Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    A ja dziś mam wolne i siedzę z córeczką, poszłyśmy na spacerek i na zakupy,
    Scaarleet mam nadzieje że ten katarek Twojemu synkowi szybko przejdzie ale dobrze że to nie jakieś poważniejsze chorubsko.
    Ada- przykro mi z powodu Twojego testu, wiem ze to boli jak się nie udaje, ale badź dobrej myśli.
    Idę kłaść małą bo mi się już kładzie na dywanie a może i ja się zdrzemnę.

    Życze wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku,i wspaniałego Sylwestra


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dziewczyny mam nadzieje, że w nowym roku ten temat umrze śmiercią naturalną i nie będzie już żadnych problemów z poczęciem upragnionych maluszków :*. BUŹKA!

      Skomentuj


        No widze ze wszystkie poszalałyscie chyba bo tu cichutko
        Ja tez spokojnego sylwestra miałam tylko we dwójke ale było super
        No i zycze wszystkiego naj w tym roku i spełnienie najsrytszych marzen.
        Buziaki


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Witajcie moje kochane w NOWYM ROKU 2010 !!
          Życzę Wam małych bobasków i samych szczęśliwych dni!!!!

          Sylwester bardzo mi się udał przetańczyłam prawie całą noc i tylko przy małej lampce szampanka się bawiłam ale nie żałuję bo jestem już kilka dnia po owulce i nigdy nic nie wiadomo
          Jak tam dziewczynki spędziłyście tę ostatnią noc w roku ?
          Ja wspominam, bardzo fajnie ale już tęskno mi do Was i ciekawa jestem co w Was słychać.
          Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w nowym roku!!! buziaki
          Last edited by bajtel; 01-01-2010, 14:57.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Witam kochane mojeNajlepsze życzenia na nowy rok
            Co u was?Jak tam udał się sylwester?u mnie średnio na jeża!Ale w sumie jestem zadowolona.
            Edzia zobaczysz że szybko się przyzwyczaisz do mieszkania samemu.To kiedy robisz parapetówe?Bo my też się wbijamy
            Oczekująca powiem Ci że nie ma to jak wieczór we dwoje!Często bywa lepszy niż jakiś bal!A może coś z tego wieczórku wyjdzie
            Scarlet jak Piotruś?Przeszło mu?
            Ewa
            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
            3150g.55cm.
            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

            Skomentuj


              Witam wszystkich w Nowym Roku!
              Chciałam wszystkim życzyć dużo szczęścia, miłości i wyczekiwanej fasolki

              My też spędziliśmy Sylwestra we dwójkę. Miał być romantyczny wieczór, ale niestety nie dało się, ze względu na mój pęcherz Ale dzisiaj czuję, że jest lepiej. Mam nadzieję, że do poniedziałku będę jak nowa





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Witajcie moje drogie!!!
                SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2010 :-)
                My balowaliśmy na "domówce". Było sypatycznie, piwko bezalkoholowe całkiem spoko :-) Troszkę jestem zmęczona ale jutro i pojutrze leniuchujemy :-)


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Witam wszystkich!
                  Mam synka, który ma 20 miesięcy, od kilku miesięcy staramy się o dziecko i nic... Z Gabrysiem zaszłam w ciąże trzy tygodnie po ślubie. Byłam szczęśliwa, marzyło mi się, aby mieć szybko dziecko, a potem tak ok. 2 lat drugie. Niestety narazie nic, ale mam nadzieję, że będzie dobrze... Pozdrawiam wszystkich.... i życzę wszystkiego najlepszego w 2010 roku!!!

                  Skomentuj


                    Maluszku kochana odpoczywaj bo masz cudownego maluszka w brzuszku.

                    Witamy dorothy w naszym skromnym gronie.

                    U mnie piekna pogoda dzisiaj kochane. Sloneczko swieci od samego rana az chce sie zyc, co prawda jest bardzo zimno ale to sie wytnie.Najwazniejsze ze nastawienie jest super.


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Dzieczyny wklejiłam nowe zdjecie po to zeby kazda z nas mogła na nie patrzec i wyobrazac ze do tego dochodzi.Słyszałam ze podswiadomosc ma tu duze znaczenie i wyobrazanie sobie czegos i wierzenie w to bardzo nie kiedy pomaga bo jak wiemy to od przysadki mozgowej zalezy czy komórka jajowa bedzie czy nie bo hormon tsh za to odpowiada jak sie nie myle.Takze dziewczyny od teraz prosze patrzec na to zdjecie i sobie wyobrazac ze to sie dzieje u nas w brzuszku a po 4-6 dni ta komórwczka sie mocno zagniezdza i juz tam zostaje na cudowne 9 miesiecy. Zrobimy sobie taka terapie grupowa hahahahahahahhaha.

                      Scarlet słonce gdzie jestes.Cicho tu bez ciebie.
                      Edziula co z tym netem kochana.

                      Bajtel,ejonczyk. kaathrina,agatko,ada,angel i reszta dziewczyn co z wami.oczywiscie ja mam wolne to tu nikogo nie ma


                      Uważam za szczęśliwego tego,
                      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                      ale podziwiam i szanuję tego,
                      który szczęcie stworzył sobie sam,
                      który stworzył je silną wola i energią.
                      Hippolyte Taine

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Oczekująca ale pustki !
                        ja odpoczywam i nie mam zamiaru się nigdzie ruszać po tym obżarstwie i baletach !!siedzimy w domku i marudzimy sobie przy tacy z owocami.Bo postanowiłam się bardzo dobrze odżywiać i owoce na pierwszym miejscu przynajmniej przez te dwa dni zanim wrócę do pracy.

