Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Miss a ja Ci jednak życzę tego maluszka już terazNie zrozum mnie źle ale chodzi mi o to że lepiej odrazu niż czekać 7 miesięcy i nie wiadomo czy to koniec
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Carin to widzę, że ciocia rzeczywiście miała farta :P heh swoją drogą gdzieś czytałam, że dziewczyna dzień przed miesiączką zaszła w ciążę. hehe nieprawdopodobne
      U mnie coś się chyba pokitrało... Normalnie czuję jakbym już miała dni płodne!! No ale tak szybko hmm... sama nie wiem. I wiecie co? po @ nie przestały boleć (.)(.) Nawet dziś wydaje mi się że bardziej troszkę


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        wracając do mojego skrytykowanego posta - ja też miałam cc , więc tak naprawde nie wiem co to ból porodowy i moja córka też jest grzeczna i spokojna, ładnie śpi i jakoś szczególnie mi w kość nie dała, a mimo to kilka miesiecy po porodzie nie myśle o następnej dzidzi bo jeszcze Pola jest tak malutka że nie czuje takiej potrzeby, a może jestem za stara
        czuje sie spełniona jako matka, więc moja wypowiedź oparta była na moich odczuciach i doświadczeniach , jeśli kogoś uraziła to przepraszam

        i myśle bajtel że jestem dobrą matką mimo że nie pragnę następnego dziecka i kocham moją córke nad życie , i nie wiem co takiego napisałam co ci sie nie spodobało??

        ps.jak pisałam o moich przejściach i próbowałam wam dać wsparcie, podając mój przykład na to że sie udaje nawet w beznadziejnych przypadkach doczekac dzidzi to było ok, a jak mam inne zdanie na dany temat lub inne odczucia to juz nie jest ok nie fajnie
        Last edited by kala8; 29-12-2009, 13:30.
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Kala, ciężko się wyrazić pisząc, bo każdy może to odebrać po swojemu . Poza tym każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, a druga osoba nie powinna tego krytykować . Ja bardzo pragnę drugiego dziecka, nie rozumiem dlaczego miałabym to pisać nie będąc szczerą. Chwilowo jednak nie ma takiej możliwości. Kubuś jest dla mnie całym światem, nikogo nie kocham tak jak jego i mając drugie dziecko nie musiałabym tej miłości dzielić na pół . Dla każdego starczy serca .
          Last edited by Carin; 29-12-2009, 14:11.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
            Miss a ja Ci jednak życzę tego maluszka już terazNie zrozum mnie źle ale chodzi mi o to że lepiej odrazu niż czekać 7 miesięcy i nie wiadomo czy to koniec
            Ja to bym chciała żeby moja druga dzidzia urodziła się na przełomie maja albo czerwca.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
              Kala, ciężko się wyrazić pisząc, bo każdy może to odebrać po swojemu . Ja bardzo pragnę drugiego dziecka. Chwilowo jednak nie ma takiej możliwości. Kubuś jest dla mnie całym światem, nikogo nie kocham tak jak jego i mając drugie dziecko nie musiałabym tej miłości dzielić na pół . Dla każdego starczy serca .
              Carin jestes bardzo młodziutka i napewno doczekasz sie drugiego dziecka a może i trzeciego bo skoro dobrze czujesz sie jako mama i masz w sobie dużo miłości do dzieci to czemu nie,
              ja mam 36 lat dwoje dzieci i na tym już poprzestanę tak myślę, dlatego pisałam to ze swojej perspektywy i na podstwie moich odczuć, może błędnych w twoim przypadku, tylko mam wrażenie że ty sie nie czujesz urażona ani obrażona moją wypowiedzią a inne Panie owszem
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Nie jestem urażona, bo nie mam czym .
                Ogólnie chodziło mi tylko o to, że dziewczyny pewnie niedługo już będą chodziły z brzuszkami i to jest piękne .

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dziewczyny jak macie Nasza klasę to napiszcie mi namiary w prywatnej wiadomości.

                  Skomentuj


                    hej dziubaski widze że sie rozpisałyscie
                    dzis nie zdaze przeczytac bo kozystam z łąski tesciowej

                    Ale widze ze sa dobre info MALUSZEK gratulacje!!!

                    OCZEKUJACA hehehe uwielbiam twoje rozkazy
                    Bede meczyc dzis meża o załatwienie neta chociaz radiówki od okolicznego bosa, bo juz mam dosc świruje bez was a tescowej net to masakra

                    u mnie ok mieszkam na swoim, ciezko jest, bo samotnie sie czuje i wyobcowana, gdybym miała neta to było by lżej, bo zawsze do was mogła bym zaklikac i wogule......

                    na razie was całuje
                    zaległosci nadrobie jak bede miec swojego neta

                    POZDRAWIAM WSZYTKIE DZIÓBKI

                    ejonczyk dzieki za pamiec :* (tyle co mi w oko wpadł mój nic .. )

                    Skomentuj


                      hej dziubaski widze że sie rozpisałyscie
                      dzis nie zdaze przeczytac bo kozystam z łąski tesciowej

                      Ale widze ze sa dobre info MALUSZEK gratulacje!!!

