Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Witajcie dziewczyny...czytam i chłonę wasze rozmowy....
    piszę troszku dzisiaj...przez ostatnie dni byłam bardzo zajęta...
    Szukam intensywnie jakiejkolwiek pracy i nic...może znajdę...
    Wczoraj moje kotki a mam ich 2....miały operację,ale dziś już jest dobrze-teraz odpoczywają i śpią....

    Świat jest niesprawiedliwy...jest mi też bardzo smutno bo tak bardzo tęsknię za fasoleczką....ehh mówię wam...łapię doła-brak pracy i brak naszego dzieciątka...tak mi ciężko...

    mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
    gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
    Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
    Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
    Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

    Skomentuj

    •    
         

      oczekujaca no co ty, każdy ma prawo do własnego zdania
      Ja ja namawiałam po zdradzie na wizyte u psychologa le nie chiała wybrała włąsne rozwiazania
      Jest moja przyjaciółka, ale nie pochwalam tego co zrobiła, zamurowało mnie i nie ogarniam tego. Jej wybór, kiedys sie to skończy, życie sie poukłada, a wtedy moze pragnac dziecka i wtedy nie bedzie mogła go miec - nie życze jej tego oczywiscie, ale wiem że wszytkie zło wraca jak bumerang

      scarlett też wypatruje tego słoneczka i tęczy, ale tylko chmury i co jakiś czas deszcz, może to niebo z nami płacze...

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Napisane przez gizela79 Pokaż wiadomość
        Witajcie dziewczyny...czytam i chłonę wasze rozmowy....
        piszę troszku dzisiaj...przez ostatnie dni byłam bardzo zajęta...
        Szukam intensywnie jakiejkolwiek pracy i nic...może znajdę...
        Wczoraj moje kotki a mam ich 2....miały operację,ale dziś już jest dobrze-teraz odpoczywają i śpią....

        Świat jest niesprawiedliwy...jest mi też bardzo smutno bo tak bardzo tęsknię za fasoleczką....ehh mówię wam...łapię doła-brak pracy i brak naszego dzieciątka...tak mi ciężko...

        świetnie cie rozumiem, to samo przechodziłam, przez rok nie mogłąm znaleźc pracy i dzidzuś też sie nie pojawiał, a kiedy sie udało zpraca okazało sie żę wcale nie jest tak pieknie i wcale nam sie problemy nie rozwiazały tylko namnożyły, adzidziusia jakniema tak nie ma...

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Wiecie co zrobiłam-ubrałam już choinkę...ale mnie to już nie cieszy...bo liczyłam,że pod choinką będzie fasolina a tu wielkie bum(już po @),zostały nam staranka ale termin będzie na 5-6 styczeń...także święta mam trochę smutne...
          A tak poza tym macie jakąś pożywną ale redukującą dietę-dziś przeżyłam szok ważę 79 kilo przy 1,53-ryczeć mi się chce(taki tłuścioch ze mnie!!!)

          mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
          gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
          Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
          Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
          Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

          Skomentuj


            Ana bardzo mi przykro. Uścicki dla Ciebie. Widzę, że coraz mniej dziewczyn ma szansę na świąteczną niespodziankę

            Edzia ja też nie rozumiem takiego postępowania. Chociaż każdy ma swoje sumienie, a ona pewnie będzie miała wyrzuty do końca życia. Dla nas jest to też trudne, bo dałybyśmy wszystko za fasolkę. Niestety tak jak dziewczyny pisałay świat nigdy nie był sprawiedliwy i nigdy nie będzie.

            Gizela ja też nie będę miała niespodzianki na święta. A @ będę miała w tym samym czasie co Ty. Ale pocieszam się, że owulka wypadnie w okolicach świąt, a że święta to magiczny czas, to kto wie





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              No to masz Gizela świątecznie w domciu!
              A z odchudzaniem nie przesadzaj w momencie staranek, bo to nie jest najlepsze dla dzidzi. Musisz się dobrze odżywiać, a na zbędne kg. będzie czas po ciąży karmienie i bieganie za maluszkiem jest najlepszą dietą pod słoncem przetestowane na mnie.. hihihi ja nie mogłam przestać chudnąć, choć zdrowa byłam, a wyglądałam już nie zdrowo (mąż nazywał mnie już patyczakiem z dużymi (.)(.) )
              a jeżeli rzeczywiście chcesz coś zmienić w swoich nawykach żywieniowych, to jedz dużo warzyw i owoców, nie dość, że są zdrowe to dobre i dla ciebie i dla maluszka. Przerzuć się na ciemne pieczywko, ogranicz słodkie, bo w ciąży i tak będziemy je podjadać. Dobrym sposobem na kondycję i relaks potrzebny podczas starania o dzidziusia może być siłownia, wizyty na basenie, czy aerobik.
              Życzę powodzenia!

