Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Kiedy ja zaszłam w ciążę z synkiem zrobiłam test włąśnie 6 dni po stosunku i wyszedł pozytywny mimo że do @ było jeszcze tydzien,także niewiadomo od czego to zależy bo z tego co wiem wszystkie testy maja taką samą czułość.
    Któraś z Was pisała że można zajść w ciążę tuż przed @ tak to prawda bo gdyby ta kobieta nie zaszła w ciążę to okres by się nie pojawił za 2 dni tylko za 12.Prawdopodobnie cykl się wydłużył z różnych przyczyn.Wiem bo stosuję metody naturalne i znam swój organizm jak własna kieszeń i mi sie też kilka razy tak zdarzyło najczęściej po jakiejś chorobie.


    Skomentuj

    •    
         

      Siedzę sobie w domku i umieram z bólu - mam zapalenie pęcherza No i niestety zaczynam mieć plamienia przedokresowe Wygląda na to, że w tym roku się nie uda





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Nie wszystkie testy mają taką samą czułość. Przeważnie sprzedawane są te co mają ją od 25mlIU/ml, ale np. chyba bobo test strumieniowy wykrywa już od stężenia 10mlIU/ml. Ja miałam test wykrywający stężenie 20mlIU/ml. Nie jakiejś znanej firmy, zwyczajny za 8 zeta w Auchanie dostępny, Bioforte. Kupiłam właśnie ze względu na tą większą czujność żeby sprawdzić czy producenci nie kręcą. W tym miesiącu już go zakupiłam i czeka na odpowiedni moment
        Poza tym myślę, że u każdej kobiety jest inaczej, jednej test wykryje ciążę po 6 dniach, innej 2 tyg po terminie @ i chyba nie ma w tym niczego złego. Wszystko następuje indywidualnie w każdym przypadku. Nie ma co się porównywać, bo każda z nas jest jedyna w swoim rodzaju

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Scarlet i tu masz racjęKażda z nas jest inna.A powiedzcie mi kochane czy zaraz po @ można zajść w ciążę?
          Ewa
          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
          3150g.55cm.
          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Ja kupiłam ten bobotest strumieniowy o którym pisała Scaarlett ale niestety nie zdążyłam zrobic i teraz sobie czeka na właściwy moment, mam nadzieje że w styczniu go uzyje. A co do zajścia w ciąże zaraz po @ to tez się nad tym zasatanawiałam ale wydaje mi się że większe szanse są pare dni po@.


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              zaraz po @ można zajść w ciążę jak ma się krótkie cykle tak ok 20-21 dni. Owulacja występuje wtedy ok 7 dc, ale jak widać to się rzadko zdarza choć wszystko jest możliwe

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Scaarlet - tak jak piszesz sa rózne czułosci testów.A nie tylko jedna.Zgadzam sie z toba ze kazda kobieta jest inna i u kazdej z nas hormony zachowuja sie inaczej.Takze nie mozna powiedziec ze jak komus po 6 dniach wykryło a komus innemu nie to ta druga osoba nie jest w ciazy -po prostu hcg nie było wystarczajoco wysokie bo komorka zagniezdziła sie pózniej..Jednak ja uwazam ze zawsze lepiej poczekac do @ bo potem moze sie okazac ze było naturalne poronienie i zawod bedzie wiekszy.

                ejonczyk tak mozna zajsc zaraz po @.Moja znajoma zaszła jak miała ostatni dzien @ a wczesniej starali sie bardzo długo i nic.to wszystko zalezy od twojego cyklu.Bo jak ci sie owulka przesunie wczesniej to jest to mozliwe.Jesli masz zawsze 28 dniowe cykle to raczej nie.Tak mysle

                Ada kuruj sie.To musi byc straszny bol.Mam nadzieje ze masz juz jakies antybiotyki.Wygzewzaj sie kochana i odpoczywaj


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  A co tu tak cichutko dzisiaj?

