Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czytałam teraz chwilę o testach, dla zainteresowanych wklejam - dot. czułości, podane są nazwy:

    * 25mlU/ml - QUIXX (płytkowy), QUICK VUE (płytkowy, paskowy), BOBO-TEST
    (płytkowy), PINK TEST (płytkowy), PRE-TEST(płytkowy)
    * 20 mlU/ml - AMIL (płytkowy)
    * 10mlU/ml - BOBO-TEST (strumieniowy)


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Ja miałam krwawienie słabe przez 4 dni i wzięłam to za miesiączkę a jak za miesiąc poszłam do lekarza to była już zaawansowana ciąża,dodam jeszcze że to było bardzo ,bardzo dawno i nie miałam dostępu do testów.Nie martw się będzie ok!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Ale super Dotka,ze masz juz umowe o prace! Gratuluje. Tak bardzo bym chciala tez miec,, a nie ciagle na okreslony. Niezla historia Ejonczyk Dobrze,ze ze szczesliwym zakonczeniem. Ale tak to czasem bywa-nawet lekarz sie myli...
        Ja dziewczynki tez juz mysle bardzo intensywnie... Nadal mnie pobolewa w dole brzucha,no i jestem jakas wredniawa i szybko sie denerwuje, ale tak poza tym to nic... Cos mi sie zdaje,ze znowu nie wyszlo Mowie Wam, chyba sie zalamie. Dzis 25dc, za 5 dni powinnam dostac. Jakis dol mnie lapie. Dobrze,ze w pracy fajnie.

        Skomentuj


          hej dzióbaski
          wbiłam sie u tesciowej na neta, bo mam jeszcze wolne na razie
          Ale baźgracie ... troche poczytałam zaległosci, ale mi sie zmieszało wszytko, bo za duzo informacji

          DOTKA gratulacje umowy
          EJOŃCZYK wiecej takich historii, a tak wogule co u Ciebie
          OCZEKUJACA, KAATHRINA czemu was nie ma jak ja jestem

          Kurcze, ale sie czuje po tych mich tabletach, nie moge dojsc do siebie, najgorzej jest rano, jestem ospała a głowe mam ciezką jak pustak
          Już by sie mógł przyzwyczaic mój organizm, bo mam dosc...

          buziolki dzióbki

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Wiecie co mimo że zostało mi sporo do okresu to zrobię dzisiaj test.Piersi mnie bolą jak cholera,jest mi niedobrze od kilku dni i chodzę cały czas zmęczona,do tego boli mnie brzuch!Jak to nie to to już nie wiem co Chyba że jakiś wirus mnie bierze i tak się czuję-ale od wirusa nie bolą piersi
            Ewa
            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
            3150g.55cm.
            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Ejonczyk- to trzymam kciuki za te 2 kreski


              Skomentuj


                Ejonczyk to dawaj zaraz znać co ci tam wyszło


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Ejonczyk Trzymam kciukasy!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ja tez trzymam kciuki I czekam na wiesci. Zawsze mozna zrobic bete.

                    Skomentuj


                      EJONCZYK bidulko ...

                      Ja sie stresuje bo jutro do pracy mam isc i boje sie jak cholera,
                      wiem że moze to śmieszne, ale na prawde nie mam ochoty pracowac z ta jedna brygadzistka i sie stresowac, że nie ma mi kto pomóc
                      Niby szefowa wie i mówiła że bedzie obserwowac, ale co to da jak ja i tak sie umecze. Normalnie po tym tel of szefowej to biegunki dostałam ze stresu i nic nie jem... ehhh szkoda gadac
                      Zanudzam was, wy tu przezywacie inne rozsterki i emocje, a ja na wstrzymaniu do lutego - wtedy sie okaze czy leki cos pomagaja ...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Ejonczyk trzymam kciuki,daj znać co u ciebie my cykl mamy podobny więc może i ja się skuszę na testchociaż boję się jak cholera,czasem wydaje mi się że wolę niewiedzę niż znów przeżywać dramat???

                        edzia nie stresuj się w pracy bo dziewczyny to wyczuwają i nieświadomie są niemiłe!!! powaga to działa...

                        Skomentuj


                          Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
                          edzia nie stresuj się w pracy bo dziewczyny to wyczuwają i nieświadomie są niemiłe!!! powaga to działa...
                          GOSIEK jakos nie umiem tego opanowac, gdybym wiedziała, że bede miec kogos do pomocy, chociaz dorywczo, to była bym spokojniejsza, a tak jak pomyśle, że znów trafie na ta walnieta brygadzistke i bede sama musiała sie meczyc i wszytkiego mi brak bedzie to, aż mnie brzuch boli
                          M mi mówi że najwyzej zmienie robote jak bedzie mi bardzo cieżko i juz nie bede dawac rady, ale ja bym na prawde chiała tam zostac, bo to pierwsza praca na umowe (cały etat) i myslałam, że popracuje, a potem zajde w ciaże i bedzie nam lżej...
                          A tu dupa.. dzidzi jak nie było tak nie ma i nie wiedomo kiedy bedzie - jak długa droga jeszcze nas czeka...

                          Ale dzieki, że odpisałas , choc troche mi lzej, bo po tej przeprowadzce czuje sie samotna strasznie, jeszcze brak własnego netu i WAS... ehhh
                          Last edited by edzia7891; 04-01-2010, 17:07.

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Edziu jak możesz to idz do psychologa pracy i opowiedz co i jak! Może są naruszone przepisy prawa pracy lub BHP,bo teraz jest ważne w jakiej atmosferze się pracuje,a zestresowany pracownik to zły pracownik.
                            Jak będziesz chciała coś więcej to pisz na prywatne pomogę.Głowa do góry nie pokazuj że jet Ci żle to podstawa!!! pa trzymaj się

                            Skomentuj


                              Dotka gratuluję umowy! A jeśli chodzi o test, to może za szybko. Powtórz za dwa dni może akurat wyjdzie albo jeszcze lepiej idź na betę. No i mamy bardzo podobną sytuację.

                              Ja też dzisiaj dostałam umowę na czas nieokreślony Bardzo się cieszę
                              Dzisiaj dostałam @. Chociaż mam wrażenie, że jest jakoś inaczej niż zwyle. Ale może to przez to zapalenie. Sama nie wiem.





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dziewczyny mam ogromny dylemat. Nie wiem czy nie zacząć starać się o dzidzię już w tym roku. Chciałabym tak na maj, czerwiec urodzić, więc powinnam oficjalnie zacząć starania od sierpnia, czyli w pierwsze urodziny mojego smyka. Jak myślicie dobry pomysł? Mały już będzie miał rok, zanim urodzę skończy prawie 2 lata. Myślę, że to dobra różnica wieku.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X