Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Aż zrobiło mi się ciężko na sercu jak czytałam o tym co napisała Edzia, jak można było to zrobić , nie zrozumiem takich kobiet
    Kaathrinka - w takim razie może to fasoleczka

    U mnie dni okropni się dłużą, tak bardzo chciałabym to przyspieszyć..dzięki Ana... u mnie wyjaśni się przed wigilią, ... a moj m cały czas mówi ze pewnie się udało ...jest kochany ale nie chce się łudzić żeby się nie rozczarować...

    Dziewczynki , ja głęboko w to wierze że każda z nas doczeka maluszka...ale najważniejsze że jesteśmy razem i że się wspieramy.... trzymajcie się, dobranoc


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dziewczyny, dzięki za wsparcie! Jesteście już kolejnymi osobami, które mówią, że to może TO ... Dziś koleżanka w pracy wpadała do mnie coś pożyczyć, patrzy na mnie i mówi, a Ty nie jetseś w ciąży?? Boże jakbym się okropnie cieszyła, z drugiej zaś strony boję się rozczarować....Macie rację, lepiej zrobić test,żeby się upewnić i tym samym poddać się odpowiedniemu leczeniu. A temperatura to skacze i skacze..
      " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Witam was dziewczynki zaraz raniutko do was zaglądam. Tyle spraw i problemów aż trudno ogarnąć.Zacznę od początku ,prawda życie jest niesprawiedliwe jednym daje a inni sami rezygnują ze szczęścia wielkiego jakim jest dziecko,dla mnie osobiście taka sytuacja nie do przyjęcia.
        Objawy grypy mogą wskazywać wczesną ciąże ,tak mówi mój ginek-kaathrinko.

        Widzę że sprawa brzuszka wyjaśni się nam przed świętami, ja po niedzieli powinnam dostać@ tak się nastawiam a testować się nie będę bo jak by wyszło to ból wtedy jest większy a tak będzie że Bóg tak chciał!Popłaczę/święta będą smutne/ i pogodzę się z faktem bo trzeba dalej walczyć i takie jest moje podejście.Tylko to czekanie jest okropne ciągnie się jak guma z majtek.A następna owulka koło sylwestra więc też magiczny czas!!!!!

        Mam wielką nadzieję że dzieciątko przyniesie nam wszystkim dzieciątka pod choinkę bo to jest wielka tajemnica i czas magiczny,podobno marzenia i pragnienia się wtedy spełniają!!
        Last edited by bajtel; 11-12-2009, 07:55.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Kaatharinko jak zrobisz test daj jak najszybciej znać! Trzymam kciuki żeby okazała się fasolka. Nie bój się, będzie co będzie! Ale z całego serduszka wierzę ,że to już to

          Gizela Scaarlett ma rację daj spokój z dietami! to napewno nie pomoże w osiągnięciu celu. Wręcz może tylko zaszkodzić. Ogranicz trochę słodkie, tłuste i tyle. Mówię Ci nie warto się katować, bo po odrzceniu diety nabierzesz jeszcze więcej masy. Ile wytrzymasz na diecie? bo jeśli chcesz się odchudzać musisz mieć świadomość, o której nie ma pojęcia zbyt wiele osob, że nawyki żywieniowe powinnaś zmienić na całe życie już wtedy. Bo kiedy z nich zrezygnujesz może nastąpić piękny efekt jo-jo Więc zastanów się ile masz w tym wszystkim pozytywów i czy warto pozdrawiam

          Mi również dni się strasznie dłużą. Mogły by być już święta idę pracować hehe buziaki kochane


          Skomentuj


            kaathrina co z Toba - jak teścik
            melduj sie szybko, bo sie niecierpliwimy. Przywróc mi wiare w magie świat

            angel zgadzams ie z Toba, zmiana nawyków żywieniowych to podstwawa. Sama sie odchudzałam i wiem, ze to ciężkie i dużo czasu upłynęło nim w pełni świadomie zmieniłam nawyki żywieniowe

            gizelko ja mam propozycje dla Ciebie, to odchudzanie przełóż na po świetach, bo po co sie katowac ... a po ża tym jak dziewczyny mówia, rygorystyczne odchudzanie nie sprzyja ciąży wiec mozesz sobie wyniszczyc organizm, zachwieje sie Twoja gospodarka i organizm rozreguluje
            Ja polecam zmiane nawyków żywieniowych tzn. jesc mało a czesto 5-6 posiłków dziennie i nie wiem czy wiecie, ale nawet soczek z kartonika to poiłek, bo ma w sobie tyle kalori
            Tak że GIZELKO bede trzymac kciuki, jeśli po świetach postanowisz wziac sie za swoja wage to napisz na priw a podam Ci diety, które zawieraja wszytkie potrzebne witaminy i minerały, wiec nie wyniszczaja organizmu.
            Mam zwłaszcza jedna, która pomogła mi zmienic nawyki żywieniowe na lepsze i zrozumiec ile jadłam, bo jabłuszko, czy jogurcik to tez posiłek...

