam myśleć pozytywnie o zajściu w ciążę

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Witajcie kochane dziewczynki Oczekująca będziesz mamusią-zobaczysz przeczytaj post...mamakarolka-to jest to co teraz potrzebujesz-dowodów....czytaj i nabieraj sił w walce
              o fasolkę.....

              mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
              gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
              Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
              Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
              Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Oczekująca nie trać wiary !!! Gizelka ma rację to jest to czego teraz potrzebujesz, zresztą każda z nas potrzebuje takich faktów żeby się utwierdzić w tym że warto za wszelką cenę walczyć o fasolkę, o nasze szczęście !!!

                Ja dziś popołudniu jestem umówiona w galerii z przyjaciółką na gorącą czekoladę i pogaduchy więc popołudnie zapowiada się przyjemnie

                Pozdrowionka dla Was kochane :*:*


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Gdzie wy kochane jesteście?......

                  mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                  gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                  Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                  Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                  Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ale pusto? Wszystkie zamarzły????????????????

                    Cisza taka. pewnie wieczorkiem się zapełni,u mnie spoko,bez nerwów i nakręcania się-z dystansem oczekuję dalszych wydarzeń
                    /to na dzień dzisiejszy,oby jak najdłużej/,pozdrawiam

                    Skomentuj


                      Dziekuje wam dziewczyny bardzo za to ze mnie wsperacie i słuzycie dobra rada kochane.

                      Mamo Karolka dziekuje za twoja odpowiedz-to naprawde podbudowuje na duchu.

                      Kala8 tobie tez dziekuje wiem ze ty tez swoje w zyciu przeszłas.Jak mówisz do invitro trzeba miec przekonanie a ja go nie mam niestety.I postanowilismy ze napewno tego nie zrobimy.Jak narazie nie chce po prostu moze kiedys w przyszłosci zmienie zdanie kto wie.Tak jak mowisz kazdy ma inne przekonania i inna sile wewnetrzna.

                      Dziewczyny chodzi mi o to ze po prostu przestane sie starac i sie wykanczac-a jesli cud ma sie zdazyc to sie zdazy po prostu.Wole sie juz teraz nastawic na taka okolicznosc-i jesli Bog pozwoli kiedys mile sie zaskoczyc.

                      Kochane moje wszyskie wam dziekuje-nie wiem co bym bez was zrobiła.Buziaczki


                      Uważam za szczęśliwego tego,
                      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                      ale podziwiam i szanuję tego,
                      który szczęcie stworzył sobie sam,
                      który stworzył je silną wola i energią.
                      Hippolyte Taine

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja juz odmarzłam Gosiu hahahahahahahahahahhaha


                        Uważam za szczęśliwego tego,
                        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                        ale podziwiam i szanuję tego,
                        który szczęcie stworzył sobie sam,
                        który stworzył je silną wola i energią.
                        Hippolyte Taine

                        Skomentuj


                          Melduję, że nie zamarzłam
                          Mój organizm naprawdę zwariował! Jestem w 4 dniu cyklu, ale brzuch boli mnie jak przed @. Do tego tempka jest wyższa niż na początku każdego cyklu (dodam, że pod koniec poprzedniego był spadek, więc to nie powinna być fasolka). Do tego cały dzień chce mi się spać i bardzo często mnie mdli. Ostatni objaw może być skutkiem brania tabletek na pęcherz. Wczoraj nawet dla pewności zrobiłam test, ale była jedna kreska. Nie wiem co jest grane





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dziewczyny zrobiłam test i mam piękne dwie kreseczki...kurczę płaczę z radości....

                            mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                            gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                            Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                            Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                            Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              zdjecie przy moim loginie jest moje-piękne dwie kreseczki-rozdaję wiruski dla pozostałych........

                              mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                              gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                              Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                              Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                              Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Napisane przez gizela79 Pokaż wiadomość
                                Dziewczyny zrobiłam test i mam piękne dwie kreseczki...kurczę płaczę z radości....


                                no musze napisać bardzo gratuuuuluje !!!! piękne kreski , jakie wyraźne
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X