                  Juz sie dziewczyny napewno na sylwestra przygotowuja.
                  Ja własnie upiekłam......... zganijcie co? No oczywiscie serniczka no bo jak hahahhahahahahhh

                  U mnie strasznie zimno dzisiaj.Normalnie sie rozgrzac nie umiem.Siedze poubierana jak bałwanek i wszyskie kaloryfery mi w domu chodza ale ja to zawsze zmarzluch byłam

                  Buziaczki


                  Uważam za szczęśliwego tego,
                  który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                  ale podziwiam i szanuję tego,
                  który szczęcie stworzył sobie sam,
                  który stworzył je silną wola i energią.
                  Hippolyte Taine

                  Skomentuj


                    hej
                    wpadłam na szybko życzyc zafasolkowanego Nowego Roku

                    Z moim netem troche kiepsko
                    nie wiem kiedy bede miała

                    buziolki
                    pozdrawiam

                    ps zaczęłam brac leki Bromergon i Metformax
                    ale po bromergonie masakra pierwsze dni puchłam, woda mi sie zatrzymywałą w organizmie i wogule objawy @

                    ALE JA ZW WAMI TESKNIE!!! MASAKRA!!!
                    Last edited by edzia7891; 30-12-2009, 21:08.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Oj serniczek manima mniam dopiero święta minęły, a ja już o nim marzę, dawaj kawałek!

                      Ja siedzę jak na szpilkach, a Piotruś wyje od godziny. Nie wiem czy go coś nie rozbiera Bylismy dzisiaj na sankach, szalał na śniegu, ale był ubrany jak misio i opatulony Jutro sylwek, kreacja wisi, wszystko dopięte na ostatni guzik, a tu czuję klops będzie. Tak to z dziećmi przeważnie bywa

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Oczekujaca oczywiście biorę leki, ale mimo to ból jest straszny Najgorzej wieczorem. Na szczęście w tym roku nie wybieramy się na imprezę sylwestrową, więc będę mogła spokojnie wypocząć. A serniczka z chęcią bym zjadła





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Juz podzucam wam dziewczyny po kawałeczku

                          Scaarlet mam nadzieje ze Piotrus sobie z tym poradzi szybciutko i zwalczy chorobe w zarodku zanim jeszce sie pojawi.

                          Ada wiem ze zapalenie pecherza to nic miłego i fajnego.Takze wygrzewaj sie antybiotyki napewno ci pomoga.

                          Ja na sylwka tez w domku bede siedziała z m Nic nie planowałam bo co roku zawsze pracuje a tu prosze w tym roku niespodzianka.No ale sobie odpoczne razem z m.Juz szampana kupiłam takze bedziemy swietowac tylko we dwoje no i zawsze mozna poszalec hahahahhahahahah


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Biedna Adusiu kuruj się szybko! wiem co to znaczy ból pęcherza, bo jako dziecko non stop go łapałam. Przeżycia nie do opisania Pamiętam, że mama mi robiła jakieś nasiadówki Dbaj o siebie po chorobie szczególnie, bo pęcherz uwielbia sie powtarzać

                            Wysmarowałam synka rozgrzewającą maścią, wyklepałam, dla świętego spokoju żeby spokojnie zasnął dałam mu nurofen, jak wykluwa się jakiś stan zapalny to zadziała. O dziwo po 20 minutach jest już cicho. Nie wiem, może go coś bolało, a to jest jeszcze taki czas, że dziecko tego nie powie. Echh cały czas sie martwię..

                            Edzia szybko załatwiaj neta, bo tu umrzemy z nudów bez ciebie!

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Oczekujaca, Scaarlett dzięki za miłe słowa.

                              Scaarlett chyba rzeczywiście Piotrusia coś bolało. Życzę zdrówka Twojemu synkowi.

                              Ja dziś zrobiłam test. Niestety negatywny





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Piotrusia dopadł katar, staram się go ratować domowymi sposobami, ale przynajmniej poza nim nic mu więcej nie jest. Choć zapchany nos u małego dziecka jest koszmarem, młody marudny, nie ma apetytu, a i w nocy budził mnie z 5 razy, bo chciał pić. Mam nadzieję, że szybko mu przejdzie i nie da za bardzo popalić dzisiaj teściom, bo z nim zostają na noc
                                Aduś Nie dzisiaj, to w przyszłym miesiącu się uda. Wiem, że to straszne rozczarowanie, ale żyć i starać się trzeba dalej. W końcu każda z nas będzie skakać ze szczęścia

                                Życzę Wam, kochane dziewczynki szalonego, albo jak wolicie spokojnego Sylwestra, szczęścia i powodzenia w Nowym Roku, aby dla każdej z nas był to Wyjątkowy Rok! Buziaki

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X