            A u mnie cudnie było wczoraj, M po smsie że chce sie z nim kochac ale nie po to by miec dziecko, ale by czuc jego bliskośc i miłośc, po prostu przeszedł sam siebie z czułościa w łóżku
            że nawet nie wiem kiedy mi system zalał hehe

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Witam dziewczynki z ranka!
              czekam na wieści od ciebie Kaathrinko! daj znac..
              w krakowie ponuro, czas zatrzymał się w miejscu. Dobrze, że już weekend, bo zawsze szybko leci, a i czekania będzie mniej. Trzeba jakoś wytrzymać do przyszłego tyg. żeby się przetestować.
              Zżera mnie ciekawość, tak bym chciała. Tak bym chciała jak każda z was. Buzioleeeee

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Pozarażałyście dziewczyny, mnie chyba coś rozbiera tzn jakieś choróbsko wstrętne, ale walczę ze sobą. Tak na poważnie to chyba tata sprzedał mi tego wirusa ehhhh. A tu weekend idzie a ja nawet nie mam się siły cieszyć. Muszę się wziąć za siebie i za tą chorobę bo w środę moja randka w Krakowie, muszę się jakoś ogarnąć i pozbierać do tej pory. Pozdrawiam Was kochane


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  [QUOTE=edzia7891;156392][COLOR="Purple"]kaathrina co z Toba - jak teścik
                  melduj sie szybko, bo sie niecierpliwimy. Przywróc mi wiare w magie świat
                  gizelko ja mam propozycje dla Ciebie, to odchudzanie przełóż na po świetach, bo po co sie katowac ... a po ża tym jak dziewczyny mówia, rygorystyczne odchudzanie nie sprzyja ciąży wiec mozesz sobie wyniszczyc organizm, zachwieje sie Twoja gospodarka i organizm rozreguluje
                  Ja polecam zmiane nawyków żywieniowych tzn. jesc mało a czesto 5-6 posiłków dziennie i nie wiem czy wiecie, ale nawet soczek z kartonika to poiłek, bo ma w sobie tyle kalori
                  Tak że GIZELKO bede trzymac kciuki, jeśli po świetach postanowisz wziac sie za swoja wage to napisz na priw a podam Ci diety, które zawieraja wszytkie potrzebne witaminy i minerały, wiec nie wyniszczaja organizmu.
                  Mam zwłaszcza jedna, która pomogła mi zmienic nawyki żywieniowe na lepsze i zrozumiec ile jadłam, bo jabłuszko, czy jogurcik to tez posiłek...



                  Witajcie dziewczyny....może faktycznie Kaatahrina jest to fasolka-rób szybciutko teścik-chcemy być z tobą zawsze.....
                  Edzia-pewnie,że dawaj mi juz tą dietkę-bo nie chcę tak żebym sie rozchorowała przez jakieś diety....kiedyś odchudzałam się bardzo intensywnie a teraz mam aż 79kilo,jestem przerażona,bo wszystko mi poszło w brzuszek i pupe...i ten tłuszcz jest taki zbity aż nie mam siły na to patrzeć....chce schudnąć dla swojego zdrowia...
                  U mnie zaczęły się staranka-więc....może teraz się uda-bo święta to magiczny czas........

                  mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                  gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                  Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                  Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                  Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Gizela- to owocnych staranek życze
                    Dotka- nie daj się wirusom, odpoczywaj i wez lekarstwa
                    Kaathrinko- czekamy na wieści, jak test???


                    Skomentuj


                      giela proponuje ci do nowego roku wstrzymac sie z djetami, ale żeby czasu nie marnowac to do stycznia masz za zadanie wzmocnic miesnie, czyli cwiczonka, siłownia bądz basen jesli masz możliwosc, a jak nie to aerobik, lub spacery ale regularnie codziennie po 30min
                      Trzeba zaczynac od wiczeń bo inaczej dieta nic nie da, tzn da mały efekt który zniecheca i pojawia sie efekt jo-jo.
                      A tak zacznij sie zdrowiejodrzywiac, pij duzo wody, jec owoce i warzywa, zwłaszcza brokuły i szpinak poprawiaja przemiane materi i zawieraja kwas foliowy. Pij herbate zielona i kawe czarna z łyżeczką cukru nad czczo.
                      To tak na początek, postaraj sie wdrazyc w swoje nawyki, a i 5-6posiłków dziennie, najlepiej co 3godz. Ale owoc, soczek, batonik(z nich najlepiej zrezygnowac) to też posiłki!!!
                      A po nowym roczku mi przypomnij to napisze tą dietke, jak dziewczyny beda chciały to na forum ja nabaźgram powodzonka bo sie przyda

