Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Ana super że smakowałJa go najczęściej robię bo jest szybki i bardzo dobryPolecam się na przyszłość! Gosia powiem Ci że przełom grudnia i stycznia zaszłam w ciążę z Igorem i teraz też się musi udać.Nowy rok nowa nadzieja!A że my się trzymamy razem to tobie też się uda!
    No za resztę też trzymam kciuki!Kochane mamy nowy szczęśliwy rok!
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Ana rzeczywiście przepraszam chodziło mi o Adę, heh widocznie jeszcze się dobrze nie obudziłam :P
      Mam zamiar zrobić test... no ale chyba jeszcze nie teraz hmm... sama nie wiem. 17 dc.


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Bajtel,Carin, Ana i reszta dziewczynek wielkie dzieki za trzymanie kciuków.Wiem podstawa to myśleć pozytywnieBardzo bym chciała zobaczyć te 2 krechy.Angel, Dotka- koniecznie dajcie znać jak Wasze testowanie.Sporo tych fasolek się zbiera co, oby styczeń to był nasz szczęśliwy miesiąc. My wróciliśmy z dworu, troszkę zmarzliśmy ale sanki reewelacja

        Miłej niedzieli


        Skomentuj


          hej Kochane
          Z netem cieżko, bo nie ma kasy, a potrzeba 250zł na założenie, zeby miec na wyłącznosc
          PARAPETÓWKA heheh hmmmm moze na wiosne/lato bo was nie pomieszcze

          U mnie po staremu leci, w tym tyg chyba do pracy wróce, czekam na info od szefowej
          Troche sie boje, bo nie wiem jak atmosfera, ale jak sie nie zmieni to na prawde chyba bede szukac czegos nowego

          Biore piguły i źle sie po nich czuje, jestem senna i leniwa, a czasem mnie muli w żołądku - to od Bromergonu. poprzednio tak samo było...

          TESKNIE ZA WAMI STRASZNIE!!!
          nie moge sie doczekac az bede miec neta, chyba mi palce odpadna nim sie naciesze WAMI!!

          buziolki kochane
          ejonczyk, oczekujaca, scarlett, kaathrina, gosiak :***** (moje ziomalki)
          i reszta oczywiscie :******** całuje

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Dziewczynki ale fajowo ten rok nam się zaczął

            uzbieramy pełen koszyk fasolek!!!!

            Buziaczek dla wszystkich staraczek przesyłam pa

            Scarlett gdzie jesteś

            Skomentuj


              Wiadomość od Scarlett!

              Dziewczynki u mnie wszystko OK,
              mam popsutego kompa,twardy siadł!!

              Tęsknię i pozdrawiam ,Scarlett!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Angel1090 rzeczywiście na testowanie chyba za wczesnie - jak to 17 dc,u mnie w 25 nic nie wykryło. Lepiej poczekać te pare dni bo nawet teraz jak nic nie wyjdzie to nic to nie oznacza. Ja dzisiaj też obiadowałam u teściowej
                Pozdrawiam was gorąco!!!
                Buzki!!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej dziewczyny, przepraszam że wczoraj się nie odezwałam ale wracałam wczoraj pociągiem aż 9h (z czego 1h opoznienia) i w chacie byłam dopiero wieczorem. Musiałam się wypakować i ogarnąć bo dziś już od 7 w pracy

                  Zrobiłam wczoraj rano test, wyszła 1 kreska. Piersi dalej nie przestały boleć, no i plamienie też dalej jest :// kurde nie wiem dalej co o tym myśleć, bo przecież jak zawsze dostawałam @ to (.)(.) przestawały boleć, a teraz nie i są dalej powiększone. Co Wy o tym sądzicie?

                  No a druga nowina to dostałam dziś umowę o pracę już na czas nieokreślony, cieszę się bardzo.

                  Całuję Was moje kochane staraczki :***** i dziękuję wszystkim za troskę, które odpisały na mój post :*


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Cześć dziewczynki w tym nowym tygodniu pracy pomału trzeba wdrażać się do obowiązków.

                    Angel1090 ja też jestem w 17 dc i też nie testuję bo za wcześnie jeszcze myślę żeby tak w 22-25 zrobić test na koniec miesiąca przed samą @ ale czy wytrzymam tego jeszcze nie wiempozdrawiam papa

                    oby styczeń to nasz szczęśliwy miesiąc

                    Dotka gratulacje-umowa to jet to!!! super,a co do testu to za parę dni zrób jeszcze jeden innej firmy,bo one czasem nie wychodzą jak trzeba,objawy masz ciążowe,plamienia też się zdarzają ,pa trzymaj się !
                    Last edited by bajtel; 04-01-2010, 09:34.

                    Skomentuj


                      Dzięki Bajtel, Ty też pewnie w pracy że tak szybciutko odpisałaś Ten test co miałam to z apteki "Pre-test" się nazywał i miał czułość od 25. Poczekam kilka dni i zobacze czy to plamienie przejdzie i czy (.)(.) przestaną boleć, chyba że mi się coś z hormonami pochrzaniło :// kiedyś miałam taki mizerny okres ale to z niskiego poziomy progesteronu, dlatego teraz w każdym cyklu mam przez 10 dni łykać luteine (robię tak już od ponad roku), w sierpniu jak robiłam badania to progesteron był w normie. ehh mam nadzieje że niedługo się to wyjaśni, całuję :*****

                      Póki co idę na kawkę


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dotka nie myśl tyle,nie stresuj się tak.Poczekaj jeszcze kilka dni i powtórz test!Moja znajoma miała np taka sytuację że właśnie spóźnił jej się okres i poszła do lekarza,no i lekarz do niej że on to ciąży tu nie widzi tymbardziej że dostała takiego mizernego plamienia!Dał jej tabletki na wyrównanie okresu i wysłał do domu!Jeszcze jej powiedział że teraz to może dostać okres ale może dostać za dwa miesiące.No i z tej nie ciąży jest super chłopak który ma 6 lat
                        Ewa
                        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                        3150g.55cm.
                        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                        Skomentuj


                          Enojczyk no to rzeczywiście historia życie potrafi pisać scenariusze. Teraz się śmieję że mogę już zaciążyć jak mam umowę na czas nieokreślony Postaram się przez najbliższe dni o tym nie myśleć intensywnie, czas pokaże, ale się cieszę że mam WAS :*:*


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Aha jeszcze nie napisałam że ta znajoma zrobiła trzy testy i żaden nie pokazał 2kresek
                            No właśnie miałam Ci pogratulować umowygratulacje dotka
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Dzięki ejonczyk. ejonczyk, Bajtel a jakie Wy miałyście objawy pierwszej ciąży? pamiętacie? (.)(.) bolały, jakieś plamienia były, albo szczątki okresu który powinien nadejść?


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Wiesz co ja nie miałam żadnych objawów prócz bolącego podbrzusza jak na okres.I robiło mi się czasem niedobrze.Ale bez wymiotów.No i miałam cholerne humorki-nie wiem jak moj mąż to wytrzymałNo i oczywiście bolące i nabrzniałe piersi.Ale każda kobieta jest inna i innaczej reaguje!
                                Last edited by ejonczyk1801; 04-01-2010, 10:23.
                                Ewa
                                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                                3150g.55cm.
                                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X