                      OCZEKUJACA hehehe uwielbiam twoje rozkazy
                      Bede meczyc dzis meża o załatwienie neta chociaz radiówki od okolicznego bosa, bo juz mam dosc świruje bez was a tescowej net to masakra

                      u mnie ok mieszkam na swoim, ciezko jest, bo samotnie sie czuje i wyobcowana, gdybym miała neta to było by lżej, bo zawsze do was mogła bym zaklikac i wogule......

                      na razie was całuje
                      zaległosci nadrobie jak bede miec swojego neta

                      POZDRAWIAM WSZYTKIE DZIÓBKI

                      ejonczyk dzieki za pamiec :* (tyle co mi w oko wpadł mój nic .. )

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Miss - warto powtorzyc test.Ja swoj pierwszy robilam w 25 dc. Niby wykrywal ciaze w ciagu 6 dni.A sie mylił
                        Trzymam kciuki!!


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          dzis zrobilam test i wyszla jedna kreska,ale chyba w nocy dostane @ bo brzuch wydety,czasami ból jajnika i tak sie czuje jakbym miała zaraz miec @, ale za 2 miesiace moze zaczniemy starania

                          a co wykrywania ciazy po 6 dniach to chyba jakaś sciema....trzeba poczekac przynajmniej do planowanego dnia dostania miesiaczki,ja robiłam test strumieniowy, na którym pisze,że 99,9% skuteczności,albo zwrot pieniedzy...hehe
                          Last edited by Miss; 29-12-2009, 20:20.
                          FROCH

                          Skomentuj


                            Czesc moje kochane.

                            Dzisiaj u mnie paskudna pododa-ciogle pada i pada.No ale najwazniejsze ze na serduszku sloneczko

                            Te testy to jest 6 dni ale od zagniezdzenia sie jaja.Czyli tak naprawde około 10 dnia.Czytałam o tym kiedys artykul.Bo dopiero wtedy uwalnia sie hcg do podtrzymania ciazy.Czyli tak naprawde to jest 10 dni a nie 6. Po prostu oszukuja jak moga na kazdym kroku

                            Scaatlet wiem słonce ze ten bol nigdy nie minie ale tak jak mówiesz mała dzidzia go usmierzy kochana.Najwazniejsze to byc pozytywna i zawsze dozyc do celu jaki sobie obieramy.Niekiedy staniemy w miejscu ale najwazniejsze zeby sie nie cofac

                            Kala nie o to chodzi ze dziewczyny mysla za jest nie okej.Tylko o to ze krytykujesz kogos ze jest za młody na to zeby miec dziecko.Tak jak carin napisała ona po prostu tego chce i to czuje a dziewczyny sie za nia wstawiły i ja tez to robie.Tak ja mowisz ty masz inne odczucia i kazdy ma do tego prawo.Kazdy ma inne marzenia i cele i w czym innym sie spelnia.Tak jak dziewczyny mówia nie jestesmy tu zeby sie krytykowac tylko sobie pomagac.Nie chodzi o to ze jak dajesz rady to ok a jak cos napiszesz innego to juz nie dobrze.Chodzi o to w jaki sposób to napiszesz bo takie słowa niekiedy bola a tu nie o to chodzi

                            Gosienko jak juz po owulce to nic tylko pozytywnie myslec a zarez nie myslec a to najtrudniejsze.Najwazniejsze to sie nie stresuj kochana.

                            Edzia-przyzwyczajisz sie do mieszkania bez nikogo.Uwierz mi ja juz bym tego spokoju na nic w zyciu nie zaminiła, a na poczatku tez było trudno a teraz super kochana.No tylko z tym netem trzeba cos wymyslec, no bo tak dalej byc nie moze hahahahahhahahahahahha

                            Ja dzisiaj znowu padnieta jestem.Normalnie moj m jest biedny od kilku dni bo nic mi sie niechce-tylko spac.Taka wyczerpana po tej pracy jestem.No ale niech troszke poteskni to mu dobrze zrobi hahahaahhahahahahahahaha

                            Buziole moje kochane


                            Uważam za szczęśliwego tego,
                            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                            ale podziwiam i szanuję tego,
                            który szczęcie stworzył sobie sam,
                            który stworzył je silną wola i energią.
                            Hippolyte Taine

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Leć kochana Oczekująca odpoczywać, bo ci się należy Mężowi nie zaszkodzi małe przegłodzenie, potem będzie wesoło
                              co do testów to zgadzam się z tobą w 100%, 6 dni liczy się od zagnieżdżenia się, a nie od owulacji. Tak wypada to ok 10-12 dnia, kiedy wynik może być pozytywny. Ja testowałam się po ok. tygodniu, miałam test z większą czujnością wykrywający już po 2 dniach i wyszedł pozytywny. Żaden inny nie pokazał dwóch kresek do dnia @ przy pierwszej ciąży z synkiem i przy tej co poroniłam w listopadzie.
                              Racja, że producenci specjalnie wprowadzają kobiety w błąd żeby zarobić, bo niecierpliwa kobietka pójdzie i zrobi 3 testy przed @ i wyda na nie bez sensu kasę.
                              Edzia z dnia na dzień będzie lepiej, a za jakiś czas powiesz, że nie wyobrażasz sobie innego życia. Do wszystkiego człowiek się przyzwyczaja. Jeszcze pokochasz ten święty spokój

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Scarlett a jaki ten test kupowałaś??napisz nazwę
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X