                      Kaatkrin gdzie sie podziewasz, dawaj szybko znac co u Ciebie??
                      dotka trzymaj sie i kuruj za wczasu
                      Szkoda że to nie wirus fasolinek, ale by żniwa były...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Bajtel, Agatko, Scarlet zycze Wam tej fasolinki! Zreszta nam wszystkim! Moze sie udalo i bedziecie mialy piekny prezent na Świeta A mnie owulka wypadnie w Wigilię, to moze akurat... Choc jeszce sie nie pozbieralam tak do konca. Nadal mam jakiegos dola, nic mi sie nie chce. Na dokladke @ przyszla i umieram dzisiaj Czy to normalne,ze mnie zawsze tak boli??? Angel, udanej randki. Tylko sie kuruj i badz pelna sił hihi Scarlet mam nadzieje,ze plamienia ustapia. Wiem,ze sie przejmujesz i przykro mi. Nie przemeczaj sie i poczekaj tych pare dni, wszystko sie wyjasni. Edzia, widze,ze mialas wspanialy wieczor hehe Tak trzymaj,a dzidzius sie pojawi,ze nawet nie bedziesz wiedziala kiedy. Gizela, warzywa i owoce czynia cuda w polaczeniu z cwiczeniami. Zatem powodzenia! Milego week.Ja wyjezdzam do rodzicow z moim m, wiec do uslyszenia w nd. PS Katrina jak tam test?????

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          dzięki Ana za dobre słowa no cóż musimy czekać. ja chodzę jakaś taka obolała cała, jakby po mnie walec przejechał. Plamienia ustały, staram się dbac o siebie i nie przemęczać, może coś z tego będzie. A i tobie kochana się uda! zobaczysz! nie ma to jak owulka w wigilię! bedziemy 3mać kciuki
                          Dotka kuruj się, ale to szybko! i nie waż mi się zarażać mojego Krakowa hihihihi

                          ja się skusiłam na to ciacho marchewkowe w wydaniu jabłkowym i jest pycha. Ale naszło mnie żeby coś pokombinować i przełożyłam je po pierwszym zjedzonym kawałku bitą śmietaną i aromatem cytrynowym, a na wierzch prawdziwa stopiona czekolada. Kochane, niebo w gębieeeeee

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Edziula a co u ciebie? wykurowana już? i jak to zapowiadane przytulanko? będzie cuś z tego? a i humorek lepszy? Buziaki

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              a ja sie właśnie dowiedziałam że mam urlop tzn zakład stoi dopiero po Nowym Roku idziemy ahhh, oby fasolka zamieszkałą w tym czasie u mnie, bo będzie kiedy sie wyciszyć...
                              Szefowa powiedziała ze w poniedziałek po wypłatę mam przyjechać i jeszcze pogadamy, mam nadzieje ze nic złego, bo aż mnie brzuch rozbolał
                              Nic dowiem sie w poniedziałek, a najważniejsze ze mam czas na relax i zadbanie o siebie, no i wizytę u ginka ...
                              buziole kochane

                              scarlett no ja nadal biorę leki, bo musze az 7dni, ale dziś juz znacznie epiej, a po wczorajszych przytulankach to jak skowronek, chyba sie na nowo zakochałam w moim mężu :P tyle czułości ciepła bliskości ahhhh
                              Dziewczyny mowie wam nie ma to jak odrzucić myślenie o starankach i powiedzieć o tym facetowi, na mojego podziałało - chce sie z tobą kochać nie po to zeby miec dziecko, ale żeby poczuć Twoja bliskosc!!! Ale w głowie tez to miałam iiiii bylo BOSKO!!!!!!!!!!
                              polecam takie wyzwolenie z ukierunkowania na staranka
                              Last edited by edzia7891; 11-12-2009, 16:09.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Myślę, że nic złego. sama mówiłaś, że cie wychwalała i mówiła, że dobrze pracujesz.
                                Farciara z takim długim urlopem , ale wyjdzie ci to tylko na zdrowie, jak mówisz zadbasz o siebie, odpoczniesz, odprężysz się, do ginka pójdziesz, no i co najważniejsze.. bedziesz miała trochę czasu na staranka
                                Nic się nie martw, używaj i odpoczywaj!

                                P.s cieszę się z twojego zakochania! a u mnie od kilku dni kiszka. Źle się czuję, obolała jestem, a wczoraj te plamienia, zestresowałam się i powiedziałam, że dopóki tak będzie to nici poza tym wszystko mnie ostatnio wkurza i irytuje, nawet to, ze m. jest namolny a nigdy mi to nie przeszkadzało.
                                Last edited by Scaarlett; 11-12-2009, 16:14.

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X