Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hej,

    Angel,Ada, Scaarlett, Ana- dziękuje, chce wykorzystać te dni, i wczoraj też było miło z moim m ale wydaje mi się że jest trochę zmęczony
    Ana- nie pal papierosów,to jest świństwo i na pewno nie pomagają. Nie paliłaś bardzo długo i tak dalej trzymaj!
    Nikea-witam serdecznie
    Miss-a może to fasoleczka, a regularne masz cykle?Zrób betę albo powtórz test, bo mogło być za wcześnie.
    Maluszku- okropny ten gin, jak byłam na pierwszym usg to trafiła mi się lekarka bardzo osła i już więcej do niej nie poszłam.Przez całą ciąże chodziłam do miłej babki, która prowadziła moją ciąże i byłam bardzo zadowolna, z tym że ona prywatnie przyjmuje w Medicoverze w Wawie- jak chcesz mogę dać ci namiar.
    A mi dziś zaczął się urlop, ciesze się bo do końca tygodnia będę z córeczką, jednak jak pracuje to mało czasu z nią spędzam. Buźka.
    Last edited by agatakul; 06-01-2010, 08:49.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      dzis dostałam @ więc jednak to była zmiana klimatu...teraz tydzień później,ost dostałam tydź. wcześniej....zwariować można
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Witaj dziewczynki a w szczególności NIKEA -u nas jest fajnie ,rodzinne zobaczysz!

        Ana nie pal -to szkodzi zdrowiu !!
        Maluszku okropny ten gin,nie można tak traktować ludzi ,brrrrrrrrrr dobrze że go zmieniasz!
        Scarlet kochana,tęsknimy ,ja też lubię myszkować po sklepach ale ostatnio to szukam dżinsów i jakoś nie mogę sobie dopasować bo albo za wąskie lub za szerokie a nie chce przerabiać u krawcowej .

        Miss -czekamy na wieści

        Kaathrina-fajnie że znów jesteś!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Witam wszystkie moje misieNo Nikea też się już do nich zaliczasz tak wiec czuj się jak u siebie w domu
          Katrinko fajnie że znowu jesteś.Pisz co tam u Ciebie!
          Edzia zrób coś z tym netem bo tak dalej być nie może!!
          Oczekująca a gdzie Ty nam się zapodziałaś?
          Scarlet kochana nie mam towarzystwa do kawy!Zrób tego kompa!!
          Buziole dla wszystkich misiów:*
          Ewa
          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
          3150g.55cm.
          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

          Skomentuj


            Witam Kochane moje :* i nową koleżankę Nikea też

            Chciałam wczoraj do was napisać ale coś nie dało się zalogować :/
            Kupiłam test wczoraj jeszcze jeden ale nie zrobiłam. Krwawienie wczoraj się nasiliło trochę i dziś jest podobnie, myślę że to spóźniona @, a te plamienia 5-dniowe to były takie chytre oznaki jej nadejścia. (.)(.) dalej trochę bolą i to jest dziwne, ale w połowie miesiąca wybieram się do ginka po recepty więc zobaczy co tam się dzieje w moim wnętrzu

            A test zachowam na lepsze czasy :P Caluję :*


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Hejka!
              Moja @ (trwająca niespełna 3dni) dobiega końca HUURAA nowe starankaaaaaa może teraz się uda kto wie? choć troszkę obawiam się, gdyż postanowiłam od tego roku zmienić nieco nasz styl życia...dieta, sport itd...no zobaczymy co z tego wyjdzie narazie zapiernicz w pracy, ale na szczęście tylko 25dni do ferii zimowych
              " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Kathrina 3-dniowa @ - fajnie ci u mnie to trwa troszkę dłużej


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dotka napewno się doczekasz i Ty i twoj test lepszego momentuTrzymaj się małą!
                  Kathrinka widzę że ty odzyskałaś energię po przerwie świątecznej?Super!Mi też przydałoby się takie odcięcie!Jestem bardziej wyczerpana tymi świętami niż normalnie
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    No moja @ trwa różnie 3-5dni a im szybciej się konczy tym lepiej!
                    Siły odzyskane, bateria w pełni naładowana!Mogę działać...ale szczerze to Wam powiem, że nie mogę doczekać się wiosny!!!!
                    Wpadłam na 2godzinną przerwę do domku, ale niestety zaraz muszę wracać do pracy...Pilnie poszukuję jakiegoś zespołu z woj.dolnośląskiego,który zagrałby na balu karnawałowym dla dzieci za niezbyt wygórowaną cenę!Może znacie i mogłybyście kogoś polecić?
                    Buziolki, odezwę się popołudniu!
                    " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Dziewczynki wiecie co do moich objawów doszedł jeszcze okropny ból krzyżaPostoje kilka minut i już nie mogę wytrzymać!Co o tym myślicie?
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Enojczyk z tego co pamiętam to masz dziś 19dc wiec w sumie wcześnie na objawy, sama nie wiem co o tym myśleć, bo w tym miesiącu @ też mi psikusa zrobiła :/ ehhh my kobitki to mamy