                        Zdjątko cudowne ja mam cichutką nadzieję bo jestem już po owulce spokojnie czekam na rozwój zdarzeń ,Fajnie się mówi na początku drogi ale pod koniec przed @ to z pewnością będzie nerwówka!!!!
                        witam cie dorothy,u nas jest cudownie ,zobaczysz
                        maluszku dbaj o siebie!!

                        ejonczyk. kaathrina,agatko,ada,angel,scarlet,edziula i reszta dziewczyn gdzie jesteście smutno bez was?????????????

                        Skomentuj


                          ???

                          Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było ale to z powodu wyjazdu do mojego m. Zaległości już nadrobiłam, przeczytałam co naskrobałyście. Na wstępie życzę Wam wszystkim dużo, dużo szczęścia w nowym roku, żeby u nas w organizmach dochodziło do takiej inwazji żołnierzyków jak na zdj Oczekującej.

                          Ja sylwestra spędziłam kameralnie, we dwójeczkę. Pisałam Wam wcześniej że jak był mój m we Wrocławiu to się kochaliśmy tylko raz w 16 dc bo wczesniej (pisałam wam o tym też) miałam brudzenia i nie wiedziałam od czego bo nie zdarzało mi się to wcześniej, Wy sugerowałyście ze to może owulacyjne.

                          Dziś mam 31 dc, w sumie sama nie wiem jak to liczyć. Powinnam w granicach 28-29 dc dostać okres, pojawiło się brudzenie ale takie mizerne, trwa to od 4 dni dziwne troche jak na okres bo zawsze w pierwszych dniach mi się lało no i brzuch bolał mega, a teraz inaczej. Na dodatek piersi trochę powiększone i miejscami bolesne w dotyku. Nie wiem co o tym myśleć, co Wy uważacie?

                          Może to przez podróż bo to ponad 500 km od Wrocławia. Jutro wracam spowrotem, kupiłam dziś w aptece test ale poczekam do porannego moczu i zrobię dla spokoju. Aż nie chce mi się wierzyć żeby po 1 razie coś miało się stworzyć, tym bardziej że się nie przykładaliśmy specjalnie i kochaliśmy się z myślą że nic nie będzie z tego bo był 16 dc.

                          Trochę się martwię tym plamieniem, co Wy moje kochane o tym myślicie???
                          Czy któraś z Was która już ma jedno dziecko miałą coś takiego w pierwszych tygodniach ciąży?

                          Pozdrawiam Was i przepraszam że się tak rospisałam, ciumki :*:*:*:*


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj




                            Tak jak mówisz Gosiu.Przy zblizajacej sie @ jest nerwówka.Wiem ze to trudne sama po sobie ale staraj sie zajac czyms innym zeby o tym nie myslec bo wtedy jak sam wiesz czas sie dłuzy strasznie i człowiek nie wie co ma ze soba zrobic.TRZYMAM KCIKU Z CAŁYCH SIŁ!!!!!!!!!!!!!!A z tym dobrym odzywianiem to super sprawa zwłaszcza po swietach zebys ei oczyscic z tych serniczków, bigosów ith..... ahahahhahahahahahahahah

                            Dotka tak jak mówisz najlepiej zrób test-własnie jak najczesciej sie nasze skarby poczynaja jak myslimy ze nic nie bedzie a tu niespodzianka
                            Ja mam takie brudzenie przed @ niekiedy raz na pół roku gdzies ale one tyko jakies 2 dni zawsze trwaja a potem ta wstreciucha sie pojawia
                            Takze jak u ciebie jest to juz 4 dzieN TO MOZE TO JEST TO!!!!!! Jak zrobisz test jutro to prosze od razu nam tu pisac czy mamy nastepna zafasolkowana w gronie. Płodne dni sa jeszcze dwa dni po owulce takze wszystko jest mozliwe kochana:********* Buzka i równiez trzymam kciuki.

                            Ja planuje mojego m dzis zaatakowac mam taka jakas chcice.Robie nam wlasnie pyszna kolacyjke.A potem moze sie w cos poprzebieram-tak na wariata hahahahahahahhahahahahahhaha

                            Buziole moje kochane


                            Uważam za szczęśliwego tego,
                            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                            ale podziwiam i szanuję tego,
                            który szczęcie stworzył sobie sam,
                            który stworzył je silną wola i energią.
                            Hippolyte Taine

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Maluszku, GRATULUJĘ!! Wspanisle, bardzo się cieszę! A mogłabyś napisać, jaki specyfik brał Twój m?? Ada, odpoczywaj. Miałam zapalenie pęcherza-masakra. My balowaliśmy na balu-super było! W ogóle wypoczęłam, bo byliśmy ponad tydz.u moich rodziców Teraz myślę czy się udało... Za tydzień powinnam coś wiedzieć. Dziś mnie macica bolała-nie wiem czemu. Pozdrowionka dla wszystkich!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Aha!Witam nową staraczkę Dorotko, może jesteś w ciąży??Moja kol.z pracy plamiła ponad miesiąc i czekała na @, a tu okazało się,że to dzidzia Od razu musiała leżeć i brać tabletki. Robiłaś test??

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X