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia i otuchy. Przepłakałam pół dnia, nie mogłam pracować (dziś mam wolne,ale musiałam posprawdzać testy), żyć mi się odechciałol Jakby coś we mnie pękło. Ale wiem jedno: Zmieniam lekarza! Najgorsze jest dla mnie pytanie: Skąd mam pewność,że kiedykolwiek będę w ciąż? Nikt mi tego nie moze zagwarantowac... Edzia, jak ja czytam takie rzeczy, to mnie krew zalewa (zwlaszcza chyba dzisiaj),że ludzie są tacy nieodpowiedzialni! Zgadzam się z Oczekujaca i Scarlet. Zreszta uwazam,ze przeciez miala wybor! Wiec mowienie,ze jest w ciezkiej sytuacji i ma wyrzuty sumienia, i wolalaby byc na Twoim miejscu jest bezsensu. Nikt jej nie kazal isc z nim do lozka! My tak pragniemy tych dzieciatek, tak mocno... A ktos ma i do widzenia:/ Edzia, nie gniewaj sie,ze tak napisalam,ale nie rozumiem tego i potepiam takie zachowanie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Scarlet, bajtel, Agatko wierze,ze zaskoczylo i tego Wam z calego serca zycze. A reszcie niespodzianki na Świeta albo podczas Swiat. Ada, mnie tez wypada owulka na Świeta. Trzymajcie sie dziewczynki. Jestem dzis rozbita, musze pozbierac sily, bo mam dosyc. Zajrze do Was jutro. Wybaczcie, ale wiem,ze to rozumiecie.

                  Skomentuj


                    Hej!
                    Nieskomentuję tej historii, którą opisała Edzia! Współczuję jej tylko,że musiała tego wysłuchiwać!...
                    Dzięki za rady dotyczące zbicia temperatury. Temperatura rzeczywiście spadała, ale nadal utrzymuje się na poziomie 37stopni i jest wyższa rano a nie na noc,co mnie dziwi,bo zawsze miałam pod wieczór wyższą. Niestety mam masakryczny katar, a żeby tego było mało, to mój brzuch stał się większy i twardy nie wspomnę już o bólu jaki mi towarzyszy przy tym...
                    @ trwała w zasadzie 3dni i była też inna niż zawsze- czaarna...(sorki za szczegóły)....... Niestety nie mam tu na miejscu dobrych lekarzy,więc moje męczarnie muszą jeszcze troszke potrwać zanim dostanę się do specjalisty.
                    Nie wiem,chyba się sypię płakać mi się chce!!
                    Jestem z Wami,nawet jak mnie tu nie ma......
                    " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                    Skomentuj


                      Lekarz pierwszego kontaktu powiedział mi,że wszystko wskazuje na przeziębienie i mam brać ogólnie dostępne leki w aptekach. Zapytał mnie tylko czy w ciąży nie jestem?? Bo niektóre kobiety tak przechodzą początki ciąży? Masaaaakraaaaaa,ciąża z objawami grypopodobnymi
                      " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Kaatharina...jesteśmy z tobą...będzie dobrze,trzymaj sie,wspólnie damy radę...będziemy mamusiami....
                        Trzymajcie sie dziewczyny i dobrej nocy

                        mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                        gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                        Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                        Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                        Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Katrino, z tego co wiem, to taka wydzielina jest podczas ciazy zamiast okresu. Moja szwagierka miala wlasnie grypowe objawy. Zatem...

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Ana, a z brzuch też miała taki twardy, wydęty i bolał?? Maaaaasaaaakraaaa
                            Gizela dzięki za słowa otuchy!!
                            " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Nie wiem czy jej byl twardy, ale moje kolezanki mowily,ze wtedy jest twardy. Kochana, zrob test i bedziesz miala pewnosc. Trzymam kciuki, by byl pozytywny!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Ja też to potwierdzam. wiem, że tak może byc na początku ciąży i lepiej to sprawdź kochana. Sama dzisiaj rano borykałam się z takim ciemnym plamieniem, a ostatnio przed poronieniem było to samo nie bagatelizuj tego i zrób test kochana, żeby do przeziębienia dostosować odpowiednie leki, które maleństwu nie zaszkodzą. 3 mam kciuki, myślę, że to już już!

                                a te 37 stopni, to takie ciążowe
                                Last edited by Scaarlett; 10-12-2009, 22:19.

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X