Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Ana2081 moj m brał Proxeed Plus,drogie cholerstwo ale skład super-zawiera wszystkie witaminy i elementy poprawiające nasienie. Ja w tym cyklu bralam wiesiołka i lekarka przepisała luteine. Nie wiem co poskutkowało. Wiem ze jak bralamta luteine to ok 20dc miałam kłócia w podbrzuszu przez pare dni, moze to zarodek siezagniezdzala moze to wplyw tej luteiny, nie wiem.Mam tylko nadzieje ze wszystko sie u mnie dobrze rozwija, we wtorek mam umowioną wizytę.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Ana2081 moj m brał Proxeed Plus,drogie cholerstwo ale skład super-zawiera wszystkie witaminy i elementy poprawiające nasienie. Ja w tym cyklu bralam wiesiołka i lekarka przepisała luteine. Nie wiem co poskutkowało. Wiem ze jak bralamta luteine to ok 20dc miałam kłócia w podbrzuszu przez pare dni, moze to zarodek siezagniezdzala moze to wplyw tej luteiny, nie wiem.Mam tylko nadzieje ze wszystko sie u mnie dobrze rozwija, we wtorek mam umowioną wizytę.
      Pozdrowionka dla wszystkich


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        ojoj - cos mi się podwojnie wkleiło :O


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Dzięki Maluszek. Na pewno wszystko będzie dobrze! Daj znać we wt. Ale musisz być szczęśliwa! Mogę sobie wyobrazić... Ja mojemu m daję wit.C, bo poprawia ruchliwość plemników. Też biorę wiesiołek-2 cykl i luteinę (duphaston), i clo. Ale jak teraz nic nie wyjdzie, to moj m i ja mamy mieć badania... U mnie jest dosyć znaczne tyłozgięcie macicy i to utrudnia zajście No zobaczymy czy się udało, bo jajeczka były

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Oczekująca, dzięki za pamięć jestem, żyję Fakt wolne było ale mało przysiadałam do neta. Sylwester udany też była domóweczka.
            Ana! współczuję. Jak tam się słońce czujesz? Kiedyś jako dziecko też miałam zapalenie. Straszna sprawa. Pamiętam, że musiałam siedzieć tyłkiem w naparze z rumianku. I załatwiałam się też tylko w wodzie bo mniej bolało, takto ból nie do zniesienia czasami.
            Maluszku niestety teraz piwko bezalkoholowe pozostanie ale chyba warto się tak poświęcać mam rację ?? Trzymaj się i na bieżąco informuj co u bobaska.
            WITAM NOWĄ STARACZKĘ
            Mój m mówi, że zdaje mu się, że przytyłam na brzuszku Zresztą wiecie? też mam takie wrażenie... Nie wiem czy to przez te święta, czy coś się szykuje:P I ostatnio ciągle chodzę głodna. Zjem coś i po chwili znów bym coś zjadła. I nieodparta chęć na pizzę i słone... Do tego piersi nadal bolą i podbrzusze też. Sama nie wiem co mam myśleć... nie chcę się nakręcać. Ale w sumie nie wiem teraz kiedy wypadły dni płodne dokładnie, mogę się domyślać tylko po obserwacji organizmu. Buziaki słoneczka :*


            Skomentuj


              Najazd fasolek!!!!!!!!!

              Witam moje kochane!!

              Widzę że fasolki się szykują fajowo to poprawia humor jak się czyta o objawach ciąży

              Angel ten apetyt i zmiany w wyglądzie no kto wie

              Dotka zrób test wszystko się wyjaśni

              maluszek byle do wtorku ,czekam na wieści!

              Ana ja też czekam na potwierdzenie gdzieś za tydzień !!macica boli jak się zagnieżdża...

              Scarlett gdzie jesteś ???????????

              Oczekująca ,dzięki za wsparcie ,dieta owocowa dziś ciąg dalszy ,polecam wszystkim

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Widze że troszkę ożywiło się na forum i bardzo dobrze
                Witam nowa staraczkeDotka , wiesz za 1 razem tez można być w ciązy , ja tak miałam, w ogóle się nie spodziewałam ,a potem niespodzianke miałam, zrób test , trzymam mocno kciuczki,Angel-może to objawy ciązy, tego Ci zycze.
                Dziewczyny a my zaczeliśmy wczoraj staranka.., dziś mam 14dc, tak myśle że za dzień , dwa owulka przyjdzie. U mnie piękna pogoda, tyle jest śniegu, że zaraz wybieramy się na sanki z córeczką. Buziaki kochane.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Widzę kolejny najazd fasolki -

                  agatakul,uda się tylko myśl pozytywnie

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Agatakul Trzymam kciuki!!

                    Skomentuj


                      Dorothy witaj!

                      Oczekujaca bardzo dobry pomysł z tą terapią grupową. Spróbować nie zaszkodzi

                      Widzę, że szykują się fasolki. Trzymam kciuki.
                      Moje zapalenie pęcherza powoli mija. Jeszcze boli, ale jest już lepiej. Mam nadzieję, że jutro już będzie ok, bo trzeba jakoś w pracy wysiedzieć.
                      Poza tym @ jeszcze nie przyszła, ale od 2 dni boli mnie brzuch. Pewnie przyjdzie dziś albo jutro.





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Witam wszystkie moje staraczkiWidzę że sporo dziewczynek mogło zaciążyć.Ale fajnieMam nadzieję że ja też.Okaże się za dwa tyg.Teraz owulka i to taka bardzo widoczna.No i męża to chyba zameczę bo mam taka ochotę...............
                        Buziaki kochane:*
                        Ewa
                        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                        3150g.55cm.
                        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Witam Was! Angel, ja nie mam zapalenia. Chyba chodziło Ci o Adę Trzymam kciuki, by to była dzidzia! Bajtel, dzięki za info, choć nie chcę się nakręcać... Potem rozczarowanie strasznie boli, ale już zaczynam myśleć-jak zwykle! Powinno się wyłączyć psychę na 2 tyg.po owulce hehe Widzę,że uskuteczniasz jakąś pysznę dietę?? Agatkokul, owocnych starań Ci życzę i za 2 tyg.2 tłustych krech! Ejonczyk, trzymam kciuki! Kochana, serniczek z Twojego przepisu wyszedł BOSKI!!! Duża buzka:*:*:* Miłej niedzieli moje drogie. Ja dziś obiaduje u teściowej... hmmm hihi

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            ejonczyk super dołączasz do nas !!!!! uda się tak pozytywnie myślę, że mam nadzieję że wszystkim nam się uda w nowym roku i Te pozytywne myśli wam przesyłam

                            może któraś z was by podsumowała zbliżające się fasolki bo tyle ich jest, że się pogubiłam już!!!!! superacko

                            SCARLETT GDZIE JESTEŚ???????????????????

                            Skomentuj


                              Dotka jaki wynik testu?





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dziękuję Wszystkim za przywitanie Mam nadzieję, że Wam się uda. Ja będę miała dopiero owulacje za jakieś 9-10 dni. Może wtedy... Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X