                        na test chyba zawcześnie, chyba zebyś miałą ten BOBO o czułości 10.
                        musisz wytrwać jeszcze kilka dni, wnet się okarze


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Widzę ejończyk że idziemy łeb w łeb -ha ha ha, ja też mam 19 dc i dziwne objawya tu trzeba jeszcze poczekać do wyjaśnienia
                          za tydzień mam termin @ oby nie przyszła ta zaraza przeklęta, czego sobie i wam życzę.!! buziaczki

                          co do bólu krzyża to ja osobiście nie słyszałąm ale wiesz każdy jest inny i wszystkie objawy są różne i w różnym czasie dla każdego z osobna
                          / słowa ginka/ nic tylko cierpliwość nam pozostała

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Witajcie dziewczyny.......ja mam 30dc i nadal nie ma @....ale czekam bo mam objawy typowo @-piersi bolą i brzusio i czuję ,ze mam mokro-cały czas latam do kibelka by sprawdzić i w razie co podłożyłam sobie....ale czekam...
                            Mój mąż twierdzi ,że jestem nie do wytrzymania cały czas krzyczę....
                            A poza tym mam momentami ,że mi się kręci w głowie....
                            W piątek idę do firmy PROMEDICA-opiekunka osób starszych na rozmowę....i powiem ,ze nie są złe warunki umowy: umowa o pracę,opłacony ZUS i system 2 msc w niemczech i miesiąc w domciu ale płatny ZUS i wypłata....W piątek wszystkiego się dowiem ile mi zapłącą bo stawki są od 800euro do 1300euro,to zależy od znajomości jezyka Niemieckiego i kwalifikacji(praktyki)...a ja znam język i mam bardzo dobrą praktykę....więc mam nadzieję ,że wyciągnę 900,1000euro....i podpiszę umowę na pół roku....
                            Nawet jak będę teraz w ciąży to pojadę....niestety jestem w takim dołku,że muszę wyjechać.....

                            mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                            gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                            Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                            Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                            Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Czesc dziewczynki.
                              Dzisiaj robilam te padania na krew i mocz ogólne co mi gin przepisala. Jutro ide na usg-troszkę się boję,mam nadzieję że wszystko przebiega w porządku.
                              Co do moich obecnych objawów to na pewno powiększone i bolesne piersi-jakbym dwa kamienie nosiła,ból występuje przy najmniejszych ruchach (np. schodzenie po schodach).jestem zmęczona ale moze bardziej niz zazwyczaj To z takich bardziej widocznych, a jak każda kobietka humorki mam - ale chyba w normie
                              Agatakul - czy mogłabyś mi powiedziec do kogo chodzilas? Ja obecnie jestem i w enelmedzie i medicoverze.


                              Skomentuj


                                Czesc dziewczyny

                                Troszke mnie tu nie było, bo po prostu nie mam juz siły.I zajeło mi kilka dni to zeby sie zaczac oswajac ze chyba dzidzi nie bedzie.
                                Powtorzyłam badania na hormony i teraz mi wyszło ze mam obnizona rezerwe jajnikowa,Ale nie wiem dlaczego? wszystko było ok przeciez połtorej roku temu a tu teraz wychodzi ze moje jajniki sa starsze niz ja no i bedzie z tym problem.Nie po prostu tak jak mówie zaczynam sie juz nastawiaz ze dzidzi nie bedzie i trzeba z tm zyc po prostu.Juz nie mam siły na leczenie i jezdzenie po lekarzach wykancza mnie to psychicznie. Tak chyba bedzie łatwiej jak sie zaczne tak nastawiac juz teraz.

                                Dziekuje za pamiec kochane. Przesyłam mnóstwo buziaczków i witam nowa staraczke i zycze zebys tu za długo nie zagosciła

                                Maluszek masz racje zmien ja jak najszybciej i nie denerwoj sie kochana bo to nie ma sensu pamietaj ze masz skarbenka pod serduszkiem ktory jest zdrowiótki i sie bardzo cieszy ze tam jest


                                Uważam za szczęśliwego tego,
                                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                                ale podziwiam i szanuję tego,
                                który szczęcie stworzył sobie sam,
                                który stworzył je silną wola i energią.
                                Hippolyte Taine

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X