Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    acha jak gosia mówi woda sodowa na zgage jest super .A na mdłośći imbir jest bardzo skuteczny.Po prostu trzeba go scierac na tarce do jedzenia albo z herbatka zrobic


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

    •    
         

      Scaarlett te migdały się po prostu je Oj po tej nieprzespanej nocy musisz odpocząć. Trzymaj się. A kiedy ma być @ no i kiedy zamierzasz zrobić teścik? Trzymam kciuki i już się nie mogę doczekać na Twój wynik





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Dziekuję za dobre rady. zgagowe propozycje zapisze, bo pewnie się przydadzą.
        @ ma przyjść za jakieś 7 dni, test myślę zrobię koło pon.- wt. Dziękuję za 3manie kciuków. Myślicie, że to już będzie odpowiedni czas na testowanie? 5-4 dni do @?
        A może Gosik się ze mną odważy przetestować? Z tego co wiem, to ty masz mieć @ przede mną.
        Mam teraz plan zjeść obiad, znaczy się wepchnąć coś na siłę, bo na wszystko mam ochotę, a potem po gryzie mam dość i wyjść się z moimi chłopcami się dotlenić. mam nadzieję, że do tego czasu przestanie sypać ŚNIEG

        A serniczek też bym zjadła, chociażby.. myslami
        widzę kochana, że z ciebie to rzeczywiście serusiowa Kobitka. Ja też serniczka nigdy nie odmówię.

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          hey dziewczeta

          od pewnego czasu was podczytuje,juz kiedys mialam cos skrobnac,ale jakos sobie pomyslalam,ze do was nie pasuje,bo mam juz jedno dziecko,w styczniu bedzie miala dwa latka a ja bardzo bym chciala miec jeszcze jedno
          zyjemy we fr od czerwca i narazie staramy sie o ubezp, ale jest duzo papierkowej roboty i to trwa i trwa :/ mam nadzieje,ze jak to sie uda to zaczniemy starania o drugie,,,
          jak tak czytam o waszych zmaganiach to sie zal robi, bo duzo sie slyszy o kobietach,ktore nie doceniaja tego,ze sa matkami, nie mowiac juz o dziecku,
          wam zycze cierpliwosci i wytrwania i bede se was nadal podczytywac
          FROCH

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Mis ale ja też mam 2 letniego szkraba i nie uważam żebym tu nie pasowałaWiele z nas już ma dzieci a teraz stara się o druga kruszynkę!Ja osobiście już 7 miesięcy
            Katrinka ty to już autentycznie masz ciążowe objawy!Trzymam kciukiScarlet,Gosia życzę wam z całego serca gwiazdkowego prezentu!Może u mnie też mikołaj się postara i 23 nie dostanę tej wstręciuchyEdzia a ty jak wyleczyłas się już do końca?
            Ewa
            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
            3150g.55cm.
            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              ejonczyk kurcze to od czego to zalezy zawsze mi sie wydawalo,ze problemy moga byc tylko przy pierwszym bejbe,a potem trza uwazac by nie wpasc,,,,
              a tu prosze burzysz moja teorie
              czasem sobie myslalam,ze jak sie za bardzo chce,to wtedy blokada jakas psychiczna sie wlacza i wtedy jest problem
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Wiesz co ja też tak myślałam!Ja zaszłam w druga ciążę bez problemu ale stracilam dzieckoMiałam tzw.puste jajo płodoweI od tego czasu pod górkę.Tak wiec widzisz że ty też do nas pasujeszŁączy nas jeden cel.A powiem Ci że w tych trudnych chwilach z dziewczynami naprawdę lżej!
                Ewa
                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                3150g.55cm.
                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dziekuje miss za trzymanie kciuków za nas.A ty o tym niemysl ze jakies problemy moga byc przy drugim dzieciatku. Poprostu sie uda i tyle

                  Scaarlet sprawa testu to jest tylko twoja indywidualna sprawa ale jak wiesz moze wyjsc negatywnie fałszywy przed miesiaczka.Ja na przykład na takie sprawy jestem słaba psychicznie i sobie obiecałam ze nie bede robic testów chyba ze @ bedzie mi sie spózniac jakies 4-5 dni bo jak robiłam testy to zawsze ryczałam bo jakos sie nastawiałam ze to moze teraz.Taka jak mówie jestem za słaba na to.
                  To jest tylko i wyłacznie sprawa tego jak sie czujesz psychicznie czy jestes silna.Powodzenia zycze i trzymam kciuki bez wzgledu na to co postanowisz


                  Uważam za szczęśliwego tego,
                  który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                  ale podziwiam i szanuję tego,
                  który szczęcie stworzył sobie sam,
                  który stworzył je silną wola i energią.
                  Hippolyte Taine

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    oj to przykre,,,
                    jeszcze staran nie zaczelismy,ale mysle ze styczen,luty - zaczniemy
                    narazie tak jak pisalam musze miec to ubezp,zdrowotne,bo tu we fr bardzo drogo jest,
                    FROCH

                    Skomentuj


                      hej tak ejonczyk dzis ani jednej tabletki i nic mi sie nie dzieje, nawet apetyt mi wrócił i musiałam sobie klopsiki zrobic

                      Ja też robiłam ciacho, serniczek na zimno z serków homogenizowanych z brzoskwińka i banankiem - pycha bedzie, to dla M bo ma urodzinki, ahhh ale bedzie dzis fajny wieczorek, normalnie moje libido jest zakakujace, wczoraj też miałąm chcice, ale M nie miał siły i potem sex mi sie po nocy śnił
                      A dziś to już mu nie daruje, chyba go normalnie zgwałce jak dopadne
                      Ide doprawic sałatke i sie wykompac, a potem zrobic na bóstwo

                      Kaathrina daj znac czy decysujesz sie na tescik i oczywiście jaki wynik, choc widze że zabiegana jesteś i nie masz na to czasu, ale może to i dobrze, bo po co sie nakrecac, co ma byc to bedzie
                      Scarlett ty tak samo sie nie przejmuj, jesli jesteś na nie to wytrzymaj jeszcze tydz jak @ nie przyjdzie -OBY! - to sie przetestujesz, po co fundować sobie niepotrzebne emocje... takie moje zdanie
                      Jeśli jesteście w stanie sie wstrzymac to to zróbcie, a jeśli was to bardzo nurtuje to zróbcie test - nie ma to jak zdac sie na głos serca

                      pozdrawiam i miłego weekendu :*

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja tez mam plan ze swojego m dzis zaatakuje edzia oj tez mam chcice jak nie wiem.Dobrze ze juz sie lepiej czujesz edziula

                        Ejonczyk-serce głowka do góry

                        Ubieram sie i lece do sklepu przygotowac dzis wszystko na noc.Zeby tak romantycznie było hahahahhahah


                        Uważam za szczęśliwego tego,
                        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                        ale podziwiam i szanuję tego,
                        który szczęcie stworzył sobie sam,
                        który stworzył je silną wola i energią.
                        Hippolyte Taine

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Pasujesz do nas Miss pasujesz. Każda starająca się mamusia do nas pasuje. Jak widać jest nas więcej starających się o 2 dziecko. Masz rację, kto by pomyślał, że przy pierwszym problemu nie było, a drugiego jak nie ma tak nie ma mam nadzieję, że u ciebie będzie za pierwszym razem, choć warto nastawić się, że to może potrwać. Ja się nie nastawiłam i teraz przeżywam jak widzisz
                          Oczekująca miłego wieczorku życzę! u nas wczoraj było miło,ale do czasu. skończyło się na tym, że się odwróciłam tyłkiem i obraziłam. Ach te moje hormony. Narobiłyście mi smaka i mi ochota wróciła. Mój M. jak nic się dzisiaj stara, myje gay, pomógł posprzątać, bawi się z Piotrusuiem i widzę, że szykuję romantyczną kolacyjkę. Edzia ma racje, potrzebujemy przytulania, bliskości i czułości nie tylko z powodu dziecka, a jak się jeszcze ten powód zostawi za drzwiami sypialni jest cudnie!

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            No ja juz po zakupach
                            Troche doła załapałam jak byłam na zakupach bo w ciagu pół godz widziałam chyba 25 kobiet w wysokiej ciazy myslałam ze sie popłacze jak do domu przyszłam.Chocby sie zmówiły zeby teraz na zakupy wyjsc Tak mi smutno było -jeszcze troche jest ale juz lepiej sie czuje.Dlaczego to tak jest ze musimy taka droge przejsc-nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem
                            Dlaczego BOG nie da nam tej iskierki malutkiej???????? tak mi ciezko


                            Uważam za szczęśliwego tego,
                            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                            ale podziwiam i szanuję tego,
                            który szczęcie stworzył sobie sam,
                            który stworzył je silną wola i energią.
                            Hippolyte Taine

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Czesc dziewczynki,
                              Wczoraj nie skrobałam bo pozno do domku wrociłam. Cieszę się ze przepis na marchwiaka się przydał :-)
                              Ja dzisiaj jestem w 22 dc. Do @ niby 6,7 lub 8 dni. Nie wiem czy to luteina ktora biore 4dzien czy cos innego ale od czasu do czasu czuje jajniki i takie mrowienie jakies. Dzisiaj kawka mi nie smakowala a wczoraj winko. Poza tym wkurzam sie bo nie mam pomyslu na prezenty :-( Nie chce nic drogiego jakies drobiazgi ale i tak nic nie moge fajnego znalezc. A najwiekszy problem mam z moim M.
                              A jak tam u was?


                              Skomentuj


                                No juz mi troszke przeszło.No ale kazda z nas takie dołki łapie najwazniejsze zeby z nich wyjsc i sie pozbierac-bo zycie niestety pełne jest nie powodzen-ale najwazniejsze jest zeby sie z nimi uporac i tyle

                                Wierze ze bedzie i nam to dane napewno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I nigdy nie przestane wierzyc


                                Uważam za szczęśliwego tego,
                                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                                ale podziwiam i szanuję tego,
                                który szczęcie stworzył sobie sam,
                                który stworzył je silną wola i energią.
                                Hippolyte Taine

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X